CNN tworzy "fake news" w Londynie aby po zamachach ocieplić wizerunek muzułmanów

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Jak wiadomo lewicowa stacja telewizyjna CNN chętnie przyłączyła się do rozpętanej niedawno nagonki na tak zwane "fake news". Określano tak obecne w Internecie informacje, które różnią się od tych rozprzestrzenianych w ramach mainstreamu gdzie panuje powszechna zgodność poglądów. Tym razem to właśnie dziennikarze CNN zostali przyłapani na kreowaniu rzeczywistości.

W opublikowanym dzień po zamachach w Londynie przekazie dla stacji CNN, wykonywanym przez dziennikarkę Becky Anderson, występowała ona na tle rzekomo protestujących muzułmanów, którzy trzymali tabliczki w stylu "#ISIS WILL LOSE". Był to rzekomo spontaniczny protest dobrych muzułmanów. Manipulacja udała się doskonale i CNN mógł opublikować to niby przypadkiem, kreując odpowiedni przekaz do społeczeństwa.  

Jednak na nagraniu wykonanym przez jednego z przypadkowych świadków tego "protestu muzułmanów" widać wyraźnie, że to właśnie dziennikarka CNN ustawia swoich muzułmanów z karteczkami tak, aby dobrze wyglądali w tle. Przesuwa ich jakby stali w chórze sprawdzając do końca ujęcie. Gdy zaczyna się przekaz niektórzy świadkowie poczuli się rozbawieni tą surrealistyczną scenką odgrywaną na ulicach Londynu.

Potem okazało się jeszcze, że "protestem muzułmanów" w Londynie zainteresowała się też agencja Associated Press, która również przyłączyła się do ocieplania wizerunku islamistów. Podobno na miejsce wybierał się też wóz transmisyjny BBC. Tak się właśnie tworzy "fake news". Mistrzowie tego gatunku tacy jak CNN czy BBC, nie czekają na pewne wydarzenia, tylko je kreują, bo by się mogli nie doczekać. A skoro mądrość etapu w tym lewackim planie nakazuje teraz popierać islamistów w ich ekspansji na naszym kontynencie, to tworzy się takie "fakty" nazywając je wiadomościami.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika ajwaj

A ludzie muszą zacząć lać te

A ludzie muszą zacząć lać te dziennikarskie szmaty po ryjach na widok takiej ustawki. Bo tylko patrzeć i czekać aż w tv puszczą  i oszukają kolejne miliony ludzi - to zła taktyka.
Taki dziennikarzyna przed prowokacją musi odruchowo językiem przeliczać swoje zęby i zastanawiać się czy się opłaca strata kolejnych.

Portret użytkownika inzynier magister

Admini i forumowicze wkońcu

Adminie i forumowicze wkońcu powiedzieli prawdęo co im chodzi i po co są zamachy i sprowadzanie islamistów do EU !!!! "Theresa May, premier Wielkiej Brytanii, po sobotnich zamachach terrorystycznych w Londynie zapowiedziała wprowadzenie działań dotyczących „monitorowania aktywności w cyberprzestrzeni. Jej zdaniem wymagać to będzie „specjalnego międzynarodowego porozumienia”.– Musimy zrobić wszystko co w naszej mocy, by ograniczyć rozprzestrzenienia się ekstremizmu w sieci – powiedziała brytyjska premier podczas konferencji prasowej po posiedzeniu sztabu antykryzysowego COBRA.Zdaniem May internet to „bezpieczna przestrzeń” dla niebezpiecznych ideologii, gdzie spokojnie mogą się one rozwijać. Odpowiednie monitorowanie cyberprzestrzeni umożliwi zatrzymanie „rozprzestrzenianie się ekstremizmu oraz uniemożliwi terrorystom planowanie zamachów w sieci”. http://www.pch24.pl/theresa-may-chce-kontroli-internetu--permanentna-inwigilacja-w-walce-z-terroryzmem,52074,i.html#ixzz4j7L7JInq

Społeczeństwo bezgotówkowe, totalny nadzór i czipowanie oraz wiele innych jak obozy koncentracyjne "Agendy 2030" ! Musimy zrobić wszystko żeby zatrzymać ekstremzim NWO !!! spieszą się żeby wprowadzić znamię bestii !!! Tylko Jezus i Maryja Dziewica mogąich zatrzymać ! Czyli tworzymy zamęt ("To nie kryzys to rezultat")aby potem przykręcić śrubę. A społeczeństwo wzięte za mordę jeszcze będzie całowało po rękach rządzących oby tylko zapanował pokój i bezpieczeństwo. Cenzura internetu uderzy w pierwszej kolejności w tzw. radykałów. Radykałami zostaną oprócz islamistów także patrioci, narodowcy, przeciwnicy aborcji i LGTB no i oczywiście katolicy trzymający się Tradycji. No tak, ataki od tego nie zmaleją ale internet będzie skutecznie kontrolowany.I o to im w tym wszystkim chodzi bo Internet jest od dawna solą w oku "demokratycznej" władzy.

http://argonauta.pl/nowi-hitlerowcy-nwo-pozywienie-hitlera-i-jemu-podobnych/

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Eva11

Angelusie czemu sie wyzywasz

Angelusie czemu sie wyzywasz na Jezusie ....

nie trzeba kpic z niego aby sobie ulzyc na katolikach ...

oni kiedys zrozumieja ....

dali sie omamic i nie Jezusa napewno to wina ....gdyby Go sluchali pewnie swiat bylby piekniejszy 

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Strony

Skomentuj