Cicha pandemia nadciśnienia - cierpi na nie już blisko 1,3 miliarda ludzi

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Rządy na całym świecie walczą z COVID-19, na którą to chorobę zachorowało dotychczas ponad 200 milionów osób, przy liczbie zgonów, wynoszącej prawie 5 milionów. Jednak są inne, o wiele poważniejsze schorzenia, których w tym czasie nie ubywa, a stanowią jeszcze większe zagrożenie dla zdrowia i życia.

Nadciśnienie jest głównym sprawcą udarów mózgu, wszelkich chorób układu krążenia oraz problemów z nerkami. Ilość przypadków w ciągu ostatnich trzech dekad wzrosła dwukrotnie.

Na chorobę tę cierpi obecnie 626 milionów kobiet i 652 miliony mężczyzn, czyli w sumie blisko miliard trzysta milionów osób.

Ponad połowa wszystkich chorych została zdiagnozowana zbyt późno, a pandemia koronawirusa, tylko ten problem pogłębiła.

Lockdowny, które miały zatrzymać transmisję wirusa, nie są w stanie powstrzymać ekspansji nadciśnienia w społeczeństwie.

Dlatego tak ważne jest zachowanie proporcji w kontekście COVID-19 i innych schorzeń trapiących ludzkość.

Fakt, jak bardzo skupiono całą uwagę na tylko jednym wirusie, może wyraźnie świadczyć o tym, że cała pandemia została zaplanowana jako swego rodzaju eksperyment, który ma pozwolić na wprowadzenie nowego systemu funkcjonowania państw i społeczeństw.

Ignorowanie innych bardzo poważnych chorób, jest świadomym wspieraniem depopulacji, o którą przecież elitom chodzi i o której niektórzy mówili bardzo wyraźnie.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika maniek II

...podniesiono normy

...podniesiono normy cisnienia i teraz kazdy z tzw "normalnym" cisnieniem to 80/120!!

i niewazne czy masz 20 lat czy 100lat!!...kiedys normalne cisnienie to bylo 100 + Twoj wiek!!...dzisiaj parchy - szukają kasy no i oczywiscie - dla jyhywyhy - czy jakmutam/cieszy sie skurwysyn jak ludzie umierają!/ zrobiono elektroniczne ustrojstwa - ponoc dla wygody!!...te ustrojstwa maja wbudowany program - stalego - podnoszenia cisnienia i pokazywania go na wskazniku!!...oczywiscie NIE MOZNA TAKIEGO wynalzku OD NOWA SKALIBROWAC - poniewaz wartosci te zna tylko jachwe - czy jakmutam!..jak sie zepsuje to trza kupic nowy!!   ostatnio to ustrojstwo pokazalo mi na badaniach  - 155/265!...zasmiaŁem sie i popukalem sie po glowie i lekarz zmierzyl jeszcze raz innym aparatem i wyszło normalne!!....wycofano cisnieniomierze z rtecia bo pokazywaly te - własciwe!...tak samo jak statyny do zbicia  choresteloru - ktorego wskazniki tez zna jahfe - czyjakmutam!

wiec pamietaj - jak ci sie sni cos takiego...  http://www.listyznaszegosadu.pl/upload/article/bild/9741/679712/Burning-Bush-610x351_s.jpg   to licz sie z tym ze cisnienie moze Co skoczyć!!

 

Skomentuj