Czeski prezydent przypomniał, że czczony na Ukrainie Bandera kazał zabijać Polaków

Kategorie: 

Źródło: Wikipedia

Niedawno na Ukrainie odbyły się marsze upamiętniające słynącego z antypolonizmu Stepana Banderę. Wygląda na to, że naszym politykom to nie przeszkadza i nadal ślepo popierają ukraińskich neobanderowców. Dopiero czeski prezydent zauważył, że coś tu jest nie tak.

 

Czeski prezydent, Milos Zeman, porównał marsze na Ukrainie do podobnych, które kiedyś organizowali naziści. Podczas ostatnich wystąpień publicznych przypominał on o zbrodniczej ideologii propagowanej przez nacjonalistów ukraińskich. Nie mieli oni zamiaru robić żadnych przesiedleń. Po prostu postanowili chwycić za piły, noże, widły, co kto miał i ruszyć "riezać Lachów". Na swoim profilu na facebook Zeman przypomniał słowa Bandery "Zabiję każdego Polaka od 16 do 60 lat". Wszyscy nagle zdają się o tym zapominać.

 

Nie zdajemy sobie sprawy, że w naszej okolicy może się wykluć coś bardzo podobnego pod względem brutalności do bojowników Państwa Islamskiego. Kto wie może doczekamy się kiedyś nawet neobanderowskiego terroryzmu na dzisiejszych kresach III RP, na przykład w Przemyślu, co do którego przynależności grupy te mają roszczenia.

 

Sprawa Ukrainy dobrze pokazuje jak można sprawną propagandą pobudzać lub uspokajać pewne emocje społeczne. Polskie media głównego nurtu i polskojęzyczni politycy zapomnieli o polskich ofiarach ukraińskich nacjonalistów. Sejm RP odmówił uznania zabicia około 120 tysięcy Polaków za to, że są Polakami za ludobójstwo. Co więcej niektórzy z naszych posłów z głupoty lub celowo stawała na Majdanie ramię w ramię z banderowcami nawet krzycząc wspólnie z nimi banderowskie hasła, te same, które słyszeli przed śmiercią zarzynani Polacy.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Kazek12

To Niemcy inspierowali

To Niemcy inspierowali Ukraińców do mordowania Polaków na Wołyniu i to już od połowy XVIII w., a w 1918 r. utwoprzyli państwo ukraińskie do walki z Polakami i Rosjanami, bo taka była dalekosiężna polityka niemiecka. co w latach 40 XX wieku objawiło sie niebywałymi zbrodniami na Polakach , na Wołyniu. Taka samą politykę prowadzono na Litwie .
Taką samą polityke Niemcy prowadzą i dzisiaj, a to wszystko do walki z Polakami i Rosjanami.

Portret użytkownika Kleopatra

      Puste łby nie

 
 
 
Puste łby nie czepiajcie się Owsiaka, który robi coś naprawdę dobrego dla wszystkich od kilkunastu lat, nikt was nie zmusza żebyście dawali te pare groszy,które w sumie od ludzi z sercem dają wiele dobrego. Tak dawajcie lepiej tym ochydnym klechom co chodzą po kolędzie i wyłudzają pieniądze nawet od biednych ludzi, takie ograniczone katolickie ludziki nie ma toto na żarcie a klechom odda ostatnni grosz na swoje zbawienie, to dopiero złodzieje i oprawcy, namącili w wam w tych pustych łbach i nic już tego nie zmieni. Zniszczyć te wszystkie religie, to tylko wymysł człowieka, najgosze zło,całe zło tego świata związane jest z religią!

Portret użytkownika Zenek :)

  Naszywki noszone przez

 
Naszywki noszone przez bandy zbirów Przaśnego Sektora odpowiedzialnych za HOLOKAUST mieszkańców Noworosji. Jak widać na obrazku w oczy rzuca się wielkie REZAT GOIM umieszczone na ich dolnej krawędzi by NAZIZMOWI wiodło się dostatniej.
 
