Czeka nas nagłe dokręcenie covidowej śruby. Władza zapowiada zamykanie cmentarzy

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Po 19 miesiącach od rozpoczęcia covidowych przeobrażeń, możemy powiedzieć, że wreszcie żyjemy w miarę normalnie. Kto chce chodzi w maskach, kto chce się szczepi a terror państwa nie przypomina tego widzianego we Włoszech gdzie nie wolno pójść do pracy bez świadectwa szczepień. Podobnie duszna atmosfera panuje we Francji i w Niemczech, ale nie u nas. Jednak sądząc po doniesieniach medialnych polska oaza wolności może się szybko skończyć i wcale nie jest pewne, że Morawiecki z Niedzielskim znowu nie zamkną cmentarzy na Wszystkich Świętych!

Obecnie w Unii Europejskiej nie ma jednolitego podejścia do zwalczania grypopodobnego wirusa, na którego punkcie zwariował cały świat. Dysproporcje między między podejściem krajów do restrykcji jest bardzo różne. Wspomniane Włochy, Francja czy Grecja przodują w kategorii zamordyzmu a z drugiej strony Portugalia, Dania czy Chorwacja odpuściły już nie tylko szczepienia ale nawet maseczki. Podobnie postąpiła Szwecja i Norwegia.

 

Polska w sumie też właściwie odpuściła, chociaż pewne osoby w Ministerstwie Zgonów już czekają rozgrzane i gotowe do wprowadzania obostrzeń. Tęsknym głosem opowiadają o lokdaunach, zamykaniu cmentarzy i rytualnym maskowaniu wszystkich na świeżym powietrzu. Przedstawiciele rządu wygrażają też publicznie zbrodniarzom, którzy nie chcą się szczepić co pół roku. Ich zdaniem to przez nich właśnie trzeba będzie wszystkich znowu zniewolić!

 

Na nieszczęście dla naszych rządzących, rozkręcenie czwartej fali covidka nie jest sprawą prostą. Niezaszczepieni nie chcą się testować a zaszczepionych nie wolno. Rządowe rozporządzenie - jedno z wielu nielegalnych - stwierdza, że zaszczepionych nie trzeba testować i rzeczywiście nie są testowani. Gdy ktoś ma objawy covida, ale jest zaszczepiony domyślnie przyjmuje się, że to grypa, która po całkowitym wyginięciu w 2020 roku nagle wróciła z martwych w spektakularnym stylu - i wszyscy udają że to nic dziwnego. 

Potem słyszymy triumfalne zawołania funkcjonariuszy Ministerstwa Zgonu, że na covidka chorują tylko niezaszczepieni i te zmanipulowane dane dają nawet podstawę kłamliwym kampaniom społecznym organizowanym za pieniądze podatników. 

 

Nikczemnicy mający już dość bycia ćwiczonymi covidkiem obawiający się rządowych aresztów z nim związanych nie chcą się testować, a żeby tego uniknąć wiele osób po prostu nie zgłasza się do swoich lekarzy tylko leczą się sami herbatą z miodem i cytryną, wódką z pieprzem i ibuprofenem. Kontakt z lekarzem chorej osoby niezaszczepionej może skutkować skierowaniem na test, a niewykonanie go może nie uchronić przed kwarantanną, co jest zależne od decyzji Sanepidu.

 

Mimo niechęci do testowania się, dzisiejsze dane na temat ilości pozytywnych wyników testów na SARS-CoV-2, podane przez Ministerstwo Zgonu, przedstawiają trend zwyżkowy, co nie dziwi biorąc pod uwagę trwanie sezonu grypowego. Mimo to jest to wykorzystywne do nakręcenia paniki i zamknięcia czego się da, dokładnie tak jakby takie były cele wyznaczane naszym politykom.

