Clinton, Biden, Spielberg, Oprah Winfrey, Madonna… Kogo wsypał Harvey Weinstein?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Benjamin Fulford - znany specjalista od wszelkich spisków i ukrytych działań elit - na swoim blogu informuje o rzekomym raporcie, który przyszedł z CIA. Mają się w nim znajdować sensacyjne informacje związane między innymi z obecną pandemią.

Mówi on między innymi o tym, że premierowi Kanady Justinowi Trudeau został doręczony akt oskarżenia przez USA za przestępstwa korporacyjne i finansowe. Właściciele mediów zostali poinstruowani, aby mówić społeczeństwu o tym, że Trudeau i jego żona zarazili się koronawirusem i przez jakiś czas nie będą opuszczali swoich domów.

Tom Hanks miał zostać aresztowany za pedofilię  i jest obecnie przetrzymywany w pokoju hotelowym w Australii ponieważ nie chce wracać do USA. Kolejnymi aresztowanymi celebrytami mają być Celine Dion, Madonna, Charles Barkley i Kevin Spacey. Wszyscy będą zgłaszać infekcję koronawirusa.

Włoskie lotniska zostały całkowicie zamknięte ponieważ ponad 80 urzędnikom Watykanu doręczono akty oskarżenia dotyczące przestępstw finansowych, pedofilii, handlu dziećmi i wykorzystywania seksualnego. Zjednoczone Emiraty Arabskie zakończyły masowe aresztowania własnej rodziny królewskiej i jej asystentów.

„Król Hollywood” Harvey Weinstein zgodził się na umowę w zamian za zeznania przeciwko setkom hollywoodzkich celebrytów za ich udział w handlu narkotykami, pedofilii i handlu dziećmi. Zamiast 55 lat więzienia otrzymał wyrok tylko 23 lata więzienia. W zamian, dostarczył zeznań przeciwko niektórym z największych i najbardziej wpływowych nazwisk. Na liście osób, które „wsypał” mają być: książę Andrzej z Wielkiej Brytanii, były prezydent Bill Clinton, były wiceprezydent Joe Biden, Tom Hanks, Oprah Winfrey, Ellen Degeneres, Quentin Tarantino, Charlie Sheen, Kevin Spacey, John Travolta, Steven Spielberg, John Podesta i inni związani z aferą „Pizzagate”. Jeffrey Epstein podobno również poszedł na ugodę w zamian za swoje zeznania i upozorował własne samobójstwo w więzieniu.

Raport ma również zawierać informacje o tym, że opracowany w laboratorium SARS-CoV-2, jest przykrywką dla obowiązkowego programu szczepień. Teraz jest to największa tajna operacja amerykańskiego wywiadu, jaką świat kiedykolwiek widział. W międzyczasie ma dojść do aresztowania 158 000 najbardziej nikczemnych i skorumpowanych polityków, celebrytów i dyrektorów generalnych, w tym takich ludzi, jak George Soros.

Fulford od dawna informuje o różnych zakulisowych rozgrywkach na najwyższych szczeblach władzy. Trudno nawet zweryfikować jego opinie i źródła, bo po prostu media głównego nurtu w ogóle tych tematów nie poruszają. Trzeba też dodać, że Fulford jako dziennikarz miał okazję przeprowadzić wywiad z samym Davidem Rockefellerem seniorem. Wywiadów z takimi ludźmi nie przeprowadza się ot tak. Jakkolwiek więc dziwacznie to wszystko brzmi, może jednak jest w tym choć trochę prawdy?

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (4 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika BlueBlue

Artykuł z marca, jest

Artykuł z marca, jest czerwiec i nic się nie zmienia. Przebrnelam przez Upadek Cabaly. Po odcinku 5 nie mogłam spac. Dwa ostatnie wydają się bajka choć nie miałabym nic przeciwko gdyby tak sie stalo. Mysle, że większość z tych ludzi jest tak potezna, że nie odpowiedzą za to co robia. 

Portret użytkownika Kwazar

ODRAŻAJĄCY, BRUDNI, ŹLI Tylko

ODRAŻAJĄCY, BRUDNI, ŹLI Tylko tyle idzie powiedzieć o elitach rządzących w USA. Będąc takimi, automatycznie czynią to państwo OSIĄ ZŁA tego świata.( i to widac coraz bardziej ostro) Temat można by było rozwinąć w elaborat ale to i tak nie miałoby większego sensu aby przemówić do rozumu niestrudzonym wyznawcom tego tragicznego padołu łez.

Portret użytkownika Adsumus

Te dziwne przecieki są faktem

Te dziwne przecieki są faktem. Podobnie jak Qanona. Pewnie kontrolowane. Jedna ze stron określa się jako "We the people". Co ciekawe nasz pan premier już u Sowy mówił o "we the people" z Francji, Hiszpanii. I o miskach ryżu za robotę dla nas...

Portret użytkownika biedronek

... to wszystko piękne i

... to wszystko piękne i zacne ... ale nie dajcie się zwieść ... to, że ich wszystkich aresztują, skażą bądź nawet uśmiercą wcale nie wskazuje na dobre intencje czyniących czystkę... a może to tylko akcja oczyszczania przedpola dla siebie, wykoszenie konkurencji i likwidacja niepotrzebnych "sług", w myśl zasady "murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść" ... uwierze w "akcję dobrej zmiany" jak na liście lub za kratkami znajdą się głowy z rodzin rokefelerów rotszyldof gatestów i innych tego typu kanalii ... b tak naprawdę to oni wszystkim sterują ... trwa akcja korona potem bedą masowe przymusowe szczepienia z nanorobotami  czy innymi gównianymi chipsami ... wejdzie 5G i totalny obóz gotowy .... następnie depopulacja ... ci których teraz usuwają to płotki, które mają swoje za uszami i nie będą więcej potrzebni ... obym się mylił a w zasadzie modlę się aby do głosu doszła 3 cia siła, w myśl zasady "gdzie 2ch się bije tam 3ci korzysta" ... a będzie to samo dobro i miłość i wreszcie wygra ze złem i zapanuje pokój i szczęście na ziemi, pozdrawiam obudzonych

Portret użytkownika piotrus

Dlaczego Clinton jest opisany

Dlaczego Clinton jest opisany jako BYŁY prezydent a w artykułach każdy z BYŁYCH prezydentów Polski NADAL jest podpisywany jako prezydent (np. Kaczyński, Wałęsa). Zwykle, czy to w TOK FM, TVN, TVP każdy były prezydent jest nadal prezydentem, nawet jeśli jego rządy się skończyły, o ile redakcja sympatyzuje z jego poglądami.

Strony

Skomentuj