Ciężkie czołgi typu Abrams i bateria rakiet Patriot znalazły się w Polsce

Kategorie: 

M1A1 Abrams - źródło: Internet

Polskojęzyczne media bardzo oszczędnie informują na temat ruchów wojsk naszych sojuszników na naszym terytorium. Jednak trzeba w tym miejscu zaznaczyć, że w tym zakresie dzieje się bardzo wiele. Obecnie na terenie naszego kraju stacjonują zarówno ciężkie czołgi M1A1 Abrams oraz przynajmniej jedna bateria rakietowa typu Patriot.

 

Oczywiście oficjalnie cały ten sprzęt przyjechał na ćwiczenia wojskowe, ale przecież każdy w miarę rozsądny człowiek rozumie, że jest to tylko eufemistyczna nazwa dla poważnej realokacji żołnierzy i sprzętu. Tego typu ruchy wojsk zwykle poprzedzają konflikt zbrojny, a biorąc pod uwagę fakt, że amerykańskie siły pojawiły się w Polsce i w krajach bałtyckich, można uznać to za potwierdzenie, że czeka nas wojna z Rosją.

 

Wygląda na to, że obecnie linia frontu wyznaczona jest jeszcze na Ukrainie, ale żenujący opór ukraińskiej armii powoduje, że gdyby doszło do otwartej agresji, moglibyśmy mieć kłopoty w bardzo krótkim czasie, bo myli się ten, kto sądzi, ze zdemotywowani oficerowie i żołnierze ukraińscy są w stanie stawić opór armii rosyjskiej, która ma dostęp do praktycznie nieograniczonych zasobów.

 

Gdy w Polsce, na poligonie w Drawsku pojawiają się ciężkie czołgi M1A1 Abrams to można uznać, że to tylko ćwiczenia, ale gdy praktycznie w tym samym czasie pojawiają się baterie Patriotów, to oczywiste jest, że sytuacja jest poważna i NATO nie wyklucza tego, że rakiety typu Iskander-M mogą rzeczywiście zacząć spadać na nasz kraj. Wątpliwe jest to czy ta technologia rakietowa jest w stanie przeciwdziałać tego typu atakom.

Musimy sobie zdawać sprawę z tego, że Polska nie jest przeznaczona do przetrwania jako kraj. Przyjęto nas do NATO, bo gdzieś tą hipotetyczną ciągle wojnę z Rosją trzeba prowadzić. Obecnie odbywa się to na terytorium Ukrainy, ale postępy wojsk rosyjskich udających rzekomych separatystów skłaniają do przypuszczeń, że prędzej czy później front znajdzie się i w naszym kraju, a to będzie oznaczało, że zniszczenie Polski jest wliczone w cenę tej awantury, którą zachodni sprawcy sprowokowali na Ukranie.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika visznuduta

Jak mniemam Pan o pseudonimie

Jak mniemam Pan o pseudonimie Dab znowu sie odzywa w sposob beszczelny i arogancki niczym pejsaty czosnek. Panie i panowie jest to kolejny prowokator ktory dziala na tym portalu. Drogi kolego gdzie jest Twoje poczucie wstydu?

Portret użytkownika Romcio

E tam, skoro ruskie chcą nas

E tam, skoro ruskie chcą nas zrównać atomem, to trzeba odpalić 10 KT w walizce na Kremlu, jak Putlerek i reszta bandy będą odprawiać sabat wokół czerwonego pentagramu.  Jak ruskie sprzedają na targu kałachy, to i te ich walizkowe zabawki też idzie dostać, tylko zaplacić trzeba więcej. Trzeba zrobić wielką orkiestrę narodowej samopomocy na zrzutę na szczytny cel i po problemie.

Portret użytkownika achiles

9 maja będą w Moskwie dużo

9 maja będą w Moskwie dużo różnych prezydentów i innych przewodniczących... Będą, na przykład, delegacje na najwyższym szczeblu z Czech i Niderlandów (z EU to nie jedyne kraje, które będą przedstawione głowami Państw). W tym drugim wypadku widać ze Holendrzy wiedza coś więcej o samolocie, niż twierdza polskie reżymowe mendy propagandowe. Bo inaczej by nie pojechali.
 

Portret użytkownika achiles

Paul Craig Roberts po raz

Paul Craig Roberts po raz kolejny ostrzega świat przed konfliktem atomowym
 
Paul Craig Roberts
 
Doradczyni bezpieczeństwa narodowego za prezydenta George W. Bushe, Condi Rice, ostrzegała Amerykanów, że nieistniejąca broń masowego rażenia Saddama Husseina może doprowadzić, że nad miastami amerykańskimi wyrośnie grzyb atomowy. Taka groźba nie istniała, ale dziś taka groźba, pochodząca z Waszyngtonu, a płynąca z demonizacji Rosji, już istnieje, tylko że doradca ds. bezpieczeństwa narodowego o tym nie wspomina.
 
Wolf Blitzer (CNN, 13 marzec) w małej prezentacji nawiązał do propagandy rodem z III Rzeszy, czy tej opisanej w „1984” przez Orwella. Jego przedstawienie ukazało Rosję jako wielką agresywną wojenną groźbę. Pełno tam było rakietowych salw i dowodzących amerykańskich generałów, nawołujących do przeciwstawienia się Rosji. Program Blitzera jest częścią zorganizowanej kampanii propagandowej, celem której jest przygotowanie Amerykanów na konflikt z Rosją.
 
Była to tak nieprawdopodobna propaganda, pełna tylu bezczelnych kłamstw, że widać było, iż ani CNN ani Wolf Blitzer nie boją się wezwania „na dywanik” za szerzenie wojennej histerii. Tzw. „oficjalne media” zostały zmienione w ministerstwo propagandy.
 
Podobna propaganda szerzona jest w Brytanii, gdzie minister obrony Michael Fallon ogłosił Rosję za „rzeczywiste i aktualne zagrożenie bezpieczeństwa” w Europie. Amerykańskie jednostki i czołgi pośpiesznie wysyłane są do państw bałtyckich pod pretekstem, że Rosja zamierza je zaatakować.
 
Takie bezczelne kłamstwa mogą głosić przedstawiciele władzy bez najmniejszego cienia dowodu i wstydu, za zastraszenie was śmiercią. Jesteśmy świadkami braku szacunku do prawdy i ludzkiego życia ze strony wysokich przedstawicieli rządu i sprzedajnych medialnych dziwek.
 
Propaganda popycha świat do wojny. Zniszczyła zaufanie mocarstw jądrowych wskrzeszając groźbę atomowego armagedonu. Rosyjska władza widzi, że Waszyngton wraz z wasalami z NATO wyczarowują nieistniejącą rosyjską zagrożenie. Celem tych zabiegów jest zaszkodzenie Rosji. To najbardziej nieodpowiedzialne działanie w historii ludzkości. Reagan i Gorbaczow oddalili groźbę wojny atomowej, a szaleni neokonserwatyści i ich medialne prostytutki sprowadzili ją z powrotem.
Propagandowy atak Waszyngtonu na Rosję i Władimira Putina jest taki sam, jak atak na Afganistan i Osamę bin Ladena, Irak i Saddama Husseina, Libię i Kadafiego. Czy oznacza to, że Waszyngton zamierza zaatakować Rosję w ramach prewencyjnego uderzenia jądrowego? Jeśli tak, będzie to koniec świata. Oczywiste, że zagrożenie dla USA i całego świata znajduje się w Waszyngtonie a nie w Moskwie. Groźba ta to szaleństwo neokonserwatywnej ideologii amerykańskiej super-władzy, popieranej przez rozpasaną drapieżność amerykańskich korporacji usiłujących opanować światowe zasoby.
Putin rozumie sytuację i stara się ją załagodzić, ale Waszyngton tego nie chce żądając przekazania Krymu i rosyjskich baz czarnomorskiej floty, porzucenia Rosjan na wschodzie i południu Ukrainy i zaakceptowania wojskowych baz NATO na Ukrainie. Żądania Waszyngtonu sprowadzają się do kapitulacji Rosji.
 
W propagandowym show CNN Wolf Blitzer nie wspomniał, że niemieckie tajne służby nie uznały za wiarygodne twierdzenia Waszyngtonu co do Rosji, a francuski i niemiecki rząd wreszcie zrozumiały, że Waszyngton oszalał i desperacko prze do wojny.
 
XXI wiek w wykonaniu Waszyngtonu i jego marionetkowej Brytanii to posiew śmierci i destrukcji. Napadano, bombardowano, zniszczono 7 państw pod pretekstem „szerzenia demokracji”. Irak zniszczono tak jak Afganistan, Libię i Somalię. Syria, Pakistan i Jemen są politycznie i socjalnie zdestabilizowane amerykańskimi nalotami. Demokratycznie wybrane władze Hondurasu i Ukrainy zostały obalone w wyniku amerykańskich puczy. W kolejce stoją Wenezuela, Boliwia, Ekwador, Argentyna i Brazylia (w tej ostatniej właśnie się zaczęły „demokratyczne przemiany”).
 
Waszyngton obdarował świat 14 latami brutalnych i nieludzkich wojen. Czy już nie dość? Czy muszą być dalsze?
 
Waszyngton i sprzedajne medialne dziwki zatraciły człowieczeństwo. Stały się agendami zła. Jeśli pojawi się grzybowa chmura, odpowiedzialnymi za to będą Wolf Blitzer, CNN i medialne prostytutki walące w bojowe bębny.
 
 
Całość: CNN Is Beating the Drums of War z 15. 03.2015 na ICH.

Portret użytkownika Zenek :)

"a francuski i niemiecki rząd

"a francuski i niemiecki rząd wreszcie zrozumiały, że Waszyngton oszalał i desperacko prze do wojny."

- to nie waszygton prze, on jest tylko kolejnym z kolei popychanym do wojny podnóżkiem. Wojny do której prze obłąkane z "religijnych" urojeń żydostwo WYMUSZAJĄCE na waszyngtonie groźbami terrorystycznych zamachów, odcięciem od finansowania z FEDu czy zamknięciem produkcji amerykańskich koncernów (czytaj wywołaniem wojny domowej w USA) do tańczenia na smyczy żydowskiego nazistowskiego obłąkania bo żydki sobie uroiły iż wywołując wojnę doczekają się powrotu swojego świniopasa mashiacha. I tylko ten cel im przyświeca kosztem całej pozostałej 8 miliardowej reszty mieszkańców Ziemi. Oni chcą obaczyć swoje "religijne" urojenie i w imię swojego schizofrenicznego pierdolca podpalają świat w wielkiej 3 nuklearnej wojnie zwalając, jak to z tymi pomiotami żmiji i robaka, winę za rozpętanie na Rosję by po wojnie znowu grać rolę niewinnych ciemiężonych za niewiadomo co żydków. A to BESTIE w ludzkich skórach.

Portret użytkownika achiles

 Każdy rozsądny człowiek wie,

 Każdy rozsądny człowiek wie, że po 1945r. USA pernamętnie na kogoś napada i ciągle prowadzi wojny. Nikt z tzw. autorytetów moralnych nie powie USA tego w oczy np. papież. . Dlatego jankesi robią co chcą. NATO ponoć pakt obronny ciągle na kogoś napada. Zaczęło się od tzw. bombardowań humanitarnych Serbii. USA złamało tu zasadę nienaruszalności granic, wynikającą z aktu końcowego KBWE. Utworzono marionetkowe państwo Kosowo, które istnieje tylko dzięki obecności sił NATO. USA robi co chce i gdzie chce, ale jak robi to Rosja czy Chiny na nieporównywalnie mniejszą skalę to USA i ich Europejskie kundle robią wielki szum. Słusznie ocenia się nie racjonalną politykę zagraniczną polskiego rządu , która jest poddańczo wierna USA. Polska tworzy mit o .zagrożeniu ze strony Rosji aby realizować plany krwawego Zion Imperium. Największym zagrożeniem dla świata nie jest Rosja lecz U$A, które wszędzie mają bazy, są państwem agresywnym, wywołującym wojny, zniewalającym inne narody i okradającym z ich cennych surowców naturalnych. Są żandarmem świata, wszystko to jest realizowane pod dyktando najbogatszych ludzi tego świata żydowskich banksterów czyli grupę Bildberga która wprowadza NWO. Amerykanie używają do tego wszystkiego agentów wpływu..Teraz już zabierają się za Węgrów którzy wyłamali się z układu Zion Imperium Israhella/Jewnited States of Israhell i IV Rzeszy Brukselskiej. Tworzy się fundacje miłujące pokój i sprawiedliwość i są one finansowane przez CIA poczytajcie sobie o Fundacji im. Stefana Batorego w Polsce która założył żyd amerykański G.Soros i on tez przyczynił się do rozwalenia komunizmu w Polsce sponsorował Solidarność on ten sam Soros sponsorował Majdaniarzy i teraz będzie tak jak w latach 90-tych rozwalał Ukraińską gospodarkę znaczy się rozkradał! 

Portret użytkownika Maksymilian

Boję się tylko jednego. Że te

Boję się tylko jednego. Że te parchy mogą posunąć się do sprawnie zaplanowanego "false flag". W sumie bez problemu mogą wystrzelić coś z terytorium Ukrainy co spadnie w okolicach Chełma, Lublina czy Zamościa, a potem przy pomocy naszych medialnych dziwek będą starali się przekonać nas do inwazji Rosji. Oczywiście przy takim scenariuszu polskojęzyczny nie-rząd od razu będzie machał szabelką i ogłosi zapewne mobilizację. Ale pamiętajmy że to OD NAS zależy, czy zostawimy nasze domy, rodziny, wszystko co mamy najcenniejszego, by przelewać krew za interesy kolejnych skur***li.
Co do mnie, to jak nigdzie się nie wybieram. A hasła o obrony Ojczyzny biorę sobie za nic. Z prostego powodu- Ojczyzny już nie mam. Została sprzedana, zniszczona i zhańbiona przez rządy zbrodniarzy i złodziei, którzy zrobili z niej uwłaszczonego i zadłużonego niewolnika na całe dziesięciolecia.

Portret użytkownika dąb

Polskojęzyczna strona

Polskojęzyczna strona zmianynaziemi dalej interpretuje rzeczywistość z punktu widzenia Moskwy. To tylko ruski człowiek może zabijać wszystkich w imię wyimaginowanej walki z faszyzmem i nie rozumie , ze sam jest bandytą odbierającym prawo innych do pokoju i samostanowienia. A co myślisz adminie, że Polska nie ma prawa się bronić i prosić sojuszników o pomoc gdy twoje barbarzyńskie hordy ustawiają iskandery , przerzucają wojsko i samoloty do Królewca bo 1000 czołgów już stoi w magazynach kaliningradu ? Po co rok temu zrobiliście przesieki do polskiej granicy , dlaczego zamknęliście kanały retencyjne obniżając poziom jezior i bagien na Mazurach ?  Czy nie jest to przygotowanie do udeżenia pancernego ? Na szczęście już są abramsy i A10 które w Iraku w 2 dni zabiły 100tys żołnierzy  i zniszczyły 2000 T-72  w pierwszej wojnie.  Co Polska takiego zrobiła waszej wszawej rosji , że ta dzicz grozi wojną ?  Co niesie ta bydlacka armia , może wyzwolenie , ale od czego, czy tez dobrobyt którego sama nie potrafi zaoferować swoim. Jeżeli jesteś Polakiem to wstydź się że wspierasz bandytów , którzy jak wejdą będą gwałcić , rabować i mordować twoją rodzinę , a jak jesteś ruskim to wiedz o tym , że agresor jest zawsze bandytą i dla zachowania pokoju musi być wyeliminowany albo fizycznie albo odseparowany od społeczeństw i narodów. Nie zakrzyczysz tej prawdy kto jest agresorem . Na mns.com możesz sobie obejrzeć jak ruscy traktują jeńców ukraińskich , jak łamią wszelkie międzynarodowe prawa . Pamietaj jak ty wpadniesz w ich ręce też możesz być wykastrowany albo utną ci język , zniszczą cię psychicznie , zgnoją cię , a nawet będą prowadzić na tobie doświaczenia medyczne . Będziesz miał szczęście jak cię zabiją bo i tak po wszystkim sam popełnisz samobója .  Mógłbym wiele jeszcze pisać , ale co ja mogę przekonywać ludzi , którzy wierzą w  słowo słowiańskiego swatewida ale o tej religii nic nie wiedzą , wierzą że rosja jest słowiańska a tam słowian jest tylu co u nas wietnamczyków , wierzą , że żydzi są wszystkiemu winni tylko nie dociera do nich , że żydzi są po każdej ze stron (Stalin , obecnie Żerinowski  , i cały naród chazarów zamieszkujący rozległe tereny południowej europejskiej rosji byl wyznania mojżeszowego  tzn. że byli żydami aszkenazyjskimi stanowiącymi większość żydów na świecie czyli to Rosja jest najbardziej żydowskim krajem świata po Izraelu).   

Strony

Skomentuj