Coraz więcej pożarów w Europie. Zagrożenie zaczyna docierać do Polski

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Upały wciąż nie odpuszczają Europie. W końcu mamy sezon letni, ale wysokie temperatury sprzyjają występowaniu pożarów. Z ogniem walczą aktualnie Niemcy, Szwecja i Wielka Brytania, choć zagrożenie pożarem obejmuje znacznie więcej państw naszego kontynentu.

 

Ostatnio Grecja doświadczyła katastrofalnych pożarów, w wyniku których życie straciły 83 osoby, w tym dwóch Polaków. Ze względu na warunki pogodowe, ogień był bardzo trudny do ugaszenia i dlatego Grecja zaczęła prosić o pomoc z zewnątrz. Obecnie władze sugerują, że ktoś mógł celowo wywołać ogień, który pojawił się w kilku lokalizacjach jednocześnie. Policja podobno dokonała zatrzymań w tej sprawie, a tymczasem stolica Grecji, dla odmiany, zmaga się teraz z powodzią.

Pożary szaleją aktualnie w Szwecji, gdzie wysłano na pomoc między innymi polskich strażaków, a także w Wielkiej Brytanii i w Niemczech. Ponadto, wysokie zagrożenie pożarami panuje w Danii, Finlandii, Francji, Hiszpanii, na Litwie, w Norwegii oraz we Włoszech. W naszym regionie, umiarkowane zagrożenie dotyczy Czech, Słowacji, Węgier oraz zachodniej i północnej części Polski.

Źródło: GWIS

Sytuacja w Europie będzie cały czas ewoluować w związku z wysokimi temperaturami, które będą nam towarzyszyć jeszcze w kolejnych dniach. Jednak w Polsce, już na początku sierpnia możemy spodziewać się częstszych burz i intensywniejszych opadów deszczu, które zażegnają upały, natomiast w drugiej połowie sierpnia, według aktualnych prognoz, dojdzie do kolejnych spadków temperatury.

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Jeśli bańkę żarówki pomaluje

Jeśli bańkę żarówki pomaluje się w czarne plamy , zacznie ona emitować więdzej promieni świetlnych - w taki idiotyzm i kłamstwo uwierzyliscie po to , aby ukryć interwencję Boga w regulacji kompensującej znacznie efekt cieplarniany na Ziemi !!! . Macie więc co chcieliscie , to znaczy ; żadnych plam na Słońcu i nie narzekajcie na upały , bo tak zaczynają się wypełniać te słowa : "  A czwarty wylał swą czaszę na słońce: 
i dano mu władzę dotknąć ogniem ludzi. 
9 I ludzie zostali dotknięci wielkim upałem, 
i bluźnili imieniu Boga, który ma moc nad tymi plagami, 
a nie nawrócili się, by oddać Mu chwałę. " . To się zaczyna wypełniać , a Bóg do ochrony miejsc na których Mu szczególnie zależy , ma jeszcze żywioły Ziemi , i to one zabezpieczą znośną egzystencję w takich rejonach , gdzie będzie żywa wiara w Niego .

Portret użytkownika Jestem, który jest

A co na to tzw. geoinżynieria

A co na to tzw. geoinżynieria ??? Dlaczego ci "wszechmogący"  "naukowcy" są bezradni w tej sytuacji ??? a może top ICH działania ??? no bo jak to możliwe, że gradobicia i ulewy i pioruny potrafią "stworzyć" a jak na prawdę potrzba pomocy to są BEZSILNI ??? o co tu chodzi ???

Portret użytkownika piotrek

Powiem tak; piękna jest mapka

Powiem tak; piękna jest mapka Polski na tle obecnych wydarzeń i o to chodzi. Ważny jest strumień eteru pionowy czy poziomy wtedy wywołuje różne rekacje pogody w atmosferze. I tyle szkolenia w ramach eterycznej regulacji pogody. Istnieje podejrzenie, że ktoś reguluje pogodą w Europie na ogromną skalę a nawet na świecie od dawna co więcej układy pogodowe stały się częścią planu bardzo tajnej grupy decydującej o przyszłych losach Europy i świata i z prawa i z lewa prawie jak gazociąg NORD stream II.  Wiem, że sowieci mieli (mają ) super sprzęt oni najczęsciej lubią się bawić w Pana Boga i jest to taka komunistycnza zabawa; robią swoje żeby inni myśleli, że to tak po prostu jest; los, przypadek itd..Więc w tej bali z wodą (eterem dostępnym na kulą ziemską) mieszają najwiekszą łychą. Ściągają końcem marca zimno znad Arktyki żeby Gasprom zarobił kasę i tym podobne, zdolni są do powodzi o co ich podejrzewam w maju 2010 roku; wykonali wtedy manewr w zatrzymaniu prądów eteru jak 1978 roku opisany przez meteorologów amerykańskich i kanadayjskich, zatrzymali eter równo na granicy Białorusi i Polski i identycznie zrobili obecnie przez co cała woda zlała się na Polskę tuż przed 9 maja 2010 roku. Obserwowałem zatrzymanie eteru na południku kuli ziemskiej tuż przed Anglią no i są upały. To tak działa; na którym południku zatrzymają eter to z lewej strony jest powódź od gromadzących sie chmur, które NIE MOGĄ iść dalej !!!! a z prawej strony susza. Tych wydarzeń jest wiele więcej to tylko wybrane z ich bogatego wykorzystania wiedzy Tesli, którą nabyli w różny sposób od jego asystenta, z permanentnej inwigilacji NKWD w USA w tamtych czsach latach 1976. Tak mi się wydaje. Na świecie są ludzie, którzy prezentowali inżynierię eteryczną, są ludzie , którzy wykonują zlecenia w nawadnianiu miesc ogarniętych suszą, ale dzieje się to po ludzku, normalnie i dla dobra ludzi a nie tak po barbarzyńsku jak w Europie !!!          

Portret użytkownika euklides

Upały i susze były w

Upały i susze były w poprzednich latach i albo nie było pożarów albo nie byliśmy o tym informowani. Albo jakieś kutafony w jakimś celu podpalają lasy albo jesteśmy o tym w jakimś celu informowani.

Portret użytkownika euklides

No tak podpalacz... Ten sam

No tak podpalacz... Ten sam pewnie podpalił lasy w Szwecji, Hiszpani, na Litwie i we Włoszech... Zastanawia mnie o co tu biega. Symbolika? Magiczny rytuał? Demonstracja siły? Odwracanie uwagi od czegoś istotnego?

Skomentuj