Czarny pierścień nad Nowosybirskiem i przerażeni ludzie

Kategorie: 

Źródło: https://vk.com/act54

Przedwczoraj nad Nowosybirskim zaobserwowano niezwykłe zjawisko. Ogromny czarny pierścień dymu unosił się na niebie w okolicach ulicy Fedosjewa.

 

 

Jako pierwszy, informacje o zdarzeniu opublikował portal AST-54, dołączając zdjęcia i video. Według niektórych hipotez, ten dymny pierścień to soliton. Oznacza to, że jest to „węglowowodorowa sadza, unoszona przez wir powietrza do góry”.

 

„Wypada się zastanowić nad tym, co my mieszkańcy wdychamy na co dzień” – podsumowano w artykule.

 

Powietrze nad Nowosybirskiem jest zanieczyszczone. Niektórzy są przekonani jednak, że nad miastem pojawiło się UFO. Głoszone są też inne wersje dotyczące tego zdarzenia.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika kolo21

Talinn dając ten sam ciulowy

Talinn dając ten sam ciulowy materiał po raz któryś tam z rzędu, ośmieszasz stronę i siebie.Ten materiał był chyba już 4 razy ma ZNZ.Czy naprawdę nic się nie dzieję na świecie ciekawego? Żadnych huraganów, tornad, uderzeń pioruna itp.

kolo21

Portret użytkownika charis

przerażeni ludzie tam,

przerażeni ludzie tam, przerażeniu ludzie tu, wszędzie przerażenie, a pokój ducha na wagę złota. Jeśli kroś pokoju ducha szuka w rzeczach tego świata lub w innych ludziach to zawsze będzie żył w przerażeniu, bo to co przemijające, kruche, niszczejące, śmiertelne jest jak domek z kart = pierwszy lepszy podmuch burzy życiowej np utratu zdrowia, pieniędzy, śmierci jakiejś osoby zdmuchnie całą budowle, więc lepiej wznosić na jedynej odwiecznej skale ... :  "Pokój zostawiam wam, mój pokój daję wam; nie jak świat daje, Ja wam daję. Niech się nie trwoży serce wasze i niech się nie lęka " - Jn 14:27

Strony

Skomentuj