Coraz dziwniejsze wypowiedzi premiera Morawieckiego w sprawie szczepionki Covid-19

Kategorie: 

Źródło: internet

Polskojęzyczny rząd sprawnie i medialnie przygotowuje opinię publiczną na przyjęcie szczepionki przeciw Covid-19. Właściwie to prawie wszystkie media mówią jednym głosem, chodzi o to by "zaszczepić" jak największą ilość Polaków. Niestety w żadnej dużej, ale i mniejszej stacji TV nikt nie zastanawia się jak są zrobione obecne genetyczne szczepionki, ani na jakich zasadach działają, ani czy wszystko to jest zgodne z etyką, czy bio-etyką !

"Podstawową zaletą szczepionek genetycznych jest szybkość ich opracowania, przez co mogą stanowić odpowiedź na nagłe wybuchy epidemii nowych wirusów " – mówi dr n. biol. Alicja Chmielewska, adiunkt w Zakładzie Biologii Molekularnej Wirusów Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W przypadku szczepionek genetycznych do rozpoczęcia prac potrzebna jest sekwencja genetyczna.

Okazuje się, że naukowcy nie muszą w ogóle pracować z wirusem. Wymyślają całkiem nowe byty genetyczne, a te zmieniają informację genetyczną biorcy, w tym przypadku człowieka, który po przyjęciu wstrzyknięcia i przemianie swojego wnętrza zaczyna produkować jakąś całkiem nową substancję, która wcześniej nie była mu znana, to znaczy nie była produkowana przez jeszcze czystych genetycznie ludzi !

Okazuje się, że "szczepionkowe cząsteczki oparte na materiale genetycznym RNA, DNA czy na cząsteczkach wektorowych same w sobie szczepionką nie są. Są informacją na temat szczepionki, która dopiero powstanie w naszym organizmie" - mówi Dr n. biol. Alicja Chmielewska

W wielkim skrócie, obecne szczepionki, które polskojęzyczny rząd zakupi/zakupił są produktami zaawansowanej inżynierii genetycznej, która będzie zmieniać ludzkie DNA. W czym więc jest problem ?! Chodzi o to, że w żadnym medium, w żadnej stacji telewizyjnej, ani w TVP, nie ma programów, które by informowały społeczeństwo o zagrożeniach związanych z modyfikacją ludzkiego genomu poprzez szczepionki GMO, a są to bardzo poważne niebezpieczeństwa, tak ogromne, że, było to powodem podania się do dymisji z dniem 20/11/2020 głównego inspektora sanitarnego, prof. Jarosław Pinkasa ! Oczywiście oficjalnie podano inną śpiewkę ! Do tego YouTube usówa programy które wyjaśniają zasady na jakich obecne genetyczne szczepionki działają, co robią z ludzmi !

"Komentatorka portalu Bloomberg zwraca uwagę, że prawdziwe skutki uboczne nowych szczepionek przeciwko COVID-19 poznamy dopiero wtedy, gdy otrzyma je bardzo duża liczba osób (!!!)Therese Raphael pisze, że organy regulacyjne szykują się do „potopu”, który nastąpi wraz z rosnącą liczbą osób „wyszczepionych” eksperymentalnymi produktami. Urzędnicy medyczni obawiają się wystąpienia wielu skutków ubocznych. Raphael dodała, ze Amerykańskie Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom planują wysyłać codzienne SMS-y do osób zaszczepionych w pierwszym tygodniu, a następnie co 7 dni przez sześć tygodni.

Osobno skutki uboczne będzie śledzić w czasie rzeczywistym agencja Food and Drug Administration (FDA). Rapahel przypomina, że udostępnienie szczepionek przeciw Covid-19 odbywa się z niespotykaną szybkością i jest wielkim eksperymentem oraz testem dla rządów. Raphael przypomina także, że szczepionki zostaną udostępnione po spełnieniu znacznie mniejszych wymogów bezpieczeństwa niż zwykle się stosuje. Obecnie jesteśmy świadkami rewolucjonizowania rynku wskutek stosowania preparatów genetycznie modyfikowanych (informacyjny RNA). Takimi są też „kandydatki” na szczepionki pochodzące od firm: Moderna oraz Pfizer i BioNTech.

