Co sądzą wpływowi o jeszcze bardziej wpływowych? Cz.2

Kategorie: 

Źródło: Internet

Chciałbym zaprezentować kolejną część wypowiedzi na temat rzeczywistej struktury władzy na Ziemi. Motywacją, o czym wspomniałem w części pierwszej jest walka ze stereotypem, który szufladkuje „teoretyków spiskowych” i ocenia ich w pejoratywnych kategoriach, jako osoby bujające w obłokach niepopartych dowodami własnych urojeń.

Co sądzą zatem wielcy o jeszcze większych?

 

Otto von Bismarck - kanclerz Niemiec:

"Podział Stanów Zjednoczonych na federacje północną i południową postanowiono na długo przed wojną secesyjną. Bankierzy obawiali się, że Stany Zjednoczone będą przeciwne ich dominacji nad światem, gdzie Rothschildowie mieli decydujący głos."
 

Heinrich Heine:

"Komunizm jeszcze się nie ukazał, ale przyjdzie potężny, władczy i bezinteresowny jak myśl [...] Wojna francusko-niemiecka będzie tylko pierwszym aktem wielkiego dramatu, drugim aktem będzie wojna europejska, a następnie rewolucja powszechna, wielki pojedynek między arystokracją a proletariatem: znikną narody i religie, powstanie jedna ojczyzna, jedna wiara, życie szczęśliwie na ziemi [...] Pieniądz to Bóg naszych czasów, a Rothschildowie, to nasi prorocy."
 

Kevin Cahill - Królewskie Stowarzyszenie Historyczne Wielkiej Brytanii:

"Królowa Elżbieta II, głowa Zjednoczonego Królestwa, jest prawnym właścicielem około 6 600 000 000 hektarów, 1/6 powierzchni Ziemi. Jest jedyną osobą na świecie, która jest właścicielem całych krajów. Wartość jej mienia wynosi około 28 000 000 000 000 $. To czyni ją najbogatszą osobą na Ziemi." 

Joan Veon - Światowe Forum Ekonomiczne:

"Brytyjska Rodzina Królewska rządzi światem, jednak nie robią tego samodzielnie. Istnieją trzy inne podmioty: banki centralne, dziedzictwo Cecila Rhodesa, oraz ogromne siły finansowe najpotężniejszej bankierskiej rodziny świata: Rothschildów." 

Josiah Stamp - Gubernator Banku Anglii:

"Bankierzy są właścicielami Ziemi. Odbierz im to wszystko, ale pozostaw im moc kreowania pieniędzy, a jednym pociągnięciem pióra stworzą wystarczającą ilość depozytów, aby kupić ją ponownie. Jeśli jednak posiądziesz moc kreowania pieniędzy z dala od nich, wszystkie wielkie fortuny, takie jak moja znikną. Ale jeśli chcesz pozostać niewolnikiem bankierów i opłacać koszty swojego niewolnictwa, pozwól im nadal kreować walutę narodową."  

William Lyon Mackenzie - premier Kanady:

"Zanim kontrola nad emisją pieniędzy i kredytu nie zostanie przywrócona rządowi i uznana za jego nadzwyczajną i świętą odpowiedzialność, wszystkie dyskusje na temat niezależności parlamentu i demokracji są puste i daremne. Kiedy naród odrywa się od kontroli nad własnym kredytem, nie ma znaczenia, kto tworzy w państwie prawo. Lichwa poza kontrolą zniszczy każde państwo."  

Abraham Lincoln - prezydent USA:

"Kreowanie i wypuszczanie pieniędzy jest największym przywilejem rządu. Zaadoptowanie tych zasad pozwoli zaoszczędzić bajońskie sumy wydawane przez podatników na odsetki (dla prywatnych banków), zaś pieniądz przestanie być panem, a stanie się sługą ludzkości."  

Thomas Woodrow Wilson - prezydent USA:

"Jestem najbardziej nieszczęśliwym człowiekiem. Niechcący zrujnowałem swój kraj [...] Nasz wielki przemysłowy naród jest kontrolowany przez swój system kredytu. System, spoczywający w prywatnych rękach [...] Rozwój narodu i cała nasza działalność, jest w rękach kilku osób [...] Staliśmy się jednym z najgorzej rządzonych, jednym z najbardziej kompletnie kontrolowanych i zdominowanych rządów w cywilizowanym świecie. Nie rządem, dysponującym wolnością słowa, nie rządem z przekonania i głosów większości. Za to rządem opinii i przymusu kilku dominujących ludzi."  

James Abram Garfield - prezydent USA:

"Ktokolwiek kontroluje ilość pieniądza w naszym kraju jest absolutnym władcą całego przemysłu oraz handlu, a gdy uzmysławiasz sobie, że cały system jest z łatwością kontrolowany, w ten czy inny sposób, przez kilku potężnych ludzi na górze, nie trzeba Ci już mówić skąd biorą się okresy inflacji i kryzysów."
 

Na tym kończę część drugą i zapraszam wszystkich chętnych do lektury potencjalnych, kolejnych części.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika ​​​​​euklides

Królowa Elżbieta II, głowa

Królowa Elżbieta II, głowa Zjednoczonego Królestwa, jest prawnym właścicielem około 6 600 000 000 hektarów, 1/6 powierzchni Ziemi. Jest jedyną osobą na świecie, która jest właścicielem całych krajów. Wartość jej mienia wynosi około 28 000 000 000 000 $. To czyni ją najbogatszą osobą na Ziemi.

Zajęła ziemię podbojami i terrorem. Taki ktoś nie jest prawowitym właścicielem - jest złodziejem i bandytą.

Portret użytkownika syriues

Moge z  całą pewnością

Moge z  całą pewnością powiedzieć,  że mogą wiele sadzic lecz sad najwyzszy juz nad nimi wisi i nie ulegnie się niczego az kazdy z tych moznowladcow oszustwa i magii manipulacji nie stanie przed nim i nie odpowie za zbrodnie.kara beda wieczny plomien i niegasnące cierpienie.ich kara będzie zmywać sen z ich powiek a ich czyny będą karane podwójnie.sam diabel ich wladca oszustwa będzie ich w tym utwierdzał i podgrzewał ogień cierpienia.nic nie pomoże im i nigdy żadne z ich drzewa nie zaowocuje.

Portret użytkownika Mojeimię44

Dziś święto więc coś chcę wam

Dziś święto więc coś chcę wam przekazać. Biblia cyt. 

wówczas ukaże się Niegodziwiec, którego Pan Jezus zgładzi tchnieniem swoich ust5 i wniwecz obróci [samym] objawieniem swego przyjścia. 9 Pojawieniu się jego towarzyszyć będzie działanie szatana, z całą mocą, wśród znaków i fałszywych cudów610 [działanie] z wszelkim zwodzeniem ku nieprawości tych, którzy giną, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, aby dostąpić zbawienia. 11 Dlatego Bóg dopuszcza działanie na nich oszustwa, tak iż uwierzą kłamstwu712 aby byli osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, ale upodobali sobie nieprawość.

Już 85 mln wyświetleń ma ten teledysk na dole.  Teledysk się podoba- zwiedzenie. Jeśli tego nie widzicie to macie problem. 

https://youtu.be/6swmTBVI83k

Trzymajcie się z dala od satanizmu. Ja nim gardzę. 

https://youtu.be/aRZEOjEJiXE

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Strony

Skomentuj