"Mamy do czynienia ze swoistą eksplozją pandemii. Z tygodnia na tydzień mamy podwojenie wyniku, jeśli ta sytuacja się utrzyma, to zaburzy wszelkie nasze prognozy - powiedział Adam Niedzielski - "jeśli trendy się utrzymają, będziemy musieli podjąć drastyczne kroki"

Nie wiadomo dokładnie jakie restrykcje ma na myśli Minister Zgonów, Adam Niedzielski, ale jego zastępca, Waldemar Kraska, powiedział w wywiadach, że niewykluczone jest nawet zamknięcie cmentarzy. Zapowiedziano wręcz przywrócenie tak zwanych stref, a przynależność do zielonej czy czerwonej strefy ma zapewniać szereg czynników takich jak ilość przypadków covidka oraz stopień wyszczepienia. Można to traktować jako groźbę wobec wschodniej Polski, sceptycznej wobec obowiązku szczepień.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

szatasński pomiot enwuowski z

szatasński pomiot enwuowski z loży ordo ab chao szkopskich organizacji pederastycznych ONZtu chciał zdelegalizować narodowców !

Stowarzyszenie Marsz Niepodległości nie zostanie zdelegalizowane, czego chcieli przedstawiciele Koalicji Obywatelskiej. Zdaniem Prokuratury Okręgowa w Warszawie, która badała wniosek, jaki w tej sprawie złożyli politycy największej partii opozycyjnej, nie ma ku temu podstaw.

Według polityków Koalicji Obywatelskiej podczas Marszów Niepodległości ma dochodzić m.in. do propagowania przez uczestników totalitaryzmu i nawoływania do nienawiści. Prokuratura Okręgowa w Warszawie uznała, że wniosek KO jest bezzasadny na co ma wskazywać „szczegółowa analiza wszelkich materiałów i okoliczności dotyczących Stowarzyszenia Marsz Niepodległości”.

Prokuratura wskazała, że w sprawach dotyczących propagowania totalitaryzmu na marszach 11 listopada w ostatnich latach postanowiono o odmowie wszczęcia postępowania lub ich umorzeniu. Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz podkreśliła przy tym, że czyny objęte tymi postępowaniami odnoszą się wyłącznie do zachowań osób fizycznych, nie zaś stowarzyszenia. 

Ponadto według prokuratury, cele lub działalność Stowarzyszenia Marsz Niepodległości nie naruszają Konstytucji. Chodzi o przepis 13 ustawy zasadniczej, zgodnie z którym zakazane jest istnienie organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu.

„Przeanalizowane dokumenty Stowarzyszenia m.in. statut oraz program prowadzą do przeciwnych wniosków. Program nie zakłada ani totalitarnych metod, ani praktyk właściwych dla wskazanych reżimów. Również działalności Stowarzyszenia nie cechuje nienawiść rasowa i narodowościowa. Analiza dokumentów Stowarzyszenia prowadzi do wniosku, że cele Stowarzyszenia i jego działalność polegają na promocji postaw i zachowań patriotycznych. Celem Stowarzyszenia jest m.in. promowanie obchodów Święta Niepodległości”, oceniła prokuratura.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Alvinos

Nie wiadomo dokładnie jakie

Nie wiadomo dokładnie jakie restrykcje ma na myśli Minister Zgonów, Adam Niedzielski, ale jego zastępca, Waldemar Kraska, powiedział w wywiadach, że niewykluczone jest nawet zamknięcie cmentarzy. 

Kraska: Raczej nie dojdzie do sytuacji, że na 1 listopada zamkniemy cmentarze - stąd.

Każdy ma swój rozum, a przynajmniej powinien mieć - i wnioski wyciąga sam.

 

 

 

Portret użytkownika Quark

Jak zamkną cmentarze to będą

Jak zamkną cmentarze to będą zamknięte , no i co z tego ? Wszyscy chętni , jak chcą groby po odwiedzać to zrobią to wcześniej i po kłopocie . 

Ja ogólnie jestem przeciwnikiem tradycyjnego pochówku , w lakierowanej trumnie , złożonej do wybetonowanej krypty , którą przykrywa lastryko albo inny marmur - czysta głupota . A jeszcze sam nieboszczyk koniecznie odświętnie ubrany i umalowany szminką , żeby "zdrowo wyglądał" ... Ludzie ! , ciało zmarłego nie jest od tego by je przechowywać lecz by uległo jak najszybszemu rozkładowi . Wojskowe cmentarze to rozumiem - mały krzyżyk z tabliczką i trawnik .. a nie katakumby . Nawet faraonowie , których ciała zabalsamowano uległy rozpadowi i nie zmartychwstaną . A ten obyczaj jest przecież na tej wierze oparty . 

Strony

Skomentuj