Raphael sugeruje, że rządy potrzebują dobrego PR-u, ponieważ dotychczasowe profile skutków ubocznych wskazują na występowanie „nieco ostrzejszych” działań niepożądanych niż w przypadku typowych szczepionek przeciw grypie."

Ostatnie kilka zdań pochodzi z najnowszych artykułów prasy globalistycznej, które w bardzo delikatny sposób przestrzegają przed nieznanymi do tej pory skutkami stosowania preparatów modyfuikujących ludzką informację genetyczną ! Innymi słowy, mamy przed sobą globalny eksperyment medyczny na niespotykaną skalę, którego długofalowych skutków nie można przewidzieć ! Co o całej tej strasznej medycznej sytuacji sądzi polskojęzyczny premier ?! Otóż pan Morawiecki 18 listopada 2020 oświadczył:

"W zeszłym tygodniu spotkałem się z najwyższym kierownictwem firmy Astra Zeneca i Pfizer i zadeklarowaliśmy, że tak szybko, jak te szczepionki zostaną dopuszczone do obrotu w UE przez Europejską Agencję Rejestracji Leków, tak szybko my zamawiamy maksymalną przysługującą Polsce z tytułu wielkości populacji, wielkości liczby ludności liczbę szczepionek. W odniesieniu do jednej z tych szczepionek już to zamówienie złożyliśmy (...) – około 16 mln dawek, bo tyle przypadało z dostępnych dla całej UE dawek i maksymalnego poziomu, o jaki mogliśmy zawnioskować.

Będziemy teraz nie tylko przygotowywać wszystkie zamówienia – robimy to natychmiast, jak to jest możliwe, w tym samym dniu – ale również codziennie zajmujemy się procesem dystrybucji szczepionki w momencie, jak ona się pojawi, i przeprowadzeniem procedur szczepienia tych ludzi, którzy oczywiście będą chcieli."

Czy w polskojęzycznych mediach pojawią się programy dokumentalne, które będą wyjaśniać zasadę działania szczepionek GMO oraz skutków jakie mogą długofalowo wywoływać ? Czy raczej pozostaniemy republiką bananową.... ? 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.2 (5 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

ważne informacje bo naukowcy

ważne informacje bo naukowcy potwierdzają nieodwracalność covidowych zmian genetycznych czyli hybrydyzację Polaków i innych nacji !!!

"Grupa lekarzy i naukowców ostrzega przed zgubnymi skutkami masowego zaszczepienia Polaków przeciwko koronaworusowi. Ich zdaniem oferowane preparaty nie są wystarczająco bezpieczne. Lekarze apelują, by nie sięgać tu po żadne środki przymusu oraz chcą rzetelnej informacji na temat skuteczności i powikłań szczepionki.List został skierowany do premiera Mateusza Morawieckiego, prezydenta Andrzeja Dudy, ministra zdrowia Adama Niedzielskiego oraz do prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych dr Grzegorza Cessaka.Naukowcy i lekarze w liście otwartym wyrażają swoje zaniepokojenie „perspektywą masowych szczepień na koronawirusa SARS-CoV-2 szczepionkami, które nie zostały właściwie zbadane i których zastosowanie może doprowadzić do nieoczekiwanych zmian zarówno na poziomie komórkowym, w tym zmian szlaków sygnałowych i zmiany ekspresji genów”.Ich zdaniem, pośpieszne wprowadzenie szczepionki ma charakter eksperymentu na wielką skalę. Sygnatariusze ostrzegają, że szczepionki mogą obniżyć naszą odporność na inne choroby, stąd też „na skutek masowych szczepień może więc umrzeć więcej ludzi niż obecnie na COVID-19”. Nadto zmiany genetyczne wywołane przez szczepionki „mogą wpłynąć na przyszłe pokolenia”, gdyż nie jesteśmy w stanie przewidzieć długofalowych skutków szczepień.„O tych zagrożeniach społeczeństwo polskie powinno być właściwie poinformowane i powinna się na ten temat odbyć otwarta debata publiczna. Na bazie rzetelnej informacji każdy polski obywatel powinien mieć prawo do decyzji, czy przyjąć szczepionkę i nie powinien być do tego zmuszany. W przypadku dobrowolnych szczepień powinny być przewidziane gwarantowane przez rząd RP rekompensaty dla osób, które na skutek szczepień poniosą utratę na zdrowiu” – czytamy w liście.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika inzynier magister

adminie jest szokujący news !

adminie jest szokujący news !! Minister Zdrowia zapowiada: na początku 2021 roku ruszy „masowa akcja szczepień” Stosujemy kryterium bezpieczeństwa pacjenta. Żadna szczepionka, która nie będzie miała zatwierdzenia przez Europejską Agencję nie będzie w ogóle kupiona. Natomiast, którą szczepionkę pacjent otrzyma, będzie decydował lekarz – powiedział we wtorek na antenie Telewizji Republika minister zdrowia Adam Niedzielski.Niedzielski podkreślił, że „każda ze szczepionek będzie miała troszeczkę inne wskazania dotyczące np. grupy wiekowej czy osób ze schorzeniami współistniejącymi”. Dodał, że „masowa akcja szczepień” rozpocznie się w pierwszych miesiącach 2021 roku, kiedy to do Polski zaczną napływać szczepionki. – Kulminacja nastąpi pewnie w lutym-marcu, kiedy to szczepienie będzie powszechne wykonywane w społeczeństwie – powiedział. Zapytany, czy obywatele będą mogli sami wybrać sobie jedną z kilku szczepionek na koronawirusa, które pojawią się na rynku, szef resortu zdrowia odpowiedział, że decyzja będzie zależała od lekarza. – Stosujemy kryterium bezpieczeństwa pacjenta. Żadna szczepionka, która nie będzie miała zatwierdzenia przez Europejską Agencję nie będzie w ogóle kupiona. To jest warunek całej transakcji – powiedział Niedzielski. Podkreślił, że „każda szczepionka będzie gwarantowała ten sam poziom bezpieczeństwa”. – Każda musi przejść te same fazy badań klinicznych, te same zapewnienia, muszą być przedstawione obiektywne wyniki badań poszczególnych faz, musi być również odpowiedni poziom populacji testowany tą szczepionką – wyjaśnił minister. Powiedział, że to, czy ktoś otrzyma szczepionkę opartą na tradycyjnych technologiach czy nowoczesnych „będzie zależało w pierwszej kolejności od lekarza, który będzie decydował”. – Każda ze szczepionek będzie miała troszeczkę inne wskazania dotyczące np. grupy wiekowej, osób ze schorzeniami współistniejącymi, bo w jednym przypadku dane choroby mogą być przeciwskazaniem, a w innym nie muszą – podsumował Niedzielski.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Medium

Poza amerykańskimi

Poza amerykańskimi szczepionkami są jeszcze innej produkcji (chińskiej i rosyjskiej), a te chipów mieć nie powinny, wszak te kraje nie mają światowej kontroli finansowej.

Jeśli Morawiecki jest prawdziwym patriotą, a pamiętam, że to zadeklarował, powinien przeforsować, albo wręcz niejawnie zakupić szczepionkę Sputnik V, a przynajmniej dać ludziom możliwość wyboru pomiędzy tymi szczepieniami.

Jeśli kupi chociaż dla części ludzi Sputnik V, zaoszczędzi trochę kasy i ma wdzięczność części społeczeństwa nieufnego wobec jego zarządzania.

Miałam wątpliwości co do genetycznych szczepień po wysłuchaniu Jerzego Zięby, ale dziś już rozumiem, dlaczego są dwie dawki szczepionki: jedna włącza produkcję przeciwciał, maszyna działa przez 3 tygodnie, druga dawka ten mechanizm wyłącza.