 

 
 
BYLE ZNOWU JAKIŚ ZEMAN NIE MUSIAŁ POKAZYWAĆ NA MAPIE GDZIE LEŻY ELDORADO NAZISTOWSKICH RZEŹNIKÓW LUBUJACYCH SIĘ W MORDACH NA POLAKACH BO JAK BUŃCZUCZNIE ZAPOWIADALI MY JAKO PAŃSTWO JESTEŚMY NASTĘPNI W KOLEJCE DO MORDOWANIA PO NOWOROSJANACH.
 
 
 
 

Portret użytkownika laxim

Czy Wy nie rozumiecie, że

Czy Wy nie rozumiecie, że Stepan był mordercą  inspirowany nkwd'owską syjonistyczną ideologią Jednej Rasy Panów, Lenin był szkolony i tresowany w Berlinie u tych samych ludzi co teraz są zgromadzoni wokoł grupy Blindeberg, to Ci sami ludzie co są odpowiedzialni za Wielki Glód na Ukrainie, gdyż lepiej było topić zboże na morzu Czarnym i głosić propagande nienawiści pośród 95% analfabetów na Kresach Wschodnich, i obarczając Lachów za pomór pośród ludności krasowej. Tę nienawiść podsycają grupy syjonistów i ortodoksów żydowskich.
Wszyscy w Europie nienawidzą żydów ale jak co do czego przychodzi to im tyłki liżą - Oni tu są goścmi, tak jak Kościół Rzymu, czy Islam to nie nasza KULTURA, jednym chodzi o pieniądze i złoto, drugim o ziemie i nieruchomości a trzeci chca zniewolić i wyhodować zombi.
Powiadam, Od Uralu po Ren , od wybrzeży Bałtyku i morza Północnego po Dunaj to tereny SLowian, to nasza kultura a nie jakiś kozodojów, szalom allehem, czy Alleluja - Jedność tych Ziemi jest gwarantem Pokoju w tym regionie. Zadnej w/w grupom zbroniczym nie zależy na jedności Europy. Od Rosji po Francję i Wlk. Brytanie. Brytowie w zaświatach wściakają się jak ich obecny rzað traktuje prawowitytych Slowian którzy przybyli na wysypy za chlebem, bo nasz pseudorząd niszczy wszystko co Polskie, a angilicy bardziej doceniają nierobów i dzieciorobów niż naszych ludzi.
Wiemy co jest grane, i nie ważne to co każdy teraz napisze, przemyślcie, po co komu tempe i fanatyczne rzesze wielbicieli kóz, i dzieci, po co komu stosowanie do produkcji żywności GMO, pestycydów, kontrolę pogody, szczepionek, - to perfidnie zaplanowana akcje eksterminacji rasy białej. Zobaczcie że Europa opuściła swoją Kulturę - jedynie Polska, SLowacja, Ukraina, jeszcze jest hermetycznie i monolitycznie skupiona wokoł wiary przyrodzonej (nawet o tym nie wiecie). Tutaj taki islamista nie zaatakuje bo nie ma wielokulturowości czy to co mamy w Niemczech, Francji, WLk. Brytani, Szwecji, Norwegi - to My stoimy na przeszkodzie ich chorych umysłom Rasy Panów. Oni dobrze sobie zdają sprawę że nasza kultura sięga prawie 20000 tys. lat, jako społeczesntwa z rzeczone w pierwszej prawie, bo historia biblii to jedno wielkie nieporozumienie - jak ono zostanie obalona to takie religie Judekatolickie i Islam - upadną bo rozmyje się fundament.

Portret użytkownika wielebny Hektor

Pośród duchowej ciemności

Pośród duchowej ciemności @Slavko, jaka nadal spowija większość katolików, Świadkowie Jehowy świecą niczym słońce!
 
Podróżując po świecie widziałem dzieła Jehowy, poznałem wielu wspaniałych ludzi którzy należą do Jego wyznawców, „małych” i „wielkich”, a wszyscy jednakowo skromni, gościnni, uczciwi, rzetelni, życzliwi, pokojowo usposobieni i wszyscy z radością „głoszą dobrą nowinę o Królestwie, po całej zamieszkanej ziemi”. Widziałem np. jak ich „biskupi” (starsi) sprzątają wspólnie z innymi salę Królestwa myjąc toalety. (a czy ty kiedykolwiek widziałeś w podobnej „akcji” swojego biskupa?)
 
Widziałem ogromne stadiony pełne ludzi, wielu narodowości i grup etnicznych, mężczyzn, kobiet i małych dzieci i nie było żadnych awantur, nie potrzeba było żadnego policjanta do pilnowania porządku.
Najważniejsze jest jednak to, że wszyscy Świadkowie Jehowy mają głęboki szacunek do Biblii, a wbrew opiniom wielu ludzi i w przeciwieństwie do katolików, używają przy tym swojego rozumu i logiki, faktycznie odróżniając wiarę od łatwowierności, nie wierzą w bajki wyssane z palca, lecz w prawdę pochodzącą ze Słowa Bożego.
Możesz zatem być pewien, że z ich ręki nie zginiesz na wojnie!
 
Błędy z przeszłości o których wspominasz nie są żadną tajemnicą, lecz są błahostką, po prostu niczym w porównaniu z błędami KK, i gdy ktoś przytacza je jako argument przeciwko tym wspaniałym ludziom, wywołuje u mnie uśmiech politowania.
Ich nienaganne postępowanie i silne zaufanie do naszego Stwórcy Jehowy jest solą w oku diabła, który wzbudza do nich nienawiść innych ludzi z innych wyznań.
 
Co do niebiblijnych nauk Kościoła o czyśćcu, piekle, duszy nieśmiertelnej, Maryi zawsze Dziewicy, Trójcy, celibacie, o odpustach, itp., itd., to jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o …, no właśnie!
 
Jak ktoś już kiedyś zauważył, KK to wielka firma zapewniająca utrzymanie wielu ludziom i gdyby parafianie dowiedzieli się całej prawdy, to wielu nygusów musiałoby wziąć się za jakąś uczciwą pracę.
Watykan od dawna uważał, że w jego mocy spoczywa doczesny i wieczny los ludzkości, cesarze i królowie przez wieki bezwolnie poddawali się rozporządzeniom rzymskich biskupów a przywódcy papiescy nienawidzili światła mogącego ukazać ich grzechy, przez wieki szerzyły się oszustwo, chciwość, rozwiązłość, zbrodnie, które wstrząsały sumieniami nawet władców świeckich, ale ten czas już minął i mamy już XXI wiek, pora wreszcie się przebudzić i otrząsnąć, opuszczając szeregi religii fałszywych „by nie mieć udziału w ich grzechach”
 
A tak na marginesie: twój współwyznawca, katolik @qismo, oświadczył publicznie poniżej, że tekst zawierający wersety z Pisma Świętego to chłam, ale przecież w kościele na słowa księdza: „oto słowo Boże” odpowiadacie gromkim: „Bogu niech będą dzięki”, nie wstyd wam obłudnicy?
 
Ps. Może wyruszę niebawem w kolejną podróż więc „wywołany do tablicy” nie będę odpowiadał bo „ogryzka” nie biorę, wolę prawdziwy świat i widoki w „realu” niż okienko tabletu.
Wszystkich, którzy byli przez lata okłamywani na lekcjach religii odsyłam do znakomitej strony pełnej rzetelnych informacji: jw.org
Pozdrawiam Świadków Jehowy, odwagi, brońcie dobrego imienia waszego Boga, niczego się nie lękajcie bo On jest z Wami, piszcie na tej stronie ZnZ używając siły argumentów i logiki, okazując szacunek innym użytkownikom, nie bójcie się wyznawców diabła którzy tutaj używają obelżywej mowy, obalajcie kłamstwa, głoście Ewangelię i niech Was wzbogaca Jego błogosławieństwo!

Strony

Skomentuj