Co takiego jest na taśmach prawdy skoro władza zachowuje się tak agresywnie?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Od tygodnia trwa medialny skandal. Tygodnik Wprost wszedł w posiadanie nagrań kompromitujących rządzących. Początkowo premier Tusk próbował odwracać kota ogonem, ale okazało się, że nic to nie daje, a poza tym środowisko sprawujące władzę przeraziło bo podobno nagrano aż 900 godzin ich machlojek. Wczoraj do siedziby tygodnika wpadli agenci, którzy postanowili siłowo zabrać laptopa redaktora naczelnego i to bez nakazu sądowego.

 

Trzeba przyznać, że akcja wykręcania rąk Sylwestrowi Latkowskiemu była spektakularną kompromitacją służb specjalnych. Nie udało im się odebrać laptopa i pendrive, które były przedmiotem ich pożądania. Stało się tak głównie dlatego, że bezczelni i nieudolni agenci Tuska zostali zaskoczeni przez innych dziennikarzy, którzy stanęli w obronie Latkowskiego.

 

Ludzie związani z obecnym reżimem i idioci go popierający drżą z przerażenia. Na jaw wyszło, że to, co mówił Janusz Korwin Mikke, czyli, że rządzi nami banda złodziei, to nie była tylko zwykła retoryka wyborcza, to po prostu fakt. Poza tym może się okazać, że nie są tylko złodziejami, bo w mediach ukraińskich pojawiły się doniesienia, że wśród nagrań zaoferowanych Wprost znajduje się też podsłuchana rozmowa Tuska i Putina z molo w Sopocie, do której doszło we wrześniu 2009 roku.

 

Brzmi to sensacyjnie, bo można podejrzewać, że ustalano tam szczegóły tego co potem domknięto w Smoleńsku. Być może to dlatego minister Sienkiewicz i prezes Belka rozmawiając na ten temat kwitują kłopot ze Smoleńskiem jako problem Tuska. Jeśli to prawda, że jest takie nagranie, albo jakiekolwiek inne, na temat Smoleńska, to niewątpliwie stawką jest nie tylko odsunięcie d władzy obecnych zamordystów, a wręcz wieloletnie więzienie dla nich.

To prawdopodobnie dlatego doszło do tego, że agenci ABW szarpali się z naczelnym Wprost. Nie chodziło oczywiście o oryginały nagrań, bo ich w redakcji Wprost zapewne nie ma. 900 godzin nagrań można zmieścić na karcie pamięci o wielkości paznokcia. Celem tej oburzającej operacji, o której pisały nawet gazety na Jamajce było zapewne ustalenie, co wiedza redaktorzy Wprost.

 

Dzięki tej napaści rządząca nami sitwa mogła próbować ocenić poziom ryzyka ze strony publikacji. Gdyby okazało się, że wśród tych nagrań znajduje się coś, co może narazić Tuska i jego kolegów na długoletnie więzienie, to trudno się dziwić, że puściły im nerwy. Gra idzie przecież o ich być, albo nie być. Wtedy jednak pewne będzie, że za nagraniami stoją Rosjanie, którzy karają w ten sposób Tuska za zlecone mu zaangażowanie na Ukrainie.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika danielov

Jest tak jak myslalem. Ta

Jest tak jak myslalem. Ta afera ma na celu odwrócenie uwagi od jeszcze wiekszej afery czyli glosowania poslow dn 24 stycznia 2014 w sprawie emerytur dla ofiar holokaustu
. Tak tak drodzy rodacy bedziecie bulic na zydowskie emeryturki 100 euro miesiecznie plkus oplata za przelew. 
Ctrl/Cmd+V

Portret użytkownika nel35

Wcale bym się nie zdziwiła,

Wcale bym się nie zdziwiła, jakby ci tzw. agenci ABW to byli przebierańcy. Ktoś w nieudolny sposób próbował przejąć niewygodne materiały. Prokuratura w nocy nie pracuje, więc nie dostalaby tych nośników. W naszym kraju często giną różne sprawozdania itp rzeczy, które moglyby coś ujawnić ogółowi.

