Ćwiczenia wojskowe, podczas których żołnierze jedzą żywe zwierzęta i piją krew węży, mogą wywołać nową pandemię

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Ćwiczenia wojskowe, podczas których żołnierze jedzą skorpiony i piją krew węży, mogą wywołać nową pandemię.

 

Każdego roku ogromna liczba personelu wojskowego jest wysyłana do Tajlandii, aby wziąć udział w wojskowych manewrach Cobra Gold. Żołnierze muszą zabijać, a następnie jeść żywe zwierzęta, aby nauczyć się przetrwać w każdych warunkach. Zdjęcia z zeszłorocznej imprezy pokazują żołnierzy skórujących gekony i pijących krew węża.

 

PETA apeluje o zakazanie takich praktyk, ponieważ nie tylko naruszają one jakiekolwiek prawa zwierząt, ale mogą również spowodować nową pandemię. Zespół wysłał pismo do Sekretarza Stanu ds. Obrony Wielkiej Brytanii, w którym zwraca się do organizatorów ćwiczenia z żądaniem zaprzestania takich działań.

 

Jedzenie żywych zwierząt może przenosić różne wirusy przypominające SARS-CoV-2. Jeśli rezultatem będzie kolejna pandemia, może to być katastrofalne w skutkach. Warto zaznaczyć, że przedstawiciel ministerstwa odpowiedział, że Wielka Brytania nie wysyła wojsk na takie ćwiczenia i nie zamierza w nich uczestniczyć w przyszłości.

 

Przypomnijmy, wcześniej informowano, że burmistrz Teksasu powiedział, że tylko najsilniejsi przetrwają anormalne mrozy. Burmistrz Teksasu został zmuszony do natychmiastowej rezygnacji po tym, jak powiedział, że sami ludzie są winni za to, że zostali dotknięci zimnem.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

widać narastającą pandemię

widać narastającą pandemię bezbożności, głupoty i nienawiści do Polski !!! to jest prawdziwa pandemia ! Interpretacja rzezi galicyjskiej dokonywana w środowisku „Gazety Wyborczej” zmierza do tego, żeby ludzie wywodzący się po iluś pokoleniach ze środowisk chłopskich wrócili do stanu świadomości sprzed roku 1846. Żeby idolem stał się dla nas skrwawiony krwią swoich bliźnich zbrodniarz Jakub Szela. Wszystko, by pokazać, że Polskę należy zamordować, bo Polska jest wyzyskiem, nieszczęściem. Tego rodzaju straszliwa retrogradacja, cofnięcie nas do tego poziomu to program ideologiczny zrodzony z nienawiści do Polski – mówi w rozmowie z PCh24 TV prof. Andrzej Nowak. Według profesora Nowaka tenże właśnie program ideologiczny jest realizowany i to niezwykle pracowicie. – To systematyczna pogarda dla wszystkiego co polskie. Nie chodzi tylko o rząd Zjednoczonej Prawicy, nie chodzi również tylko o Kościół Katolicki i chrześcijaństwo jako podstawę polskiej tożsamości. Chodzi o to, żeby na każdym kroku podkreślać: Polacy są najgorsi! – podkreśla. – Elity, które wierzą w tę ideologię, nie identyfikują się z owymi Polakami, którzy rzekomo okropnie zachowują się za granicą. Wszędzie jest dobrze lub lepiej, tylko najgorzej! To jest to założenie, które towarzyszy systematycznie realizowanej propagandzie, która ma bardzo pragmatyczny wyraz, mianowicie pomaga przekonać nas – obywateli TEGO KRAJU – że interesy niemieckie są dużo ważniejsze od naszych. „Z Polską mieć coś wspólnego? To obrzydliwość! To ohydny garb” – ubolewa prof. Nowak. Jego zdaniem to właśnie głoszą najbardziej postępowe media w Polsce wraz z wylansowanymi przez nie autorytetami i pisarzami przedstawianymi jako wieszczowie XXI wieku. – Na czym oni budują swoją sławę? Na absolutnej pogardzie dla polskiej tradycji, której oni nie rozumieją i nie znają. Po prostu są niezwykłymi prymitywami, jeśli chodzi o jakąkolwiek świadomość historyczną i kulturową. Nie można ich nawet przymierzyć do najsłabszych pisarzy okresu 20-lecia międzywojennego i to nawet tych antypolskich czy polemizujących z Polską. Po prostu stopień zredukowania świadomości historycznej, niezrozumienia podstawowych elementów polskiej kultury przez owe dzisiejsze „elity” programowo i systematycznie antypolskie, które na sztandary wysuwają Jakuba Szelę, jest bezprecedensowy. Te „elity” właśnie chcą nas do swojego poziomu dorównać. Nie dajmy się! – zaznacza prof. Andrzej Nowak.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Przerywa milczenie i juz tak nie wygląda

Ty sobie poczytaj co o

Ty sobie poczytaj co o kosciele katolickom myślał i pisał taki bohater narodowy jak Kościuszko, Piłsudski i wielu innych.

Wtedy może dotrze czy bycie Polakiem i tworzenie Polski  ma coś wspólnego z tą zakłamaną religią.

Fakty sa takie, że wobec potęgi tej czarnej mafii (i tepactwa wiernych, napuszczanych na 'wrogów kościoła') Polska nigdy nie stała sie suwerenna. Bo zawsze kościół i papieże wchodzili w układ z okupantami i mocarstwami, co destabilizowało rząd polski. 

W ostateczności i rząd polski musial wchodzić w deal z katolskim okupantem, by utrzymac sie u władzy. 

Zwykły deal finansowy, na ktorym Polska zawsze źle wychodziła.  I to jest prawdziwy zbieg powodów, dla ktorych jest tu intelektualne bagno, a takie eksponaty jak Czarnek zostają ministrami szkolnictwa.

Niestety tępaki mają problem z dostrzeganiem międzynarodowych powiązań KK z wrogami Polski i twierdzą, że KK jest elementem polskości.  Tępe, wyprane mózgi.

Poslka będzie wolna, gdy ostatni ksiądz wyleci na księżyc. Potem będzie można zacząć budowę wolnego od manipulantów państwa.

Portret użytkownika Przerywa milczenie i juz tak nie wygląda

co tam jakieś amerykańskie

co tam jakieś amerykańskie trepy. W niektórych rejonach Polski już 70% infekcji to wysoce zakaźne szczepy.

To tłumaczy panikę i nowe zakazy.

W 69 przebadanych próbkach naukowcy z Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku zidentyfikowali łącznie 12 odmian koronawirusa. Cytowany przez PAP rzecznik uczelni podał, że poza wariantem brytyjskim i południowoafrykańskim, są wśród nich te określane jako: irlandzki, belgijski i rosyjski, ale również zupełnie nowe, nazwane roboczo "wariantami podlaskimi".
 

Skomentuj