Cieśnina Bosfor została zamknięta dla ruchu morskiego

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W środę wstrzymano ruch morski przez Bosfor, jeden z dwóch głównych szlaków wodnych Turcji, po tym, jak tankowiec zatonął i utknął w miejscu.

Statek, zarejestrowany jako chemikaliowiec, miał awarię silnika w pobliżu rejonu Beykoz. Władze poinformowały, że statki ratownicze zostały wysłane do pomocy tankowcowi po zatrzymaniu ruchu.

 

Bosfor jest jednym z najbardziej uczęszczanych punktów w Turcji pod względem ruchu morskiego. Uszkodzone statki czasami blokują przepływ statków z Morza Czarnego na Morze Egejskie i z powrotem przez Morze Marmara.

 

Droga wodna również doświadczyła znacznej części wypadków, gdy statki zderzyły się ze sobą lub z przybrzeżnymi rezydencjami zdobiącymi brzegi Bosforu. W ciągu ostatnich dwóch dni zła pogoda spowolniła również ruch statków towarowych, a silne wiatry uderzające w miasto doprowadziły do odwołania połączeń promowych między Stambułem a Bursą.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Rafał Reperowski

Kolejna ciekawa sytuacja,

Kolejna ciekawa sytuacja, Ukraina dostaje węgiel własnie drogą morską, zablokowanie dostaw na 2 tyg. może wystarczyć.

Wygląda tak, że Ukraińcy zaczną niebawem marznąć, bo nie mają skąd dostać gazu i węgla, zostaje im Polin.

Ciekawe co zrobi polskojęzyczny żąt, czy będzie ratował Ukraińców z zimna.

Portret użytkownika axell69

Nasza  Legenda,  jak zwykle 

Nasza  Legenda,  jak zwykle   już i powtarzalnie  robi  byki   bo kuźwa nawet nie czyta  tego co tu legendarnie  produkuje w pocie  jaj .

-"W środę wstrzymano ruch morski przez Bosfor, jeden z dwóch głównych szlaków wodnych Turcji, po tym, jak tankowiec zatonął i utknął w miejscu."-  z niniejszego  zdania  dowiadujemy się  że tankowiec  jednak  utknął    bo zatonął   albo odwrotnie  , trudna sparwa  sTallinn z tobą   i tymi niby   artami  , bo  co wrzucisz   to zaliczasz  klapę  Legendarną   -  jak to mawia  się w sportach  drużynowych  słowa  pisanego - Drużyna  ZnZ  jest tak mocna  jak  jej  najsłabsze  sTal-linowe gniwo .-

JEDYNYM sposobem na pokonanie ich jest powrót do egzekwowania prawa naturalnego; Znieść CAŁE ich ustawodawstwo, które wzmacnia i wzbogaca ich, zubażając i zniewalając nas 

Portret użytkownika axell69

Napisz to  do autora  xniB,

Napisz to  do autora  xniB, sTallinn   chętnie  zapozna się  z   faktami  

A moim zdaniem   statek moze utknąć na  mieliźnie  lub w  lodzie  ,  lodu w Turcji  brak  więc  pozostaje mielizna , tak ??  

Wiec jak u licha   na mieliźnie  można  zatopić  statek  ??!!    I  wiecej nie tłumacz   nikomu  a zwłaszcza mi  okey ??!! 

JEDYNYM sposobem na pokonanie ich jest powrót do egzekwowania prawa naturalnego; Znieść CAŁE ich ustawodawstwo, które wzmacnia i wzbogaca ich, zubażając i zniewalając nas 

Skomentuj