Ciężkie powikłania po szczepionce na pneumokoki. W Warszawie lekarze chcą odłączyć od aparatury 7 miesięcznego chłopca

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Niestety, doczekaliśmy się polskiego Alfie Evansa. W Warszawie, w szpitalu na ulicy Niekłańskiej trafiło dziecko z prawdopodobnymi powikłaniami poszczepiennymi po przyjęciu szczepionki przeciw pneumokokom. Skutkiem tego 7- miesięczny Szymon znalazł się tam w stanie ciężkim z podejrzeniem zapalenia mózgu. Dziecko żyje obecnie jedynie dzięki aparaturze podtrzymującej życie, a lekarze powiedzieli rodzicom, że "nie będą wentylować zwłok".

 

Temat obowiązkowych szczepionek jest nadal bardzo kontrowersyjny. Większość społeczeństwa nie interesuje się w ogóle takimi kwestiami jak powikłania poszczepienne, dopóki nie wystąpią u ich dzieci, lub u dzieci ich znajomych. Panuje powszechne przekonanie, że szczepionki są bezpieczne, a urzędnicy i lekarze chcą naszego dobra.

 

Wszystkich, którzy ostrzegają, że koncerny farmaceutyczne nie ponoszą żadnych konsekwencji powikłań na skutek ich preparatów, nazywa się ciemniakami. Agresywni zwolennicy przymusowych szczepień zwykle porównują sceptycyzm wobec bezpieczeństwa tych procedur do wiary w płaską Ziemię. Jednak rzeczywistość jest daleka od ich życzeniowego myślenia.

 

Szczepionki być może coś pomagają, ale mogą też zniszczyć czyjeś życie i za każdym razem ten zabieg wykonywany na zdrowych dzieciach, można porównywać do gry w  rosyjską ruletkę. Po prostu gdy pielęgniarka wbija igłę z tym preparatem, jest to ekwiwalentem pociągania za spust rewolweru. Uda się, albo nie.

Nawet jeśli ktoś udowodni w sposób bezsprzeczny, że oczekiwanie, iż wszystkie szczepionki są bezpieczne jest naiwnością, to zawsze znajdą się ludzie, którzy odrzucają taką wiedzę agresywnie broniąc swojej strefy komfortu. O niebezpieczeństwie trwania w takim przekonaniu przekonało się ostatnio boleśnie wiele rodzin, których zdrowe dzieci zostały zaszczepione i doświadczyły ciężkich powikłań. Teraz ludzie ci są pozostawieni sami sobie i dzieci uszkodzone przez państwowy przymus szczepień są ich problemem, a nie rządu.

 

Tym razem okazało się, że nieszczęście wywołuje przymusowa od niedawna szczepionka przeciwko pneumokokom. Cały czas pojawiają się kolejne zgłoszenia  niepożądanych odczynów poszczepiennych po szczepionce o nazwie Synflorix o nr serii ASPNB005AE. To ten sam preparat, który otrzymał 7 miesięczny Szymon z Warszawy. Szczepionka, która miała go ochronić przed pneumokokami wywołała zapalenie mózgu.

 

Lekarka pytana przez rodziców jak to możliwe, że doszło do tak ciężkiego NOPu, rozłożyła ręce i beztrosko oświadczyła, że widocznie ta szczepionka nie była dobrze przebadana. Na dodatek kadra szpitala oświadczyła, że nie ma sensu "wentylować zwłok" i zasugerowała odłączenie maluszka od aparatury podtrzymującej życie.

 

Mamy tu dokładną kalkę sytuacji z uszkodzonym przez szczepionkę brytyjskim dzieckiem, Alfie'm Evansem. Wtedy rodzice zostali potraktowani w bardzo podobny sposób i ostatecznie szpital odłączył dziecko doprowadzając do jego zgonu.

Mały Szymon przed i po szczepionce

Negatywne odczyny poszczepienne jak te w przypadku feralnej serii szczepionek na pneumokoki pokazują jak w soczewce zagrożenia towarzyszące tej technologii medycznej. Wiara w to, że szczepionki mogą tylko pomóc to oczywisty nonsens. jednak zwolennicy tych przymusowych zabiegów często brną w zaparte i twierdzą, ze zniszczenie życia kilkunastu dzieci to niewielka cena za ochronę całej populacji. Problem w tym, że najłatwiej przychodzi akceptowanie kalectwa obcych dzieci i każdy zwolennik szczepienia zakłada, że jego powikłania na pewno nie spotkają.

