CNN pod ostrzałem po wyemitowaniu materiału o następcach Trumpa, gdyby ten został zamordowany

Kategorie: 

Źródło: cnn.com

CNN znalazło się w ogniu krytyki, po tym jak wyemitowany został materiał na temat tego, co mogłoby się zdarzyć, gdyby prezydent-elekt Donald Trump został zamordowany podczas piątkowej uroczystej inauguracji.

Relacja zatytułowana "Katastrofa może umiescić członka gabinetu Obamy w Owalnym Biurze", spotkała się z wrogim przyjęciem ze strony niektórych konserwatywnych serwisów informacyjnych oraz wielu komentatorów politycznych, ale nie zostało w niej wymienione konkretne zagrożenie, czyhające na prezydenta-elekta podczas inauguracji.

 

W telewizyjnym materiale spekuluje się, kto przejąłby władzę, gdyby doszło do ataku na nowo wybranego prezydenta. W CNN zauważono, że gdyby Donald Trump, wiceprezydent Mike Pence, spiker izby reprezentantów Paul Ryan oraz przewodniczący senatu Orrin Hatch, zostali zgładzeni, wtedy kolejną osobą w kolejce do przejęcia władzy byłby sekretarz stanu John Kerry, blisko związany z Barackiem Obamą.

 

W związku z tym, że gabinet Trumpa nie został jeszcze oficjalnie zatwierdzony, następny w linii do Białego Domu byłby, mianowany przez Obamę, podsekretarz do spraw politycznych, Thomas Shannon.

Who is 'designated survivor' at inauguration?

Pomimo iż tysiące demonstrantów zmierzają do Waszyngtonu, aby protestować przeciwko wybraniu Trumpa, Tajna Służba Stanów Zjednoczonych twierdzi, że nie ma żadnego, rzeczywistego zagrożenia, czyhającego na prezydenta-elekta.

 

Po tym, jak relację telewizyjną umieszczono na oficjalnym kanale CNN na YouTube, nie trzeba było długo czekać na reakcję internautów. Prawie 97% wszystkich opinii, stanowią głosy negatywne, czyli tzw. łapki w dół. Pod filmem można znaleźć też wiele krytycznych komentarzy.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
Opublikował: ZychMan
Portret użytkownika ZychMan

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl od ponad 2 lat. Specjalista z zakresu Internetu i tematyki naukowej. Nie stroni również od bieżących tematów politycznych.


Komentarze

Portret użytkownika kartoFlisko

Tak czy owak - każdego

Tak czy owak - każdego obywatela za namawianie do popełnienia morderstwa czeka więzienie - dlaczego za to samo (i to za namawianie do zabicia prezydenta wielkiego usa!) nie skazują na więzienie 'dziennikarzy' z cnn?? Powinni pociągnąc ich ostro do odpowiedzialności zwolnić i do paki! A jak się okaze że na rozkaz pisali takie rzeczy to tego kto im kazał tak samo - lub najlepiej zamknąć całe to lewackie cnn! Cnn jak bbc i inne wielkie molochy medialne slużace jedynie słusznej sprawie - zawsze zydo-wizna pociaga za sznurki! Btw. przepowiednia się nie sprawdziła - mamy 45 prezydenta USA! Przepowiednie to ściema i manipulacja.

Podobno dla islamistów przepowiednia to coś co trzeba zrealizować - a nie tak jak dla nas coś co ma się samo zdarzyć! Islam to inny swiat!

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika lipka

Mszczą się bo obecny

Mszczą się bo obecny prezydent Usa nie pozwolił zadać pytania na jakiejś konferencji redaktorzynie z tej medialnej szambiarki. Identyczna sytuacja jest w każdym kraju gdy wygrywa nie ten, który szykował się na główny stołek i którego wszystkie ściekomedia lansowały na swego wybrańca a tu niespodzianka i szczęki opadły z hukiem.

Portret użytkownika Reuter

Czytam i nie mogę zrozumieć

Czytam i nie mogę zrozumieć co te debile z cnn w swoich chorych umysłach wymyslili. Tą stację powinni zdelegalizować, zamknąć, a wszystkich ludzi tam pracujących i podpisujących się pod tymi debilnymi informacjami wywalić na zbitą mordę. A Pana popieram.

Portret użytkownika XaX

Podczas zaprzysiężenia więcej

Podczas zaprzysiężenia więcej pieprzyli o Obambo niż o Trumpie ... Coś czuję, że będą mu podkładać co rusz kłody pod nogi tak jak u nas w Polsce co rusz atakują rząd. Tak samo jak u nas po skrytykowaniu CNN już jęczą o zagrożonej wolności mediów, tak jak u nas ... jak widać wolność mediów jest tylko w tedy gdy wszystkie śpiewają na modłę lewactwa-.-.

Strony

Skomentuj