Czechy pilnie zamówiły lek stosowany w leczeniu COVID-19 u DonaldaTrumpa

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Premier Andrei Babis powiedział, że Czechy, które mocno ucierpiały z powodu pandemii COVID-19, zamówiły 12 tys. dawek preparatu Regeneron, zanim zostanie on zarejestrowany przez władze europejskie. Według szefa rządu, 4 tysiące dawek zostanie dostarczonych w marcu, tyle samo w kwietniu i maju.

Leczenie jest skierowane do pacjentów z łagodną do umiarkowanej chorobą, u których istnieje ryzyko pogorszenia ich stanu. Regeneron był w koktajlu leków, którym były prezydent USA Donald Trump leczył się na COVID-19. Republika Czeska wydała również awaryjne zezwolenie na terapię przeciwciałami firmie farmaceutycznej Eli Lilly i zamówiła 500 dawek.

 

Według najnowszych danych amerykańskiego Uniwersytetu Johna Hopkinsa w Czechach odnotowano 1 146 321 przypadków COVID-19 i 19 097 zgonów. 4 lutego br. europejski regulator, tj. Europejska Agencja Leków (EMA) poinformowała, że analizuje dane z obu metod leczenia do zastosowania u wybranych pacjentów. Włochy zatwierdziły nagłe użycie obu leków.

 

Według Ministerstwa Zdrowia w Czechach jest 538 448 dawek szczepionki, z czego 204 795 osób otrzymało obie dawki do wczoraj.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Przerywa milczenie i juz tak nie wygląda

Zdajecie sobie sprawę, że

Zdajecie sobie sprawę, że szczepionka zmusza ciało do tworzenia białka S.

To samo białko S rozpoznają testy PCR (nie wszystkie). W efekcie każdy zaszczepiony może zostać uznany za nosiciela Smile

Tak więc system utracił możliwość ustalenia kto jest rzeczywiscie chory, a kto ma białko S wyłącznie w drodze zaszczepienia - wystarczy użyć 'odpowiedniego' testu.

Teraz można więc dowolnie ustalać kogo i gdzie zamykać.

Skomentuj