Coś z kosmosu spadło nad Oklahomą i Teksasem. Słyszano głośny grom dźwiękowy

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W dniu 13 marca 2018 r. nad USA zarejestrowano kulę ognia, która nagle pojawiła się na dziennym niebie. Spadający obiekt był widziany nad stanami Oklahoma i Teksas.

 

Wszystko rozegrało się o 16:16 czasu lokalnego. Obiekt najpierw rozbłysł jasno po czym nagle zniknął z pola widzenia. 
Naoczni świadkowie twierdzą, że podczas spalania w atmosferze obiekt świecił w kolorze jasnoniebieskim i zielonym. Po chwili nastąpił głośny grom dźwiękowy, prawdopodobnie spowodowany jego eksplozją.

MIejsca obserwacji spadającego obiektu - źródło: AMS

Kilka godzin później pojawiło się nagranie z rejestratora jazdy, które pokazuje bardzo szybką kulę ognia widoczną w ciągu dnia nad północnym Teksasem. Amerykańskie Towarzystwo Meteorytów (AMS) otrzymało w sumie 31 raportów o obserwacji tej kuli ognia.

 

 


 

Ocena: 

4
Średnio: 3.3 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika ronin

dla dobra sprawy uznajmy ze

dla dobra sprawy uznajmy ze mroczna kabala stracila kolejny statek a elity usa kolejnego obronce oj facetom w czerni kurcza sie zasoby.i tym zabawnym stwierdzeniem powitajmy nowy dzien. tylko czy wypada sie cieszyc z nieszczescia innych ?? ale co mamy zrobic skoro faceci w czerni to komedianci pewnie to przyjemosc im sprawia gdy sie ich kopie.

Portret użytkownika ronin

no to pytanie nasi czy

no to pytanie nasi czy gadoidy ?? choc wlasciwie mroczny sojusz ma tylko niby-teoretyczne szanse na stracenie naszego ufo niemniej nawet sredniowieczny giermek moze zalatwic w snie wyszkolonego komandosa uzbrojonego w najnowoczesniejsza bron. armii usa nawet nie podejrzewam, pchla nie zabije czlowieka.

Skomentuj