 

Przypadek 7 miesięcznego Szymona dowodzi tego, że poziom służby zdrowia w Polsce jest bardzo podobny do tego w Wielkiej Brytanii i u nas szpitale też często prezentują poziom humanitaryzmu znany niemieckim medykom z czasów II wojny. Dalece niemoralne jest zmuszanie rodziców do szczepienia dzieci, a potem beztroskie oświadczenie, że widocznie szczepionka była jednak trucizną i trzeba się pogodzić ze śmiercią dziecka.

 

Szokuje tez zupełna zmowa milczenia mediów głównego nurtu na temat sytuacji z Warszawy. Nie ostrzega się też ludzi przed stosowaniem Synflorixu o nr serii ASPNB005AE, starając się ukryć powikłania, aby nie dawać paliwa ruchom wolnościowym domagającym się zakończenia przymusu szczepień w Polsce.

 

Można odnieść wrażenie, że biznes zagranicznych korporacji farmaceutycznych otrzymujących pieniądze z naszych podatków jest ważniejszy od zdrowia dzieci. Terror zwolenników przymusu szczepień jest duży, że padają sugestie, aby wprowadzić sankcję karną dla każdego kto ośmiela się wspomnieć o negatywnych skutkach szczepienia. Wtedy uzyska się pełną kontrolę medialną i będzie się nadal udawać, że szczepionki nie szkodzą, a kto tak uważa, wierzy w płaską ziemię.

 

Sytuacja z przymusowymi  szczepionkami, w ciągu ostatnich lat uległa zdecydowanemu pogorszeniu. Rząd PiS wydaje na szczepionki ponad 10 razy więcej z naszych podatków niż robił to rząd PO. Władza zachowuje się też o wiele bardziej arogancko w tej materii. Pojawiają się pomysły zakazu przyjmowania nieszczepionych dzieci do przedszkoli, a nawet odbierania takich dzieci z ich rodzin.

 

Wszystkie te działania dowodzą, że według rządu dzieci są państwowe, szkoły służą do ich wychowywania, a służba zdrowia jest od aplikowania im szczepionek, a w razie czego do wykończenia ofiary NOP określanej przez funkcjonariuszy medycznych jako wentylowane zwłoki.

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (6 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika Zenek ;)

SZCZEPIONKA - NAZISTOWSKA

SZCZEPIONKA - NAZISTOWSKA  BROŃ BIOLOGICZNA

O PRZETESTOWANEJ SKUTECZNOŚCI NA WIĘŹNIACH OBOZÓW ZAGŁADY

PRZEZ ŻYDA MENGELE I MU PODOBNYCH HITLEROWCÓW....

bo DZISIEJSZE SZCZEPIONKI TO "KUPONY OD BADAŃ" z TAMTEGO OKRESU 

BADAŃ na tzw  PODLUDZIACH dla RASY PANÓW lewackiego Adolfa Hitlera OJCA ZAŁOŻYCIELA dzisiejszego Izraela...

 

"„Obecnie postęp w medycynie polega na wynajdywaniu metod bezśladowego zabijania człowieka, ze skutkiem odłożonym w czasie, aby ofiara, ani jej bliscy nie byli w stanie powiązać skutku z przyczyną. Najbardziej pożądane jest to, aby zgon wyglądał na zejście z przyczyn naturalnych, zawał serca, udar, gwałtownie rozwijający się nowotwór. Tak działają tajne służby wykonując kapturowe wyroki na Polakach. Przykładowo, tak został zamordowany reżyser Bohdan Poręba, za próbę nakręcenia filmu o Jedwabnym.

Szczepienia są działają w podobny sposób, umieranie następuje stopniowo i jest na wiele lat odłożona w czasie, tak aby rodzina ofiary szczepienia wyniosła wszystkie dostępne jej pieniądze do apteki. Skutków szczepień w postaci zgonów, nie widzimy w masowej skali, bo jeszcze nią nadszedł ich czas. Natomiast widzimy gwałtowny przyrost chorób poszczepiennych i okaleczeń, nazwanych przez bandytów w kitlach chorobami cywilizacyjnymi. Te tzw choroby cywilizacyjne w głównej mierze są wywoływane przez szczepionki, toksyczną żywność i lotnicze opryski.

Koncern corocznie planują kilkunastoprocentowe zyski, dlatego szczepiąc i sypiąc nam na głowę nanocząsteczki i toksyny, zwiększają popyt na truciznę nazywaną lekiem.

Okaleczenia o których wspomniałem to sterylizacja młodych kobiet nie mogących zająć lub donosić ciąży, oraz kastracja mężczyzn, ilość i jakość plemników, która w latach komuny była uznawana za bezpłodność, teraz jest traktowana jako norma.

W truciźnie nazywanej szczepionką znajdują się również geny, które trwale mają zdegenerować białą rasę. Zaszczepiane dziecko przestaje być Słowianinem i dzieckiem dwojga rodziców. Uaktywniają się obce geny. Czyje, to wiedzą jedynie zbrodniarze z koncernów farmaceutycznych.”

St. Helis"

Portret użytkownika Easy Rider

Paradoks sytuacji polega na

Paradoks sytuacji polega na tym, że większa ochrona przed szczepieniami dotyczy psów niż ludzi - jest zakaz szczepienia suk w ciąży i szczeniąt chyba do 6. miesiąca życia. Ponadto - szczepionki dla psów są pozbawione toksycznych substancji jak rtęć czy aluminium.

Tylko 3% od Korwina zorganizowało się przeciw depopulatorom i demokracji niszczącej od 1573 roku nasz dom.

Do końca swych dni Życia Wiecznego, możesz się nawrócić nad obro !
 

Portret użytkownika meg

Prawda jest taka kochani, że

Prawda jest taka kochani, że teraz produkuje sie szczepionki, które powoduja śmierć mózgu u dzieci, nowotwory mózgu, po to by dzieci umierały, a ich organy szły na handel, tak bo handel organami kwitnie. My Polacy jesteśmy zmuszani do szczepień właśnych dzieci, bo jest to obowiązek, znam dzieci które nie są od urodzenia szczepione a rozwijają sie fizycznie i intelektualnie bardzo dobrze i odporność mają większą od dzieci szczepionych. Więc jeśli ktoś uważa , ze nie zamierza szczepić dzieci dlaczego się go do tego zmusza, na współ z zastraszaniem karami, odebraniem praw rodzicielskich, dlaczego? skoro rodzice którzy nie szczepią dzieci mają je w pełni zdrowe, a te po szczepionkach chore, niepełnosprawne , umierające (przypadek dziecka moich znajomych- po szczepieniu wystapił najbardziej niebezpieczny rak: glejak mózgu ) Dlaczego? Niech ktoś przeczyta pierwsze zdanie mojego postu i będzie z nał odpowiedź na te pytanie. Rozsądku rodzice, bo takich dzieci jak Szymonek będzie więcej, coraz więcej, w Stanach Zjednoczonych szykują juz dokumenty według którychna dzieciach można dokonać aborcji aż do 9 miesiaca ciąży - do samego urodzenia, a niby dlaczego wydłużono ten czas? Bo dzieci przychodzą na świat  z wykształconymi już oraganami. Czemu też dokonuje się eutanazji gdzie rzekomo mózg nie żyje, a na żywca ludziom wycinane są organy? Tak postepują z dziećmi, i nie tylko -pieniądz rządzi światem i nieważne czyjeś zdrowie i życie. Ludzi morduje się.I jet chyba gorzej niż za czasów Hitlra, bo tu wszystko odbywa się "legalnie". Chory świat, którym rządzi korzyść, zysk , pieniądz... Czy my jeszcze jesteśmy ludźmi skoro tak postępujemy?. Gdzie te nasze człowieczeństwo. Dlaczego pozwalamy na śmierć i /lub  niepełnosprawność naszych maluszków. Nie rozumiem dlaczego taki jest teń świat, ale dobra jest w nim niewiele.

Portret użytkownika nick123

światem rządzą sataniści, i

światem rządzą sataniści, i mordują trochę tu, trochę tam, trochę opryskiem chemicznym, trochę szczepionkami, trochę round up-em, i trochę wojskami rozsyanymi na każdy kraniec tego świata, rządzą dewianci, mordercy

Portret użytkownika marian

Jest ryzyko musi być wybór.

Jest ryzyko musi być wybór. Szczepieni i nieszczepienie niesie ze sobą ryzyko. Tylko że rząd nas zmusza do szczepień a w razie powikłań radź sobie sam. Najlepszy argument za przymusem szczepień to taki że nieszczepione dzieci zarażają te zaszczepione. Skoro tak jest to co jest warta szczepionka skoro i tak osoba zaszczepiona się zarazi. Poza tym szczepienia na groźne choroby moga mieć sens ale np taka różyczka czy świnka czy rotawirusy. Kiedyś się szczepiło raz potem dwa razy a teraz już po trzy razy na tę samą chorobę. To w końcu szczepienie daje odpornośc czy nie? Ile razy trzba się zaszczepić aby być odpornym ? A może trzeba się co roku szczepić na wszystko? Dawniej szczepić mozna było dziekco absolutnie zdrowe a teraz autorytety twierdzą że nawet z gorączka mozna szczepić. Kiedyś pomiędzy jednym a drugim szczepieniem (na 1 chorobę) musiała być przerwa a teraz mamy szczepionki 3 4 i więcej walentne. To co się zmieniło od tych kilkunastu czy kilkudziesięciu lat? Człowiek przecież nie zdążył wyewoluować. 

Strony

Skomentuj