Portret użytkownika kolo21

Piszecie że jest tutaj

Piszecie że jest tutaj kreowany Korwin Mike w tym artykule nic nie ma na ten temat.Bez sensu kompletnie.Oni i tak to zatuszują na bank!Kiepski Ferdynand to typowy polak.Jak ma browara to wszystko jest ok.Dlatego rząd wie co robi i nie podwyższa ceny wyrobów spirytusowcyh.Taka jest prawda i niechce mi się wierzyć że polacy kiedyś walczyli i gineli na wojnie.A było o wiele gorzej.

kolo21

Portret użytkownika jong

Jednym słowem mówiąc ciesze

Jednym słowem mówiąc ciesze się że zrezygnowałem z polskiego szajsowatego obywatelstwa. W byłym kraju jest tylko ku****wo Tuska i kaczyńskiego a niezapominając o wystawianiu przez nich dupy do kapelana by ich dymał kiedy tylko chce. Mam nadzieję że rozbierze rosja polskę i wytępi jak stalin to całe ku****wo. Allach niech będzie z wami:-)

Portret użytkownika sternick

Wtym kraju pozostali przede

Wtym kraju pozostali przede wszystkim ludzie , którzy kiedyś byli Twoimi rodakami... 
byli..
bo dla mnie juz nie jesteś...
 
Wielu na tym portalu mieszka za granicą ale pozostali Polakami i przez czystą empatię , której Tobie najwyraźniej brakuje, są nimi nadal.
 
Ja zostałem ...

Portret użytkownika Xystos

widze Buddyjski symbol

widze Buddyjski symbol slonca

Polsce moze jedynie pomoc zamach wojskowy,czy sa jeszcze oficerowie na miare Pilsudzkiego lub Jaruzelskiego ? oczywiscie Swiatowe Zydostwo wymusi blokade ekonomiczna kraju ale jezeli poszukamy sojuszy u Braci Slowian mozemy odwrocic fatalny los Polski na wieki a byc moze i dluzej jeszcze.

ZEN

Portret użytkownika sternick

Jeszcze kilkanascie godzin

Jeszcze kilkanascie godzin temu miałem pewność , ze rozwiązanie siłowe cos by dało.
Jakiekolwiek ruchawki uliczne będą tłumione, nawet jak Policja i szczątkowa armia zdeklaruje się to pozostaje ustawa o "bratniej pomocy"
W obecnej chwili jedynie pucz generałow by coś dał. Niestety mało ich jest z Polskimi genami.
Jednak , gdyby taki pucz wyszedł w powiązaniu z powołaniem gwardii narodowej i dozbrojeniem cywilów ,  to już by była siła z którą musiała by się liczyć cała gejropa i ruskie też.
Wszak miecz w ręku Polaka to straszna siła...
I liczyć się trzeba z tym ,że demokracja musiała by być zawieszona na kołku.
Ale akurat ,na to co się dzieje, Polsce i Polakom , brak demokracji wyszedł by na dobre. Bo w Polsce demokracja od dawna jest dla wybranych a nie dla wyborców. Więc z punktu widzenia szarego Polaka nic by się na gorsze nie zmieniło.
Przykro to mówić , bo stan wojenny przeżyłem ,ale żeby Polsce dać kopa w góre , to właśnie teraz by się przydał ktoś kto pokaże sąsiadom palucha.
Warunek , nie może być sztabie ani jednego ze starych polityków, bo znów wszystko spieprzą.Sami Polacy.
Gejropa jest silna dopóki poszczególne rządy są spolegliwe.
Przykład Grecji pokazał że wystarczy powiedzieć "nie" i jest w Brukseli panika.
 

Strony

Skomentuj