Clint Eastwood zapowiedział walkę z Hollywood i oświadczył, że "to miejsce zdrajców i pedofilów"

Kategorie: 

Źródło: twitter

Znany amerykański reżyser i aktor, Clint Eastwood, oświadczył podczas festwalu w Cannes, że zrywa z Hollywood. Oficjalnie nazwał to miejsce siedliskiem zdrajców USA i pedofili. Przy okazji zapowiedział walkę z tym środowiskiem. 

 

 

88 letni gwiazdor kina, przybył do Cannes w związku z 25 rocznicą powstania filmu "Unforgiven", westernu, który zdobył 12 statuetek Oskara. Był to zawodowy szczyt, który osiągnął Clint Eastwood jako aktor i jako reżyser. Przez lata zyskał on taką pozycję, że nie musi już uważać co mówi i nie uważa. 

Clint Eastwood oświadczył w Cannes, że to polityczna poprawność zabija przemysł rozrywkowy. Jego zdaniem zaczęło się to dawno, bo już podczas kręcenia wielkiego hitu "Brudny Harry", w 1971 roku, dało się odczuć naciski z powodu rzekomej niepoprawności głównego bohatera. Jego zdaniem wtedy jeszcze się dało, ale w obecnej erze byłoby to już niemożliwe. 

Eastwood twierdzi, że z powodu poprawności politycznej giniemy i tracimy poczucie humoru. Amerykański reżyser i aktor wezwał prawdziwych amerykańskich patriotów do pomocy prezydentowi Donaldowi Trumpowi w walce ze zdrajcami narodu amerykańskiego. 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika Howard

Ami, nieuku ukrainski,

Ami, nieuku ukrainski, napisze pouczenie nie dla Ciebie lecz dla forumowiczow, ktorych interesuje polska gramatyka. Istnieja w naszym pieknym jezyku czasowniki, w ktorych w formie czestotliwej O zmienia sie na A, np. chodzic - chadzac. Ich ilosc jest ograniczona przez tradycje gwary krakowsko-czestochowskiej i polska tradycje literacka. W innych czasownikach czestotliwych O nalezy zachowywac. Przyklady bledow: 'uspakajac', 'udawadniac', 'upakarzac', 'udoskanalac', 'wylanczac', i 'oswabadzac'. Ty, Ami, ukrainski 'ciemniaku' uwazasz, ze forma czestotliwa od 'zaognic' jest 'zaagniac'  forma czestotliwa od 'przeoczyc' jest 'przeaczac' i forma czestotliwa od 'wypocic' jest 'wypacac'. Jestes nie tylko nieukiem lecz takze leniem bo nie chcialo ci sie twojej blednej hipotezy (nie myl tego slowa z proteza) sprawdzic w miarodajnych zrodlach przed wypoceniem twego wpisu na tym cierpliwym forum, durniu. Do moderatora: wzglednie lagodne epitety zostaly tu zastosowane tylko dlatego, ze Ukrainiec 'Ami' epitetow bez prowokacji i napastliwie w swoim wpisie ich pierwszy uzyl. Wet za wet.

Portret użytkownika Arni

Hołard,to nie moja wina,że

Hołard,to nie moja wina,że mylą Ci się polskie  słowa pocić i wypacać. Pocić -wypocił -wypociła-wypociło.Wypacać -wypacał -wypacała -wypacało. To jak z tym topić i wytapiać. Rozumiesz?A każdy może wstawić Twoją dziwną figurę lingwistyczną,pt 'wypocać' w zwykłą wyszukiwarkę internetową, i wszystko będzie jasne.A potem dla pewności, że mam rację JA, Ami,niech wpisze 'wypacać'.Ten ktoś, do kogo się przytroliłeś,użył prawidłowego słowa.Język mojego kraju ma różne niuanse których nie nauczysz się w szkole ot tak.A Twoje 'WYPOCAĆ ' prawie oko mi wybiło.Od nas jesteś, czy tylko się starasz?:)

Portret użytkownika kolo21

Clint czy jest żydem to nie

Clint czy jest żydem to nie wiem, może i ma taką twarz chazarską, ale na pewno ma rodzine przyjaciół itp. A więc by na to sobie nie pozwolił. Co do Mela, no cóż chyba za szybko zaczął temat, więc zrobili z niego psychola. Pamietam jak nasze media, twierdziły że Mel wyszedł przed dom na trawnik i przemówił do dzienikarzy, że czarni są be. A w rzeczywistości stwierdził że żydzi stoją za wszelkim złem na świecie. Ktoś usiłuję rozwalić tę klikę filmową, kręcą same gnioty, których nikt nie chce oglądać. Gdzie te kino z fabułą, treścią a nawet morałem, teraz na szpikowane są efektami specjalnymi, komputerowo obrobionymi, do wyrzygania. Acta nie przeszło, to trzeba zlikwidowac kino, ludziska zrezygnują wtedy z internetu, bo nie będzie co ściągać. A czytać tylko oficjalną propagandę to nikt za to nie zapłaci.

kolo21

Portret użytkownika Howard

Istnieja w naszym pieknym

Istnieja w naszym pieknym jezyku czasowniki, w ktorych w formie czestotliwej O zmienia sie na A, np. chodzic - chadzac. Ich ilosc jest ograniczona przez tradycje gwary krakowsko-czestochowskiej i polska tradycje literacka. W innych czasownikach czestotliwych O nalezy zachowywac. Przyklady bledow: 'uspakajac', 'udawadniac', 'upakarzac', 'udoskanalac', 'wylanczac', 'oswabadzac' i 'wypacac'

Strony

Skomentuj