Czarnoskóra profesor wezwała do zniszczenia białych

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Brittney Cooper, profesor badań nad kobietami, płcią i afrykanizmem na Rutgers University w New Jersey, powiedziała, że biali ludzie są historycznie „oddani nikczemności” – pisze New York Post.

Cooper złożyła odpowiednie oświadczenie podczas dyskusji nad krytyczną teorią rasową. Według Cooper biali są „tak skorumpowani”, że nie mogą ufać społeczeństwu w kwestii redystrybucji władzy między różnymi grupami ludzi.

„Ich myślenie o władzy jest tak mroczne i duchowo wadliwe, że… boją się tego oddania władzy, ponieważ nie wyobrażają sobie innego sposobu istnienia” – powiedziała.


Według Cooper problem białej supremacji można rozwiązać, po prostu ich „zabijając”. Czarnoskóra aktywistka wezwała do „pozbywania się tych złoczyńców”, dodając, że „to nie jest projekt przemocy”.

Kobieta zauważyła również, że „głęboko wierzy, że rzeczy, które mają początek, mają swój koniec”.


W swoim przemówieniu Cooper zwróciła również uwagę na zmieniające się dane demograficzne i spadające wskaźniki urodzeń wśród białych ludzi. Jej zdaniem koniec tak zwanej wojny kulturowej ujrzą dopiero przyszłe pokolenia.


W lutym prezydent USA Joe Biden stwierdził, że biali rasiści są głównym zagrożeniem terrorystycznym w Stanach Zjednoczonych. Amerykański przywódca nazwał zwolenników białej supremacji i członków Ku Klux Klanu najbardziej niebezpiecznymi ludźmi w Stanach Zjednoczonych.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Kolesław

To raczej jasne jest o co

To raczej jasne jest o co chodzi na zachodzie, cały ten klimatyzm, przymusowe szczepienia itd, to wszystko uderza w zachodni styl życia. Wielki Reset, Klausa księcia ciemności Shwaba, to totalitaryzm korporacyjny i ma za zadanie zniszczyć klasę średnią na zachodzie, obniżyć drastycznie jakość życia i co widać już po obozach kowidowych, pozbywać się niewygodnych przeciwników nowego systemu totalnej kontroli biedoty. Dlatego chcą białych bić, dzieci uczyć, że są złe, bo są białe itd. Całe to niszczenie białych na zachodzie dopiero się zaczęło na dobrą sprawę, to będzie proces kilku letni, może dekada nawet. Widać, że mają jednak powstać sanktuaria dla białych w USA Teksas Floryda i centralna część USA, a w Europie wschodnia Europa prawdopodobnie. Oczywiście mają to być biedniejsze tereny, demonizowane i docelowo pewnie zniszczone. Hitler czy Stalin to pikuś w porównaniu do dzisiejszych elit. Wszyscy myśleli, że to Chiny są zagrożeniem dla zachodniego systemu, a to zachodnie korporacje chcą jego zniszczenia, żeby móc kontrolować każdy aspekt życia. Agresja nie ma sensu, bo mają media. Jedyne wyjście to brak partycypacji.

Portret użytkownika Uther Lightbringer

Ta pani nawołuje do

Ta pani nawołuje do prześladowania białych i stosowania wobec nich przemocy. Widać, że nie jest w stanie oprzeć się na konkretnych źródłach, tylko chce grać na emocjach odbiorców. Świat zmierza ku katastrofie.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj