Covidowi zamordyści planują powrót obowiązku noszenia masek

Kategorie: 

Źródło: zmianynaziemi.pl

Wojna na Ukrainie wszystkim się już przejadła i już tak nie straszy jak kiedyś, dlatego wraca pandemia. W ostatnich tygodniach obserwujemy rosnącą ilość doniesień na temat możliwości powrotu do niektórych obostrzeń związanych z COVID-19. W centrum tej dyskusji znajdują się paranoiczne wezwania do ponownego wprowadzenia obowiązku noszenia masek oraz ubolewania na temat niskiego poziomu zaszczepienia. Media ochoczo biją na alarm i marzą o powrocie do czasów covidowego zamrodyzmu, a lekarze i pielęgniarki zacierają rączki w oczekiwaniu na kolejne "złote żniwa".

Od początku pandemii COVID-19, świat był świadkiem licznych kontrowersji związanych z działaniami podjętymi w celu kontrolowania rozprzestrzeniania się wirusa. Badania naukowe sugerują, że skuteczność noszenia masek może być bardziej złożona, niż pierwotnie sądzono. Istnieją również obawy dotyczące skutków ubocznych szczepień, które nadal pozostają nieznane w dłuższym okresie czasu, a te, które są znane nie napawają optymizmem i nie zachęcają do ponownego wstrzykiwania sobie tych preparatów. Ponadto, lockdowny, które zostały wprowadzone w wielu krajach, miały ogromny wpływ na gospodarkę, zmuszając wiele firm do bankructwa i wywołując ogromny wzrost inflacji, niemal jakby na zamówienie.

 

Covidowi zamordyści marzą o powrocie do obowiązku noszenia szmatek na twarzach. Domagają się tego nawet pomimo tego, że ostatnio opublikowane badanie w czasopiśmie "Epidemiology and Infections" podważa dotychczasowe przekonania o skuteczności masek w zapobieganiu przenoszeniu wirusa COVID-19. Nowe wyniki, w przeciwieństwie do wcześniejszych badań, sugerują, że osoby regularnie noszące maski mogą być bardziej narażone na zarażenie wirusem. Badanie przeprowadzone na grupie 3209 osób w Norwegii wykazało, że osoby często używające masek miały wyższe ryzyko uzyskania pozytywnego wyniku testu na COVID-19.

 

Badania naukowe na temat noszenia masek w celu zapobiegania przenoszeniu wirusa COVID-19 prowadzą do mieszanych wniosków. Wielu naukowców podkreśla, że skuteczność masek może być ograniczona i zależy od wielu czynników, w tym od rodzaju maski, jej prawidłowego noszenia i utrzymania dystansu społecznego. Istnieją również głosy sugerujące, że częste noszenie masek może prowadzić do niepożądanych efektów ubocznych, takich jak problemy z oddychaniem czy infekcje skórne.

 

Wielu obywateli i grup społecznych wyraża jednak coraz głośniej obawy związane z pomysłem powrotu do restrykcji, które wcześniej miały głęboki wpływ na życie codzienne, gospodarkę oraz zdrowie psychiczne ludzi. Dla wielu powrót do obostrzeń jest kojarzony z „koszmarnym okresem pandemii”, kiedy to życie społeczne i zawodowe zostało wywrócone do góry nogami. W tych grupach pojawia się także krytyka wobec „paranoicznych” postaw domagających się powrotu do surowych obostrzeń, argumentując, że społeczeństwo powinno nauczyć się żyć z wirusem, a nie ciągle ograniczać swoje życie.

 

Badania naukowe dowodzą, że maski nic nie dają a wręcz przeciwnie szkodzą, skutki uboczne szczepień nadal są nieznane w długim okresie czasu, lockdowny zniszczyły gospodarkę, zbankrutowały klasę średnią i wywołały inflacje. W covidowej awanturze jedynymi wygranymi byli pracownicy służby zdrowia, którzy na tym totalitaryzmie zarobili krocie i politycy, którzy wdrożyli skutecznie zamordyzm na poziomie większym niż za komuny w ZSRR.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika vissim

Teraz jest odwrót, abyście

Teraz jest odwrót, abyście wystąpili przeciw swojej władzy. Tylko po to, aby obalić lokalne (krajowe) rządy i zastąpić je jednym Europejskim. To akurat w przypadku Europy, bo będzie ich kilka, takich kontynentalnych rzekłbym. Pierwszą próbą czegoś bardziej globalnego, będzie teraz traktat wu-ha-oo.

Portret użytkownika kuba8131

Wydaje mi się że te

Wydaje mi się że te straszenie chorobami różnymi, w tym covidem co jakiś czas rzekomo wracającym to tylko medialne przypominanie ,,masz się bać, wirusy nie śpią" itp. Ja to się boje że będzie prędzej czy później tzw. covid 2.0 czyli krótko mówiąc pod pretekstem innej choroby będą podobne albo jeszcze gorsze obostrzenia, być może już pod patronatem WHO (ten tzw. traktat pandemiczny). A wojna na Ukrainie się powoli kończy (pewnie jeszcze ze dwie, trzy praktycznie nic nie zmieniące ofensywy obu stron, Rosja zachowa to co do tej pory ma czyli większość Donbasu i korytarz na Krym i na tym się skończy), wojna w Izraelu podobno też się kończy i ma jeszcze trwać około dwa, trzy miesiące a przynajmniej jej otwarta faza.

Obawiam się że nowy rząd biorąc pod uwagę że jego elektorat jest ,,postępowy", ,,nowoczesny" , ,,naukowy" już nie będzie miał litości jak odchodzący rząd PiS-owski (oczywiście to co PiS robił to też zbrodnia i ich nie usprawiedliwiam), patrząc na ilość wyszczepienia chociażby na Podkarpaciu a to jak wyszczepione są duże miasta i ten wynik nie napawa optymizmem, w bastionie PiS-u procentowo przyjęło małą ilość preparatów, duże miasta gdzie głosują na partie za chwile tworzące rząd koalicyjny są wyszczepione po kokardę, nic dziwnego że jeszcze opozycja w czasie obostrzeniowym domagała się jeszcze większych obostrzeń w australijsko-austriacko-kanadyjskim stylu.

,,Europa albo będzie chrześcijańska albo nie będzie jej wcale" - Robert Schuman

Portret użytkownika w......y

:

:

''Badanie przeprowadzone na grupie 3209 osób w Norwegii wykazało, że osoby często używające masek miały wyższe ryzyko uzyskania pozytywnego wyniku testu na COVID-19''.No i wszystko w temacie. Czego nie rozumiecie???

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika euㅤklides

Na szczęście ty zrozumiałeś

Na szczęście ty zrozumiałeś kiedy widziałeś miliony trupów w TV i życzłeś mojej rodzinie śmierci z powodu olewania przeze mnie tego jakże rzetelnego przekazu dla baranów i cyrku dla idiotów. Dla twojego dobra baran stul japę, bo nigdy nie będziesz już wiarygodny.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika inzynier magister

Teraz pałeczkę zamordyzmu

Teraz pałeczkę zamordyzmu kowidowo urojonych szczepów bakterii i śmiercionek zakrzepicowych przejmuje rudy folksdojcz i jego koledzy SS-mani więc będą nowe spotkania z koncernami farmaceutyvcznymi i grube walizki pod stołem z geszeftem by zrobić w Polsce depopulację ! Możemy oczekiwać kolejnych substancji MENGELE i kolejnej fali mordu śmiercionkowego na Polakach !!! Niech nas ma w swojej opiece Jezus Chrystus Pan !

Biolog Felipe Reitz z Brazylii ma własny zestaw sprzętu do obrazowania termograficznego i zaczął diagnozować swoich zaszczepionych pacjentów, którym wstrzyknięto zastrzyki przeciw covid. Odkrył rozległe krzepnięcie krwi w całym układzie naczyniowym u bezobjawowych osób, które otrzymały zastrzyk. Obrazowanie termograficzne pokazuje masywne skrzepliny krwi u bezobjawowych zaszczepionych

Termografia lub obrazowanie termiczne może wykryć nieprawidłową wewnętrzną temperaturę ciała. Pozwalając na podkreślenie obszarów zapalnych i słabego krążenia krwi. Jest to najskuteczniejszy nieinwazyjny sposób wykrywania DVT, czyli zakrzepicy żył głębokich. Inaczej znanej jako skrzepliny krwi.  Biolog Felipe Reitz z Brazylii ma własny zestaw sprzętu do obrazowania termograficznego i zaczął diagnozować swoich zaszczepionych pacjentów, którym wstrzyknięto zastrzyki przeciw covid. Odkrył rozległe krzepnięcie krwi w całym układzie naczyniowym u bezobjawowych osób, które otrzymały zastrzyk.

To zdjęcie zostało zrobione na 23-letnim sportowcu. Ciemne linie to skrzepliny krwi. Ten 23-latek przyjął zastrzyk, ale nie ma żadnych objawów. Felipe Reitz przeprowadził również analizę żywej krwi. I tak jak słyszeliśmy od kilku innych badaczy, Reitz donosi o obecności obcych struktur nabierających kształtu we krwi zaszczepionych. I pokazał, jak komórki krwi zlepiają się w wyniku otrzymania zastrzyku. W zeszłym tygodniu doktor Richard Fleming opublikował film o tym, co dzieje się, gdy szczepionki genetyczne są dodawane bezpośrednio do ludzkiej krwi. Po dodaniu szczepionki Janssen do zdrowej próbki krwi, można zobaczyć w powiększeniu jak krew zaczyna się zbijać i zlepiać. W badaniach przeprowadzonych przez Natural News stwierdzono, że te tak zwane skrzepliny są prawie całkowicie pozbawione kluczowych elementów markerowych, które byłyby obecne w ludzkiej krwi, ale wykazują znacznie wyższe stężenia pierwiastków stosowanych w elektronice i obwodach elektrycznych.

Tymczasem dyrektor generalny Moderny, firmy, która wyszlamowała swoich klientów na 500 procent za śmiercionośny zastrzyk, otrzymał 50-procentową podwyżkę po spieniężeniu akcji o wartości 400 milionów dolarów. Im dłużej żyjemy bez sprawiedliwości, tym bardziej jest to do zaakceptowania. Moderna inwestuje teraz w przyszłość mRNA. tutaj zródło: https://www.bibula.com/?p=140383

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj