Coraz bardziej agresywna postawa nemarksistów z USA, w Stanach trwa krwawa wojna domowa !

Kategorie: 

Źródło: internet

W mediach głównego nurtu mało się mówi o trwającej w USA wojnie domowej, a są już ofiary śmiertelne, jak to na wojnie. Na przeciwko siebie stanęły dwie grupy zbrojne: z amerykańskimi patriotami walczą lewicowe grupy terrorystyczne, sponsorowane przez filantropów. Aby zatrzymać postępujące demolowanie kraju stanowcze działania podejmuje prezydent Donald Trump, stara się omijać urzędnicze blokady lewicowych wywrotowców, umiejscowionych w urzędach poszczególnych stanów, jednak i tak dochodzi do ogromnych zniszczeń, powodowanych przez opłacane i zorganizowane grupy złodzieji-wandalów.

Jedno z bardzo groźnych zajść miało miejsce  w rejonie 63-ej ulicy i Sheridan Road w Kenosha, w stanie Wisconsin, około godziny 23.45 we wtorek, 25 sierpnia. W trakcie rozruchów na terenie miasta Kenosha Kyle Rittenhouse 17-letni chłopiec rasy kaukaskiej bronił wraz z grupą mężczyzn napadniętej przez rabusiów stacji benzynowej. Lewackie grupy terrorystyczne chciały zniszczyć własność prywatną, na drodze bandziorom stanął młody uzbrojony Amerykanin.

Lewicowi marksistowscy agresorzy (Black Lives Matter) zaatakowali chłopaka, był kopany oraz uderzany różnymi przedmiotami, na wideo z tego zdarzenia, widać jak Rittenhouse biegnie ulicą, a chwilę później potyka się i upada. Kilka osób atakuje nastolatka, który następnie zaczął strzelać, raniąc kilka osób, jeden z napastników był uzbrojony w pistolet. Rittenhouse na zagrożenie życia odpowiedział strzałami, zastrzelił trzy osoby, zabijając dwie z nich, wszystko to działo się podczas nocnego napadu oszalałych lewicowców. W wyniku samoobrony został oskarżony przez prokuratorów z Kenosha o umyślne zabójstwo pierwszego stopnia.

Aresztował go Departament Policji Antiochii w środę rano, poinformowały źródła organów ścigania Lake and McHenry County Scanner.

W wyniku tego zdarzenia Donald Trump, najbardziej patriotyczny prezydent wszechczasów, zauważył, iż „fala przemocy i zniszczenia” nawiedza miasta rządzone przez polityków Partii Demokratycznej, czyli, jak się wyraził, „partii Joe Bidena”, z którym w listopadzie rywalizować będzie o swą drugą kadencję. – Przemoc jest podsycana niebezpieczną retoryką polityków skrajnej lewicy, którzy demonizują nasz naród i naszą policję – podsumował niebieskooki i blond włosy prezydent.

Niestety w Polsce, na uniwersytetach mamy pełno neomarksistów, którzy chcieli by widzieć podobne rozruchy w naszej Ojczyźnie ! „Chciałbym żyć w kraju, w którym młodzież może sobie obrażać symbole, profanować pomniki i zniesławiać ministrów. Dopóki nikogo nie biją, mogą dokazywać” – napisał na Twitterze prof. Michał Bilewicz ! Jak widać antychrześcijańskie i antycywilizacyjne osobistości pragną zniszczyć cywilizację ludzi normalnych, zwłaszcza chrześcijańską !

GRAPHIC: Video allegedly shows 17-year-old Kyle Rittenhouse shooting 3 people, 2 fatally in Kenosha

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Sataniści polskojęzyczni

Sataniści polskojęzyczni opłacani przez filantropów chcą zrobić z polskich dzieci hybrydy i degeneratów homoseksualnych !!!

– W imię wolności wmawiano ludziom: róbta, co chceta. W telewizji sztucznie promowane przypadkowe gwiazdki uczyły jak wychowywać dzieci, chociaż same nie potrafiły wychować własnych. (…) Wszystko wolno, wartości nie ma, Boga nie ma, Ojczyzny nie ma. Kto odważył się bronić zdrowego rozsądku stawał się moherem, zaściankiem. Dzisiaj Polska powiedziała temu: stop! I wybuchła prawdziwa wojna kulturowa – powiedział w rozmowie z portalem DoRzeczy.pl Mikołaj Pawlak, Rzecznik Praw Dziecka.Pawlak został zaatakowany przez środowiska liberalne i lewicowe za złożenie do prokuratury wniosku w sprawie sprzedaży dzieciom „tabletek na zmianę płci”, czyli środków farmakologicznych i hormonalnych, które wspomagają proces „modyfikacji płci”. – Odniosłem się do informacji ujawnionych przez „Tygodnik Solidarność”. Ponieważ potwierdziły to niektóre moje ustalenia uznałem, że mamy tu do czynienia z podejrzeniem poważnego przestępstwa wobec dzieci i zdecydowałem się na złożenie doniesienia do prokuratury, która tę sprawę wyjaśni – tłumaczył.W ocenie RPD tego typu praktyki, o których doniósł do prokuratury to nic innego jak „eksperymenty na dzieciach”. – Chodzi o istniejący w zamkniętym, hermetycznym środowisku proceder nakłaniania dzieci do zażywania leków hormonalnych i ich nielegalną sprzedaż, poza kontrolą lekarską – wskazywał.Mikołaj Pawlak powiedział również kilka słów prawdy na temat działalności tzw. seksedukatorów, którzy pod hasłami walki z dyskryminacją demoralizują dzieci w polskich szkołach ucząc ich „nowoczesnych standardów seksualnych”. – Na czym ta edukacja może polegać, widzimy na filmowych poradnikach opublikowanych na profilu grupy Stonewall. Sami mówią tam wprost, że to filmy seksedukacyjne. Jeden film instruuje np., że należy zrobić lewatywę przed stosunkiem analnym. (…) Tego się mają uczyć polskie dzieci? Za ujawnianie takich rzeczy teraz się na mnie te środowiska mszczą i mnie atakują – ubolewa.Dopytywany kto i za co, chce się zemścić Pawlak odpowiedział, że są to przede wszystkim „środowiska, które chcą wprowadzić w Polsce obcą ideologię, która jest poważnym zagrożeniem dla naszej kultury i tożsamości narodowej”. – Każdy, kto staje im na drodze, jest atakowany. A im większy stawia opór, tym silniej jest atakowany. Dzisiaj mamy tak wielki jazgot tych środowisk, bo przez lata mogli promować swoje idee całkowicie swobodnie, z przychylnością poprzedniej władzy i sprzyjającym im mediom – podkreślił.– Dzieci są łatwe do zmanipulowania. Musimy rodzicom uzmysłowić, jakie jest zagrożenie. Ja muszę to robić, bo jestem rzecznikiem praw tych dzieci. To mój obowiązek. Dlatego tak głośno przeciwstawiam się nielegalnej działalności środowisk LGBT i seks edukacji – zaznaczył Mikołaj Pawlak.– Możecie mnie atakować, obrażać, krzyczeć, protestować i żądać odwołania. Nie ustąpię. Dobro naszych dzieci, które są naszą przyszłością, jest ważniejsze. Dzieciom trzeba pokazywać prawdziwe wartości i ja to będę robić – podsumował Rzecznik Praw Dziecka.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Kwazar

Chodzi o to, że tak bardzo

Chodzi o to, że tak bardzo nie chcę być źle zrozumiany Smile Od dawna już ubzdurałem sobie, aby prawdę mówić o USA.Nie dlatego, że mogę nie lubić tego państwa albo, że to są moje osobiste animozje.Ale dlatego, że w kontekście USA od wielu już lat żyjemy w przeogromnym kłamstwie PROPAGANDOWYM !!! Sen o Ameryce NIE ISTNIEJE ! Powiem więcej.Jak bardzo ten sen nie istnieje, widać dzisiaj jeszcze wyraźniej.Hollywood już nie nadąża z tuszowaniem tej USA upiornej rzeczywistości.Zwyczajnie zabrakło im pomysłów.Dzisiaj USA się rozpada jak domek z kart.Mimo to nadal groźne i nieobliczalne dla świata,bo nadal z brzytwą albo z granatem w ręce.W Stanach trwa krwawa wojna domowa ? To jest tylko konsekwencją tego całego brudu i kłamstwa w jakim to państwo bryluje od ...właściwie to od zawsze.Ale i to ma się ku końcowi ostatecznemu.

Portret użytkownika inzynier magister

Mimo oparcia na katolickim i

Mimo oparcia na katolickim i konserwatywnym elektoracie, Zjednoczona Prawica jest na najlepszej drodze, by powtórzyć wszystkie błędy zachodnich chadeków – tak ustępstwa obozu rządzącego wobec tęczowej rewolucji komentuje Jan Pospieszalski na łamach „Gazety Polskiej”.

Pospieszalski w swoim felietonie opisuje przypadek popularnej pisarki J. K. Rowling, która została wyklęta z postępowego środowiska za wstawienie się za pewną brytyjską kobietą w konflikcie z „osobą trans”. Myśląca jeszcze kategoriami poprzedniej feministycznej rewolucji pisarka nie dostrzegła, że „mądrość etapu” przeskoczyła na zupełnie inne tory, a walka o rzekome wyzwolenie kobiet jedynie przetarła szlak dla pochodu tęczowej mniejszości. Tym samym autorka serii książek o Harrym Potterze stała się ofiarą kultury wymazywania (ang. cancel culture). Jej twitterowe konto zalała też fala pogróżek i hejtu.

„Jak wiemy z historii, żarłoczny smok rewolucji jest nienasycony, domaga się ciągle nowych ofiar (…). U nas, gdzie po jednej stronie jest milcząca większość, po drugiej aktywiści neomarksistowskiej seks-rewolty, niezrozumiałe jest to, że w krajach, które pouczają nas o praworządności i tolerancji, toczą się wewnątrz wyzwolonych mniejszości aż tak wściekle agresywne wojny” – pisze autor programu „Warto Rozmawiać”. „To jest dewastacja ładu społecznego – wojna wszystkich ze wszystkimi” – zauważa.

„Nieświadomość, naiwność i brak rozpoznania zagrożenia przez polityków rządzącej większości (co widać choćby w ich wypowiedziach dotyczących konwencji stambulskiej) sprawia, że mimo oparcia na katolickim i konserwatywnym elektoracie Zjednoczona Prawica jest na najlepszej drodze, by powtórzyć wszystkie błędy zachodnich chadeków” – podkreśla Pospieszalski.

„Polecam więc rządzącym, parlamentarzystom i ministrom Kancelarii Prezydenta lekturę znakomitego, zwięzłego opracowania pt. „Utopia tęczowej rewolucji, 10 pytań, 100 argumentów”, przygotowana przez Centrum Życia i Rodziny, autorstwa Agnieszki Marianowicz- Szczygieł. Kompetentna, bogato udokumentowana broszura została rozesłana do posłów, dziennikarzy i liderów opinii. Zawiera najważniejsze informacje dotyczące tego najpoważniejszego konfliktu, w jakim przyszło nam uczestniczyć. Lektura obowiązkowa” – wskazuje.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika jkl

Nie chrzescijańskie tylko

Nie chrzescijańskie tylko protestanckie.Jankesi to w większosci protestanci czyli wyznawcy pikłoszczyka lutra.Nakładanie ludobójczych sankcji na Syrie, Wenezuele, Iran,Jemen wspieranie bandytyzmu Izraela jest z penością bardzo chrześcijańskie ze strony Trumpa.

 

Strony

Skomentuj