Co wpływowi Żydzi sądzą o nie-Żydach?

Kategorie: 

Źródło: Internet

George Orwell sugerował, że ten, kto rządzi przeszłością ma w swoich rękach przyszłość; zaś ten, kto kieruje teraźniejszością, ma władzę nad przeszłością. Naszymi dyskusjami nie jesteśmy w stanie zmienić przeszłości, ale mamy możliwość zmieniania jej percepcji. Zniekształcając przeszłość, pomijając pewne jej elementy lub świadomie wyostrzając inne, aby uczynić z nich narzędzie manipulacji i propagandy, tworzymy obecny dyskurs, który wyznaczy tor przyszłych wydarzeń  i życia następnych pokoleń.

Pomijając wszelkie zarzuty o antysemityzm, wypominanie wykorzystywania „Holokaustu” do budowania mitu i wielkiego biznesu, trzeba się zastanowić nad kilkoma wypowiedziami bardzo wpływowych przedstawicieli społeczności żydowskiej, z których bynajmniej nie wynika, by „Naród Wybrany” chciał twórczego dialogu z resztą cywilizacji. Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego w te narracje wplecione są myśli tak godzące w godność ludzką?

 

Nieżyjący już lider Chabad Lubawicz - Menachem Mendel Schneerson - ten sam, przy którego grobie Ivanka Trump wraz z mężem Jaredem Kushnerem modliła się o zwycięstwo Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich w USA, miał powiedzieć:

Zepsuj młodych i zrób z nich zboczeńców – a zdobędziesz naród! Takie jest nasze motto. Pozbawimy wasze społeczeństwo młodych ludzi, degradując ich seksem, muzyką rockową, przemocą, alkoholem, paleniem papierosów, narkotykami, czyli wasze społeczeństwo pozbawimy przyszłości. Uderzymy w rodzinę, niszcząc ją, zmniejszymy wskaźnik urodzeń. […] Najważniejszy jest pieniądz. Pieniądz robi wszystko. Pieniądz to władza. Pieniądz to siła. Człowiek posiadający pieniądze ma broń, najbardziej zaawansowana broń, i armię najemników. Pieniądz posiada media, które ogłupiają miliardy ludzkiego bydła. Pieniądz przekupuje ludzi, których potrzebujemy. Pieniądz eliminuje tych, którzy nie chcą nam ulec. Pieniądz wysadza w powietrze tych, którzy się nam sprzeciwiają. O wszystkim decyduje kapitał i przejmowanie władzy. Ćwiczymy nasze umiejętności w gromadzeniu kapitału i przejmowaniu władzy od ponad 3.000 lat, i nikt nas w tym nie pokona. Wy (bydło) nie macie pieniędzy. Wy (bydło)  nie macie władzy. I wy (bydło) nigdy nie będziecie mieć pieniędzy i władzy. Nie damy wam żadnych pieniędzy, ani żadnej władzy!

Biorąc pod uwagę fakt, jak wpływowy jest ruch Chabad Lubawicz i jak jego doktryna wspiera logikę działania państwa Izrael, należy zastanowić się w jaki sposób prowadzić rozmowy o naprawie świata z ludźmi, którzy myślą tak samo jak Schneerson?

Menachem Begin, premier Izraela w latach 1977-1983 oraz laureat Pokojowej Nagrody Nobla, był jeszcze bardziej dosadny:

Nasza rasa jest Rasą Panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. […] Naszym przeznaczeniem jest rządzenie ponad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy.

Czy takie słowa powinna wypowiadać osoba nagrodzona pokojowym Noblem?

Najdalej jednak poszedł w swych sądach na temat człowieka inny członek Chabadu, rabin Yitzhak Ginsburg, który stwierdził:

Dusze nie-Żydów są kompletnie innego i niższego rzędu. Są one całkowicie diabelskie i nie mają jakichkolwiek wartości i możliwości odkupieńczych. [...] Jeśli pojedyncza komórka pochodząca z ciała Żyda posiada w sobie boskość, jest częścią Boga, to każdy łańcuch DNA (z komórki ciała Żyda) jest częścią Boga. Wobec tego, w żydowskim DNA jest coś specjalnego. [...] Jeśli Żyd potrzebuje wątroby, czy można wziąć ją od przechodzącego obok nie-Żyda, aby ocalić Żyda? Tora prawdopodobnie by na to pozwoliła (bowiem) życie Żyda ma nieskończoną wartość. Jest coś nieskończenie bardziej świętego i unikalnego w życiu Żyda niż w życiu nie-Żyda.

Nie wiadomo czy to USA roztacza parasol ochronny nad Izraelem czy może mamy do czynienia z sytuacją odwrotną. Faktem bezspornym jest to, że jeżeli najważniejszymi sektorami gospodarek i rządów kierują osoby o poglądach podobnych bądź identycznych do powyższych, to jakiekolwiek próby zaprowadzenia porządku na świecie, są uzależnione od tego jak mocno zbliżone są w swym wydźwięku do postulatów radykalnych talmudystów. Ważniejszym pytaniem jest to, dlaczego polscy politycy tak bardzo boją się w polemice z Izraelem przywoływać podane tu wypowiedzi, skoro one ewidentnie pokazują, kto jest stroną prowokującą?

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera


Komentarze

Portret użytkownika Asia

Cytat z Rebbe Menachem

Cytat z Rebbe Menachem Schneerson jest wielkim klamstwem!! Rebbe propagowal pomaganie nie-Zydom, to bym wielki i dobry mysliciel! Nigdy by tego nie powiedzial. Zachowaly sie listy od niego gdzie kazal sbierac pieniadze dla niez-Zydow, pomagac nie-Zydom, robic kampanie dla calego swiata.

 

Niestety wasza gazeta sieje antysemitzm

Portret użytkownika Gerwazy cięty na zdrajców

Wiecie co mnie obchodzi

Wiecie co mnie obchodzi zdanie obcych graczy [WSZYSTKICH, nie tylko Żydów, ale i supermocarstw na czele z USA i Chinami]? ABSOLUTNIE NIC. Szkoda na nich nawet pół sekundy. Jedyne, co sie liczy w naszej sytuacji, to żeby Poslka pozyskała broń jądrową. Za każdą cenę i kazdym możliwym sposobem. To - i tylko to się liczy. TO JEST ABSOLUTNY PRIORYTET i CEL NR 1. Głowice w rękach specjalsów przeszkolonych do operacji na terenie danego agresora, mogący udzerzyć w czułe punkty agresora - uderzeniami asymetrycznymi, które w żaden sposób nie kalkulują się przeciwnikowi na konflikt z Polską - TEGO NAM TRZEBA. A reszta - "nagle" i "niespodziewanie" wszelkie roszczenia w rodzaju bandyckiej hucpy zbankrutowania Polski na 300 mld dolarów, a potem wrogiego przejęcia - znikną jak ręka odjął. I w innych sprawach też - Polska "nagle" i "niespodziewanie" zacznie być traktowana grzeczni i partnersko w każdej sprawie.

Portret użytkownika Medium

Kto wie, może z rozpędu

Kto wie, może z rozpędu dostaliście te minusy? Napunktowaliście wcześniej negatywnie.

Wreszcie też podejrzewam, że istnieją pewne uwarunkowania prawne, wg których odkręcanie sytuacji w jakiej Polska się znalazła nie taką drogą prowadzi.

Portret użytkownika Gerwazy cięty na zdrajców

Dlatego takie ogłupienie i

Dlatego takie ogłupienie i gadanie w kólko tych samych czerstwych kawałków i w kółko całego bełkotu nowomowy. Zwyczajnie oderwali sie od ziemi i płyną z prądem myślenia życzeniowego - sterowani przez obcych macherów. Gorzej jak dzieci we mgle.  Idealny materiał dla prania mózgów i formatowania wg odgórnej "jedynie słusznej prawdy". O prawdziwych działaniach - takich jak atom dla Polski - to im nawet przez myśl nie przejdzie - no bo przecież nie było sygnału z góry...zresztą to byłaby niedopuszczalna myślozbrodnia...

Portret użytkownika hyh

Zrozumiec psychopatow...Ja

Zrozumiec psychopatow...Ja zrozumialem, oni chca byc niesmiertelni.im wiecej dusz dostarcza diablu , tym bardziej on im ta niesmiertelnosc da.

Pod warunkiem ,ze jest wierny obietnicy bo to przeciez ojciec klamstwa i moze ich zwyczajnie w chuja zrobic.

Ale to czym kieruja sie ci psychopaci nie dociera do zwyklego smiertelnika NIESMIERTELNOSC im nie chodzi o pieniadze wladze to jest osiagalne bo ludzie ich kochaja co widac ( inaczej by ich wymordowali i zastapili nowymi ) ale ludzie lubia miec wladcow i im sluzyc. to faszyzm i komunizm rozpiepszyl stare systemy wladzy. i ciagle jest aktywny ten jeden jak i drugi system.

nie wiem czemu ludzie ich tak popieraja jak i pis ktory jest panstwem policyjnym , gnebi obywatela wiezieniem i jest anarchia(sady robia co chca) wladza wykonawcza ma to gdzies...

Portret użytkownika zbych

ROSZCZENIA 18.02.2019r,

ROSZCZENIA 18.02.2019r,

Moda dzisiaj panuje, by straszyć Polaka
Że jest głupi i mały a prawda jest taka
Że nie Polak jest głupi, ale ten co szuka
Bo atak jest obroną, i to jest nauka.

Jeśli ktoś się domaga i wciąż atakuje
Na sto procent jest winny i dlatego szczuje
Przyjrzeć się trzeba, pokrzywdzonej stronie
Czy odszkodowania płacić, nie muszą jej dłonie.

Nagonka kłamstwa, żydowskie roszczenia
Zakłamana prawda faszyzmu istnienia
Ile jeszcze Polacy będą winni światu
Za to , że pomagali żydowi jak bratu.

A może tak policzyć , ile warte życie
Czy żyd to człowiek, czy wy to słyszycie
Niemiec faszysta wołał ich zwierzęta
Każdy z obozu dobrze, jeszcze to pamięta.

Jeden Polak wtedy, temu się sprzeciwił
Bronił, za nich tracił życie i świat tym zadziwił
A dzisiaj , za taką cenę , ten uratowany
Żąda odszkodowania i ciśnie do ściany.

To nie są tylko takie puste słowa
Trzeba listę ocalonych żydów, sporządzić od nowa
Wymnożyć każdego ile warte życie
I nowe roszczenia przedstawić elicie.

Nie medale , nie listy a konkretne kwoty
Powinny zamknąć usta tej tempej głupoty
Każdy żyd z obozu oddawał miliony
By wyjść z życiem z niego i być ocalonym.

Wstyd mi za Was bracia, z żydowskiej diaspory
Za wystawiony rachunek i to nawet spory
Swoim wybawcom , jedynym w złym świecie
Pan Bóg wszystko widzi , a Wy , zrozumiecie.

Portret użytkownika orka

I znowu zaskoczenie? Każdy

I znowu zaskoczenie? Każdy kto zna tę nację wie, że wyssali wrogość wobec ludzi z mlekiem matki, zawsze byli wrogo ustosunkowani do swoich sąsiadów bliższych i dalszych, byli wrogami ludzi którym grabili majątki i zabierali ziemię wyrzynając w pień napadnięte narody (biblia). Nie myślcie że to się zmieniło, mówią o tym wyraźnie a historia pokazuje, że ufanie tej nacji to strzelenie sobie w stopę, szkodzimy tylko sobie a pokazując uległość i delikatność sami siebie dodatkowo wystawiamy na atak. Właśnie tak - wystawiamy się na atak, to tak jakby negocjacjować z dzikim zwierzęciem, my miło do niego przemawiamy a on i tak się na nas rzuci zadając rany.

Inna sprawa to wszelkie nagrody, które są im przyznawane. Nie czarujmy się, przejęli prestiżowe konkursy i obsadzili je swoimi ludźmi więc kto ma dostawać te nagrody - dają je sobie, swoim naukowcom, filmowcom, aktorom, mają wykupione wszystkie liczące się media, ich "prawda" ma być jedyna, pracują na to ich organizacje na całym świecie, nie boją się Boga i tym bardziej ludzi, niewygodnych niszczą od wieków. Przerażające jest to, że otwarcie mówią jacy są i co zrobią, bo wiedzą, że nie ma siły która ich w tym zatrzyma a mimo to niewielu jest takich, którzy wiedzą że to nie przelewki a ich gróźb wobec ludzkości nie należy lekceważyć, mimo to świat milczy, robi dobrą minę do złej gry, panuje totalny strach. 

Może faktycznie jest tak, że politycy z wielu krajów boją się zadrzeć z fanatyzmem szydowskim bo wiedzą jaka będzie reakcja, jak wiele zależy od światowej mafii i co grozi za przeciwstawienie się. Nie mówmy, że ta zgniła nacja jest jednym państwem bo to państwo jest tylko głową ośmiornicy a macki ukryte są na świecie w gąszczu państwowych przepisów, wrogich organizacji, lichwiarskich banków, armii amerykańskiej gotowej na wszystko, wrogich mediów i polityków. Świat arabski, który ponoć jest ich wrogiem tak naprawdę wszędzie po cichu ich wspiera, są do siebie bardziej podobni niż do europejczyków czy azjatów, wywodzą się z tego samego koszernego pnia i jak dojdzie co do czego to wspólnie nas wyrżną bez mrugnięcia okiem, tech islamski eksodus to też ich wspólne dzieło. Te wrogie nacje są już ustawione, stoją na cokole, który może zniszczyć tylko siła wyższa.

Strony

Skomentuj