COVID-19 powoduje przedwczesne starzenie się organizmu

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Według Anch Baranova, profesora biologii systemowej na Uniwersytecie George'a Masona, jedną z konsekwencji zakażenia koronawirusem, nawet w łagodnej postaci, jest przedwczesne starzenie się organizmu.

 

W listopadzie br. opublikowano wyniki pracy naukowej grupy lekarzy, którzy badali osoby chore z umiarkowanym do łagodnego COVID-19.

„Wszyscy ci pacjenci byli leczeni ambulatoryjnie, tylko nieliczni byli hospitalizowani. Nawet u osób z bardzo łagodną postacią choroby 70% miało patologie niektórych narządów wewnętrznych. Główną patologią nie było serce, ale głównie tłuszczowa heptoza, czyli deformacja wątroby i zwyrodnienia tłuszczowe tkanki trzustkowej. Zwykle takie diagnozy są typowe dla osób powyżej sześćdziesiątego roku życia, a w grupie pocovidovej - obserwowano je już u czterdziestolatków” – powiedziała Anch Baranova.

 

„Powiedziałbym, że koronawirus przyspiesza starzenie się organizmu, odbiera jego zasoby i przybliża starość” - dodała Baranova.

 

Jej zdaniem takich testów powinno być więcej, aby poznać konsekwencje infekcji i je zbadać.

 

„Musimy rozpocząć długoterminowe badania wypisanych pacjentów z koronawirusem i szczegółowo ich zbadać, aby dowiedzieć się, co dzieje się z ich zdrowiem. Trzeba to zrobić. Wiem, że takie próby już się rozpoczęły ”- powiedziała Baranova.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika motta

Degenerację wątroby i jej

Degenerację wątroby i jej otłuszczenie to ma moja ciotka,która 3 lata temu musiała przed zabiegiem chirurgicznym zaszczepić się przeciwko żółtaczce.Od tamtej pory tez ma problemy z przyswajaniem wit D.Tak więc sama szczepionka moze wywołać taki efekt,poza tym czy ktoś przedtem robił im badania w tym kierunku,że może absolutnie jednoznacznie stwierdzić,ze nie mieli takich zmian wczesniej? Nie sądzę.

Portret użytkownika Cyryl

No cóż, to jest ciekawe,

No cóż, to jest ciekawe, tutaj nie chodzi o to czy wirus istnieje czy też nie istnieje. Załórzmy, że on istnieje.... jednak ten artykuł pokazuje jak mocno skorumpowane jest srodowisko naukowców skoro co rusz istniejącemu wirusowi Covid dodaje się nowe negatywne efekty... któe są wyssane z palca. A wszystko po to aby ludzi, którzy już się wirusa nie boją (ponieważ większość ludzi zauważyła że nie ma ani epidemi ani pandemii), ponownie zastraszyć. Wszak ludzie nie chcą się szczepić a przemysł farmaceutyczny wpadł na pomysł aby ludzie musieli zaszczepiać się dwa razy w roku i to nie wiadomo przez ile lat, na szczepionkę której producent nie chce brać odpowiedzialności za ewentualne powikłania.

Ten nowy skutek uboczny o starzeniu się organizmu nawet pomimo bezobjawowego przejścia Corony, oczywiście jest kłamliwy... ciekawe ile łapówek dostali te pajace z wyższym wykształceniem aby owe badania po prostu zrobić tak aby teza pasowała do teorii producentów szczepionek???

To jest ciekawy temat. 

Portret użytkownika Zibik

Dla tych którzy pociągaja za

Dla tych którzy pociągaja za sznurki podtruć nawet 1000 ludzi w skali każdego kraju to pikuś, sami potem ci podtruci będą pisac że kowid jest cholernie mocny. W trzech zdaniach opisałes sytuację , k....wa czowieku czy ty nie umiesz pisać ? A może tobie "lekarze" po teście pozytywnym zapodali jakieś dobre humanitarne "lekarstwo" bo chyba nie wątpisz że oni to potrafią.

Portret użytkownika drako_tr

@Areo no cóż...skoro

@Areo no cóż...skoro zniszczyłeś sobie odporność noszeniem maseczki, to nie dziw się, że jesteś wrakiem...przypomnę tylko, że wtórne bakteryjne zapalenie płuc Cię zabije...a patogeny je powodujące, masz na swojej maseczce.

Portret użytkownika Quark

Każda przebyta choroba

Każda przebyta choroba powoduje straty energii życiowej i zasobów organizmu , które powinny mu wystarczyć na długie życie , które teoretycznie mogłoby trwać przez 120 lat przeżytych w pełni sił . Ale nie to jest najważniejsze , bo co komu po długim życiu jeśli będzie ono niespełnione , nieszczęśliwe i pełne znoju ? Tak czy owak w Biblii zawarte są konkretne wskazówki co robić i na czym się skupić by dożyć w zdrowiu szczęśliwej późnej starości. Kto ma oczy widzi , kto ma uszy słucha a kto ma nos ... dłubie  Smile

Portret użytkownika Mojeimię44

Wszystkie choroby świata są

Wszystkie choroby świata są spowodowane przez covid. Ludzie musimy się zaszczepić a będziemy żyć wiecznie! Ta szczepionka jest na wszystko. Zmieni nasze mRNA i już nie będziemy chorzy! Precz z chorobami. Tylko szczepionka.- powiedział Bill Gates szyderczo się śmiejąc.

Pamiętajcie w dwóch dawkach, dwa razy w roku inaczej nie dostaniecie paszportu i nie będziecie mogli podróżować po świecie- dodał. 

Wielka Brytania na pierwszym froncie  eksperymentu Bill Gatesa. Jak nic WB zatonie w obłąkanych ludziach.  Uważam, że ta szczepionka po kilku latach spowoduje masową psychozę i haos. Większy haos niż ten w jaki sposób jest wprowadzana. Ona jest nie przetestowana i nie znamy skutków ubocznych. Po 3 latach się zaczną pierwsze opętania a potem to już marsze żywych trupów. Tak jak było przepowiedziane. Apokalipsa. Ostatnia faza.  

Portret użytkownika MPas

A co jeśli na prawdę będziemy

A co jeśli na prawdę będziemy przemieniać się tak jak pokazują w modnych teraz filmach o żywych trupach? Zamiast nwo będzie twd :/ Ponoć masoni pokazują nam w filmach co się wydarzy. Miała być inwigilacja rodem z Chin, bo przecież tam sobie z cow id poradzili i mają spokój. No i 3 dni ciemności mają być, ciekawe kiedy, oby nie 21 grudnia br. Pozdro all

Portret użytkownika Jan Kowalski

Ja Janek Kowalski to piszę

Ja Janek Kowalski to piszę odpowiadam tu, w ostatecznym odruchu obrzydzenia wyłączyłem szczekaczkę telewizyjną, a w nocy spać nie mogłem i wkońcu pierwszy raz myślałem o tym co się dzieje, bo nie chciało mi się już mysleć ja tu wyjebać rodaka na pare groszy i wtedy coś mnie tchneło  "A co jeśli na prawdę będziemy przemieniać" ale już jesteście żywymi trupami ale jeszcze o tym nie wiecie.

https://youtu.be/VcoAkDWkhts

 

 

Portret użytkownika Balijaga

"To mówi Pan wszechmogący:

"To mówi Pan wszechmogący: Przepiórki wam były znakiem, dałem wam obóz na obronę a w nim szemraliście. Nie triumfowaliście w imieniu moim w zniszczeniu waszych nieprzyjaciół ale do dzisiejszego dnia nadal narzekacie. Gdzież są dobrodziejstwa, które wam uczyniłem? Gdy byliście głodni i spragnieni na pustyni, nie czy wołaliście do mnie mówiąc: 'Dlaczego nas wywiodłeś na tę pustynię, aby nas pozabijać? Byłoby lepiej dla nas służyć Egipcjanom, niż umrzeć na tej pustyni. Ja użaliłem się nad narzekaniem waszym i dałem wam mannę na pokarm; jedliście chleb anielski. Kiedy pragnęliście, czyż nie rozszczepiłem skały i nie płynęły wody w obfitości? Z powodu upału okrywałem was liśćmi drzew. Podzieliłem między was ziemie płodne; Ja wypędziłem z nich Kananejczyków, Peryzejczyków i Filistynów przed wami. Cóż jeszcze mógłbym dla was zrobić? Tak mówi Pan wszechmogący: Kiedy byliście na pustyni u gorzkiego strumienia spragnieni, bluźniliście imieniu mojemu. Nie puściłem na was ognia za bluźnierstwa ale wrzuciwszy drzewo w wodę, uczyniłem strumień słodki. Cóż mam uczynić tobie, Jakubie? Nie chciałaś mnie słuchać Judo. Przeniosę się do innych narodów i dam im imię moje, aby strzegli praw moich."

 

NoweFilmy i BacoLogia i corium.5v.pl

Strony

Skomentuj