Portret użytkownika maggi

 

 

 

 Z tego co piszą szczepionka brytyjska Aztec-Oxford nie będzie miała RNA i będzie podobna do wcześniejszych klasycznych szczepionek p.grypie. Można ją też przechowywać w zwykłej lodówwce. Mordawiecki prawdopodobnie kupi tą made in USA (Pfizer)  i nie zostawi nam wyboru, kulisy sprawy wyjaśnia na YT p. doktor Pawela. Idzie o kasę, klasyczne sczepionki czy może nawet lekarstwa są zbyt tanie bo kosztują w granicach 3 Eur  a licencji na nie nie posiada Big farma z USA. Dlatego zabrania sie lekarzom rodzinnym w Polinie  przepisywania chorym domowej kuracji i tanich skutecznych leków takich jak np. Amantadyna.

Obowiązuje schemat wg. polskiego MZ: test, sanepid, kwarantanna (Sanepid nie przepisuje żadnych leków). W przypadku pogorszenia: szpital zakażny, respirator, kostnica, zmarł na Kowid. Dla tych co się jeszcze nie zarazili  i przeżyli wszystkie dotychczasowe "etapy pandemii" przewidziane jest zakażenie szczepionką mRNA.

Portret użytkownika Medium

Quote:  W przypadku

Quote:
 W przypadku pogorszenia: szpital zakażny, respirator, kostnica, zmarł na Kowid. 
Nie, no nie panikuj! Respirator to ostateczność, jest przede wszystkim tlenoterapia.

Co do Sputnika V rzeczywiście zwątpiłam, nie będą opowiadać dlaczego. W każdym razie rosyjski epidemiolog starszej daty prof. Igor Gundarow mówi szczerze, że szczepionka jest zawsze eksperymentem medycznym.

Po prostu trzeba wprowadzić jakąś metodę skutecznego leczenia zakażonych.

PS. Ewa Pawela jest doktorem? 

Portret użytkownika Dzik

Inżynier wykonał dobrą robotę

Inżynier wykonał dobrą robotę pisząc ten artykuł o szkodliwości szczepionek na covida nievida. Napiszę co najprawdopodobniej się stanie w rzeczywistosci po zaszczapieniu sie tą szczepionką. Wystąpi tzw burza cytokinowa będąca wynikiem nieprawidłowej, nadmiernej reakcji układu immunologicznego.

Ba o takim skutku virusa piszą oficjalne media:

Koronawirus a choroby autoimmunologiczne. Czy szczepionka przeciw COVID-19 zadziała na cukrzyków?
Naukowcy informują, że osoby z tymi chorobami mogą być bardziej podatne na zachorowania na COVID-19

Z tego powodu objawy niektórych chorób autoimmunologicznych mogą się nasilać. Zjawisko to będzie szczególnie widoczne wśród osób z koniecznością suplementacji hormonów, np. u chorych na cukrzycę typu 1.

- Wiemy natomiast, że COVID-19 może wywoływać szereg reakcji w układzie immunologicznym, w skrajnych przypadkach doprowadzając do silnej odpowiedzi zapalnej pod postacią tzw. burzy cytokinowej, która stanowi niebezpieczeństwo dla życia człowieka - wyjaśnia specjalista.

2. Choroby autoimmunologiczne a szczepionka na COVID-19

Szczepionka przeciwko COVID-19 opiera się na technologii mRNA, a to oznacza, że nie podajemy do organizmu wirusa (ani żywego, ani inaktywowanego), ale fragment informacji genetycznej owego patogenu.

Dane pokazują, że po podaniu szczepionki wystąpiły niewielkie odczyny poszczepienne, np. ból głowy czy bóle mięśniowe.

https://portal.abczdrowie.pl/dbajniepanikuj-covid-19-a-choroby-autoimmunologiczne-czy-osoby-z-cukrzyca-moga-sie-zaszczepic-na-koronawirusa

 

Choroby takie jak COVID-19 lub grypa mogą być śmiertelne z powodu nadmiernej reakcji układu odpornościowego organizmu na patogen. W takiej sytuacji następuje gwałtowne wydzielanie cytokin – białek pobudzających inne komórki układu immunologicznego do określonych reakcji.

Zadaniem cytokin jest m.in. koordynowanie odpowiedzi organizmu na infekcję i wywoływanie stanu zapalnego. Na przykład gdy SARS-CoV-2 dostanie się do płuc, wyzwalana jest miejscowa odpowiedź immunologiczna i produkcja cytokin, która skutkuje przyciąganiem wyspecjalizowanych komórek w celu zintensyfikowanego ataku na wirusa w dolnych drogach oddechowych. U niektórych pacjentów uwalniane są nadmierne poziomy cytokin, które następnie aktywują więcej komórek odpornościowych, co powoduje tzw. hiperzapalenie. Może to poważnie pogorszyć stan pacjenta lub nawet doprowadzić do zgonu.

Według dr. Pawła Grzesiowskiego (prezes Fundacji Instytutu Profilaktyki Zakażeń) zapalenie płuc jest późnym etapem choroby, kiedy ważny jest nie tyle wirus, ile powstała w reakcji na niego nadmierna reakcja immunologiczna. Sam wirus nie niszczy płuc, jedynie inicjuje bardzo silny stan zapalny. Nadprodukcja cytokin oraz komórek odpornościowych powoduje groźne dla organizmu chorego nadciśnienie tętnicze krwi, uszkodzenie płuc oraz innych narządów wewnętrznych.

Burze cytokinowe są częstym powikłaniem nie tylko COVID-19 i grypy, ale także innych chorób układu oddechowego wywołanych przez koronawirusy, takie jak SARS i MERS. Według doniesień naukowych są one również związane z chorobami niezakaźnymi, takimi jak stwardnienie rozsiane czy zapalenie trzustki.

https://euroimmun.pl/blog/infekcje-wirusem-sars-cov-2-a-zjawisko-burzy-cytokinowej/

Po podaniu szczepionki układ immunologiczny wtworzy taką ilość przeciwciał że wywoła burzę cytokinową (z greckiego cyto komórka oraz kinos ruch) czyli powstała w reakcji na szcczepionkę mRNA nadmierną reakcję immunologiczną, która

u  chorych na choroby autoimmulogiczne spowoduje smierć na nżej wymienione choroby autoimmologiczne

  • choroba Graves Basedowa,
  • choroba Hashimoto
  • cukrzyca,
  • anemia złośliwa,
  • reumatoidalne zapalenie stawów,
  • zapalenia tarczycy, bielactwo,
  • stwardnienie rozsiane,
  • toczeń rumieniowy układowy.

Sama szczepionka zainicjuje także bardzo silny stan zapalny w najprawdopodobniej w miejsu wkłucia (silne bóle w ramieniu), co może powodować guzy rakowe w tym miejscu z przerzutami..

Pis_y niech się uczą od Ewy Kopacz jak się postawić UE i nie kupować szczepionek na covida nievida, ale te pis_y wolą zabijać przyszłymi szczepionkami Polaków a teraz niszczą polskich przedsiębiorców bezsensownymi lockdownami

In God we trust

Portret użytkownika inzynier magister

Kroi się gigantyczna afera

Kroi się gigantyczna afera kiedy wyjdzie na jaw że genetyczne szczepionki będą powodować ciężkie komplikacja albo nawet śmierć! Co wtedy ? czy Morawiecki będzie ścigany listem gończym gdzieś w USA, bo chyba ucieknie do USA ? to tam najwięcej kupił szczepionek... albo co będzie z ludzmi którzy złożyli podpisy pod zatwierdzeniem sprzedaży tych szczepionek doktorów mengele na terenie Polski ? czy też uciekną z Morawieckim ?!

Polskojęzyczne loże diabła - historia najnowsza i ta starsza ordo ab chao genetycznego NWO Lucyfera https://youtu.be/kkbJr1ywMPs

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj