Czarnoskórzy rasiści z USA atakują białych ze względu na ich kolor skóry

Kategorie: 

Sprawcy rasistowskiego ataku z Chicago - Źródło: Twitter

Czarnoskórzy mieszkańcy Stanów Zjednoczonych stają się coraz większymi rasistami. Swoją nienawiść kierują przede wszystkim przeciwko białym, których uważają za przyczynę wszelkich niepowodzeń. Jednak ostatnio zaczęły się nasilać ataki na tle rasowym, które nie występują tylko w sferze werbalnej i dochodzi do przemocy.

Oczywiście ogłupione polityczną poprawnością media boją się o tym opowiadać, aby nie zostać posądzonym o ... rasizm. Tym samym czarni rasiści mogą robić co chcą, tak jak napływowi islamiści w Europie i mają jeszcze medialną osłonę objawiającą się przemilczeniem incydentów rasistowskich, których dopuszczają się murzyni, ewentualnie są oni usprawiedliwiani na wszelkie możliwe sposoby.

 

Kilka dni temu czwórka czarnych rasistów z Chicago, porwała i torturowała niepełnosprawnego umysłowo białego mężczyznę. Murzyni-sadyści to trzech 18 latków i jedna 24 latka. Przez wiele godzin znęcali się nad ofiarą transmitując swoje dokonania za pomocą serwisu Facebook. W trakcie wykrzykiwali "pier*olić białych ludzi" i "pier*olić Trumpa". Ostatecznie rasistowscy bandyci oskalpowali nieszczęśnika. Teraz zajmie się nimi prokuratura.

 

Amerykańskie lewackie media mają problem jak przedstawiać kolejne takie rasistowskie wybryki czarnoskórych. Przodująca w kłamliwej propagandzie stacja CNN nie zaczęła się jednak zajmować pogodą zamiast opisywaniem zdarzeń, co jest typowe dla jej polskiej wersji zwanej TVN24, ale po prostu zaczęła ordynarnie manipulować faktami. Uznano, że ataki na białych nie mają nic wspólnego z rasizmem, tylko jest to spór polityczny. Ma na to wskazywać wykrzykiwanie przez oprawców "pie**olić Trumpa". Zdaniem lewackich komentatorów to, że murzyni krzyczeli też "pie**olić białych ludzi" nie uprawnia do stwierdzenia, że był to atak inspirowany nienawiścią rasową.

Wyobraźmy sobie co działo by się w mediach gdyby czterech białych skatowało czarnego wykrzykując "pie**olić czarnych" oraz "pie**olić Obamę". To chyba oczywiste, że nie byłoby wątpliwości, co do motywów takich hipotetycznych sprawców, a wątek nienawiści rasowej byłby wałkowany do znudzenia. Ponieważ to czarni skatowali białego słyszymy głodne kawałki o młodych ludziach, którzy "wynieśli złe doświadczenia z domu". Po raz kolejny okazało się, że rasizm względem białych według postępowego lewactwa domyślnie nie jest rasizmem.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.2 (5 votes)
Komentarze

Portret użytkownika Kimbur

Wniosek jest prosty:

Wniosek jest prosty: niektórym lepiej nie pomagać! zamiast słowa niektórym można wpisać czarnoskórym. A jednak tych nadal nam zwożą tysiącami do Unii ci, których mateczką jest Merkel.

Portret użytkownika MiamiVibe

,,Swoją nienawiść kierują

,,Swoją nienawiść kierują przede wszystkim przeciwko białym, których uważają za przyczynę wszelkich niepowodzeń."

Hahahaha, gdyby nie biali nadal by mieszkali w lepiankach Smile Czarni są potrzebni wyznawcom diabła do mieszania społeczeństw, aby łatwiej można było je kontrolować. Nie jestem rasistą i nic nie mam do czarnoskórych, bo pewnie wśród nich jest wielu wartościowych ludzi, ale póki co, to co wyprawiają skłania mnie do zdania, że niczym nie różnią od małp, które pozostawione same sobie ,wybiją się wzajemnie...

------------------------

Wszystkie konwenanse, savoir-vivre i nonszalancki bon ton służą do sterowania społeczeństwem, by biło się o pozycje generowane przez najwyższe warstwy. To tylko potyczki o ładną obrożę i łańcuch.

Portret użytkownika asss

Policja ze Świnoujścia cały

Policja ze Świnoujścia cały czas szuka mężczyzny, który brał udział w zabójstwie 19-latka. Ciało ofiary tydzień temu odkryto w mieszkaniu w centrum miasta. Za zamieszanym w zbrodnię 26-letnim Pawłem Włodarczykiem policja wystawiła list gończy. Był wielokrotnie notowany przez policję. Według ustaleń śledczych brał udział w zwabieniu, uwięzieniu, okrutnym torturowaniu, a w końcu zabójstwie niepełnosprawnego 19-letniego Piotrka.

 

Portret użytkownika Zenek ;)

Każdy zapewne zna dowcip o

Każdy zapewne zna dowcip o MAŁPIE Z BRZYTWĄ

takie amerykańskie mają dostęp do nuklearnej.....
i nie chodzi tu od banana men'a jakiego wywalają z białego wychodka

Swoją drogą ponad 10 lat temu wydano książkę o "tych czasach" w której opisano jak się będą biali bronić przed nazistowską dyktaturą żydów walcząc o życie z ich bojówkami czyli murzynami..... Książka skończyła się znukowaniem usa.... przez rosję by zaraza się nie rozniosła dalej.

SZAJBA zwana religijnością i wiarą w voodoo zwane judazim, katolicyzm... etc .... pochłonie znowu kilka miliardów istnień bioroidów zwanych "cywilizowany" człowiek. Ale skoro zamiast "czystości duchowej" są wdrażane PREPARATY i TECHNIKI jakie mają pozwolić aniołom judeonazizmu na JESZCZE LEPSZE OPĘTYWANIE celu..... to tylko pogratulować spadnięcia z drzew bo okazały się nie być MOCARNYM baobabem.

 

3 wojna.... wojna bogów z demonami będzie wojną STRASZLIWĄ i z powodu zniszczeń jak i z powodu doznań. Można jej jeszcze zapobiec oczyszczajac świat z nazizmu zwanego judaizm i tych wszelkich satanistów w komżach, myckach, turbanach, piuskach, fartuszkach etc.... dniami i nocami PRZYZYWAJĄCYMI NAJSTRASZLIWSZE znane im DEMONY DO TEGO ŚWIATA.....

BY WAS OPĘTAŁY, POŻARŁY, ZNISZCZYŁY....

dając im władzę nad waszymi ozywionymi trupami.

Kiedyś nawet Chrystusowi się ZNUDZI BRONIENIE.... niewdzięczników.... przed tym losem... bo po co bronić tych jacy chcą tego losu dla siebie? Jacy tylko marzą o pałacach, niewolnikach i cudzych koronach dla siebie.

tik, tak, tik tak , tik tak, tik tak, tik tak, tik tak...... mówią ulatniające się jedna za drugą SEKUNDY OSTATNIEJ SZANSY. ZMARNOWANEJ SZANSY NA OCALENIE.

tik, tak, tik tak , tik tak, tik tak, tik tak, tik tak......

 

Portret użytkownika BRZECZYSZCZYKIEWICZ

Tylko jedno slowo .zgadzam

Tylko jedno slowo .zgadzam sie co do tezy ze religie robia z ludzi fanatykow chcacych sie pozabijac z jakis piepsznietych powodow ktore z punktu przetrwania zyca sa bez sesu.Pycha zrzera ludzi ktorzy sami nic nie potrafia stworzyc tylko zabierac innym.Dotyczy to wszystkich religijnych cpunow spolecznych opetancow z misja destrukcji

Portret użytkownika 3plabc

Czyta człowiek te wszystkie

Czyta człowiek te wszystkie głupoty i  się zastanawia co ma w głowie autor, jak ubogą wiedze o świecie i historii. III wieki niewolnictwa, a następnie wiek segregacji rasowej, oraz krypto-rasizm i dyskryminacja... tzw. szklany sufit etc.  robią swoje. Czarny rasizm był dzieckiem białego rasizmu, dyskryminacji, segregacji rasowej etc. w każdej nacji zdarzają się jednostki, które w ten sposób chcą postrzegać innych. Autorowi polecam dokształcić się w kwestiach rasizmu w USA... "Zabić drozda" i "KuKluxKlan. Tu mieszka miłość" dwie książki od, których można zacząć.

Portret użytkownika Damiano

Po pierwsze  " stuknij się w

Po pierwsze  " stuknij się w głowe " a puźniej się wypowiadaj.....mieszkam w usraelu ponad 25 lat...i niestety : smoluch to smoluch....jak ktoś szuka domu to po pierwsze się pyta czy to jest dobra " area " ....???....czyli po naszemu czy niema murzynów , latynosów czy innych kakroci...i co za tym idzie okazuje się że ten kto się o to pyta jest rasistą....hahahaha.....taka jest prawda niestety.....a tak w ogóle to My Polacy jesteśmy rasistami , nacionalistami itp i nie oszumejmy się....taka jest PRAWDA....w stylu  Achillesa...z tym wyróżnieniem " prawda " ...hahaha.....ja się do tego przyznaję i nigdy nie zaprzeczałem temu....PIEPRZYĆ CIAPATYCH , KOLOROWCÓW ....itp...nasza SŁOWIANSKA RASA MUSI BYĆ ZACHOWANA .....murzyny i latynosi to lenie śmierdzące czekające na zapomogę od państwa ( czyli $$$ podatników ) ....ogólnie w USA się o tym nie mówi ale ludzie mają tego już po dziurki w nosie......moja żona płaci ponad $ 2000 podatków miesięcznie a ja ponad $ 1000 .....bo checmy być w porządku...hahahaha...ale to jest jakieś nieporozumienie....masakra...i część z tego idzie na zapomogi , część na głupie wojny , jakiś procent na pomoc dla Izraela ( około miliard $$$ rocznie albo lepiej9 ) jako zapomoga - darowizna....rzygać mi się chce....wróciłbym do Polski ale chyba przy tym prawie i biurokroacji to sraczki bym dostał....niestety jestem patriotą na wygnaniu " Zielonej Wyspie " ...hahahaha...ale chętnie bym wrócił do kraju...jak tylko mógłbym żyć godziwie...bo polska kiełbasa z amerykańskiej świni to nie to samo co z polskiej...GORĄCE POZDROWIENIA DLA NARODOWCÓW I NACIONALISTÓW z usraela....nas tu jest naprawdę dużo.....

Damiano

Strony

Skomentuj