Ciąg dalszy islamskiej inwazji na Europę - uchodźcy szturmują Eurotunel

Kategorie: 

Źródło: Demotywatory.pl

Od dłuższego czasu trwa islamska inwazja na Europę zwana eufemistycznie problemem z uchodźcami. Zdecydowana większość z tych imigrantów to młodzi mężczyźni, wyznawcy Islamu. Nikt z nich nie ma zamiaru integrować się z europejskimi społeczeństwami, a wręcz przeciwnie celem jest właśnie ich zmiana na wzór społeczeństw islamskich.

 

Zachodnie społeczeństwa można porównać do gotującej się powoli żaby, która nawet nie wie, że ktoś ciągle podnosi temperaturę w garnku, w którym pływa. Skutkiem tego we Francji jest coraz więcej muzułmanów, a nowe pokolenia urodzone już w Europie stają się coraz bardziej radykalne i kusi je islamski fundamentalizm. To prawdziwy rezerwuar terrorystów, których miliony już są w Europie.

 

Na dodatek cały czas przybywają kolejni. Bez cienia przesady można powiedzieć, że trwa inwazja z Afryki i Bliskiego Wschodu. Strumień uchodźców to już ponad 100 tysięcy osób rocznie. Węgry zostały zmuszone do budowy płotu na całej granicy z Serbią, ponieważ w tym roku przedostało się do nich aż 40 tysięcy uchodźców.

 

We francuskim Calais widać sceny przypominające inwazję zombie. Grupki młodych ciemnoskórych mężczyzn usiłują przedostać się do wymarzonego raju - Anglii. Aby tego dokonać forsują zabezpieczenia Eurotunelu i próbują przechodzić pod w ten sposób do Wielkiej Brytanii. Po stronie francuskiej próbują sobie z tym radzić żandarmi, którzy musieli zostać wzmocnienie posiłkami, a po stronie angielskiej przed tunelem stoi brytyjska armia.

Obozy dla nielegalnych imigrantów we Włoszech czy w Grecji są już pełne. Kierownictwo UE postanowiło zatem rozdzielić uchodźców według rozdzielnika. Polska przyjmie w tym roku 2000 osób, a do 2019 roku ponad 4000. Liczby te jednak mogą się jednak zmienić i należy je traktować jako wstępne.

 

Problem polega na tym, że w ten sposób Unia Europejska przyczynia się do rozbudowy siatki terrorystycznej Państwa Islamskiego w Europie. Eksport problemu z uchodźcami może zatem skutkować powstaniem większego zagrożenia terrorystycznego w krajach, w których ryzyko tego typu było symboliczne.

Pochód islamskich imigrantów na Europę trwa już od dziesięcioleci. W rzeczywistości jest to planowe zajmowanie naszego kontynentu przez Islamistów. Skoro cywilizacja zachodnia jest aż tak pogrążona w hedonizmie, homoseksualizmie, starokawalerstwie i staropanieństwie, to może jesteśmy sobie sami winni, że wymieramy, a oni się płodzą. Okazuje się jednak, że stworzenie islamskiego państwa w Europie może się odbyć też zbrojnie. Nikt nie jest już w stanie powiedzieć ilu z tych rzekomych imigrantów to rzeczywiście uchodźcy, a ilu to w istocie żołnierze ISIS, czekający tylko na wezwanie do walki z niewiernymi.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika JWD

Sprawa jest generalnie

Sprawa jest generalnie niezwykle prosta dla każdego, kto rozumie czym są Prawa Naturalne. Prawa Naturalne są raptem tylko trzy i nawet ktoś mało przemyślny jest w stanie sobie je przyswoić. W zasadzie od goryla włącznie w górę każdy w stanie jest to pojąć i stosować. Stwórca stworzył świat i w tym momencie ofiarował ludziom Prawa Naturalne, aby je w stopniu absolutnym /czyli jest to monarchizm absolutny z panującymi w stopniu Absolutnym Ich Wysokościami Prawami Naturalnymi, katolicy nazywają to Intronizacją/ stosowali wobec świata ożywionego i nieożywionego i wobec wymyślanych przez siebie praw stanowionych. Te Prawa Naturalne są starsze niż jakiekolwiek filozofie i jakiekolwiek religie!! Obejmują wszystkich ludzi niewinnych, tzn. takich, którzy sami szanuję te Prawa wobec wszystkich innych ludzi niewinnych.
Trzy Prawa Naturalne, to: Prawo do Życia, Prawo do Wolności i Prawo do Własności. Prawo do Wolności absolutnie nie jest prawem do samowoli! Jest Prawem do tego, aby jako człowiek niewinny nie być zniewalanym przez nikogo, czy to poprzez zniewolenie zewnetrzne, czy poprzez zniewolenie wewnętrzne.
 
Jak sobie poradzić z osobnikami, którzy naruszają Prawa Naturalne, co jest typowe dla osobników wywodzących się z innych cywilizacji niż nasza monarchiczna cywilizacja łacińska, która nominalnie /w Polsce  wśród pospólstwa bo wierchuszkę mamy z pasożytniczej cywilizacji talmudycznej, w Szwajcarii, na Węgrzech, w sporej części ludności na Białorusi i chyba tylko tyle obecnie/ szanuje te Prawa. Jak sobie poradzić ze zbrodniarzami łamiącymi nasze Prawa do Życia, do Wolności i do Własności??
 
Ano przecież Prawa  Naturalne są dtworzone tylko i wyłącznie dla ludzi niewinnych.
Niewinnych...
Winnych mamy jak najbatrdzej za karę pozbawiać życia, własności i wolności. Właśnie w celu obrony Praw Naturanych mamy je odbierać zbrodniarzom, czyli tym, którzy je naruszają.
 
Wobec tego gigantycznego starcia cywilizacji oczywistym jest to, że należy zbrodniarzy masowo sterylizować lub w razie oporu poddawać eutanazji.
 
Sterylizować i poddawać eutanazji. Masowo!! Wszystkich złapanych osobników z cywilizacji muzułmańskiej, którzy się tu nielegalnie ładują.
 
I basta.
 
PS Problem w Afryce czy w Azji można też oczywiście rozwiązać w inny sposób. Katolików jako nauczonych monarchicznej cywilizacji łacińskiej najsampierw ściągnąć do nas, no a reszta... Są przecież te międzykontynentalne głowice, dzięki którym zbrodniarze prędzej wylądują w raju. Wystrzelić tych głowic kilkaset i będzie spokój.
Ale mimo wszystko masowa sterylizacja miliardów zbrodniarzy jest sposobem bardziej łagodnym i cichym, chociaż czasochłonnym, wówczas za 50 lat nastąpi ostateczny spokój. Oczywiście to wszystko tylko jako normalna riposta lub konieczna odpowiedź na zbrodnie zbrodniarzy naruszających Prawa Naturalne ludzi niewinnych.
Sterylizacja jest o tyle łatwa, że nie trzeba się za zbrodniarzami uganiać, że sami się pchają, od razu można by wybierć z łódek jak leci i strylizować.

Portret użytkownika dream207

Cyba już nikt nie wierzy, że

Cyba już nikt nie wierzy, że to przypadek a celowe i zaplanowane działanie. Bo, po co są granice, po co wojsko do ich obrony?
Islamiści uznali (i tarfnie) , że Europą rządza debile i postanowili to wykorzystać aby Europę rozwalić od środka. Nie? To, jak myślicie, co się stanie w momencie kiedy zamordują najzwyczajniej w świecie jakiegoś lub kilku kierowców TIRów i spalą TIRa lub kilka takich na przykład w okolicy Eurotunelu we Francji. Oczywiście w zajściach z policją zginie "kilku bezbronnych i biednych " imigrantów. A może już jest tam grupa islamistycznych prowodyrów, którzy mają jasno sprecyzowane cele. Po takiej prowokacji będzie musiało wkroczyć wojsko i zacznie się regularna zadyma z wielotysięcznym tłumem "uciemiężonych" przez zgniły zachód. Co będzie dalej nie trudno sobie wyobrazić, bo zaraza roznosi się już po całej UE. Moi drodzy rzeczywiście UE rządzą debile, jesli nie dociera do ich zakutych pał jakie zafundowali nam zagrożenie. I nie wykluczam, że to, co dzieje się na Ukrainie być może było w scenariuszu wydarzeń aby sprowokować wojnę w Europie. Nie wiem, jak daleko to może sięgać, ale też nie można wykluczyć, że taką prowokacją miała być "katastrofa" smoleńka, tylko, że plan nie wypalił. Możliwe, że właśnie brak zaangażowania w sprawę Ukrainy tłumaczy wzrost zagrożenia europie od południa. Tylko dlaczego Europa czeka na kopa? Tego nie rozumię. Chyba, że będzie nowy "poligon" testów nowych broni, ale tym razem w Afryce. Nie może to dziwić skoro do rządów dorwali się degeneraci w tęczowych koszulkach. Spodziewajcie sie tylko najgorszego, bo pytanie zasadnicze brzmi już nie "czy", a "kiedy" to nastąpi a nastąpić musi. Bez wątpienia jest to tzw cicha inwazja bez salw armatnich i wielkich armii. A dzieci też kiedyś dorastają. Prawda? W to już chyba wielu nie ma wątpliwości.

Portret użytkownika Teserak

Kierowcy tirów powinni mieć

Kierowcy tirów powinni mieć pozwolenie na broń ale nie na zwykły pistolet tylko shotguna. Biegają grupkami więc jak podejdą do drzwi to sru i paru mniej. Naprawdę jako Chrześcijanin jestem za humanitarnym rozwiązaniem problemu imigrantów ale jeśli wyrabia się coś takiego to tylko posiadanie broni przez kierowcę może dać mu ochronę.

Portret użytkownika achiles

Zeman do imigrantów: nikt was

Zeman do imigrantów: nikt was nie zapraszał; szanujcie nasze przepisy

Czeski prezydent Milosz Zeman upomniał nielegalnych imigrantów, którzy według niego powinni przyswoić sobie trzy zasady: "Nikt cię tu nie zapraszał. Skoro już jesteś, szanuj nasze przepisy. Jeśli ci się to nie podoba, odejdź".

 

Portret użytkownika killerek132

Skoro tacy głupi jesteśmy, to

Skoro tacy głupi jesteśmy, to dobrze że nas wytępią To odwieczne prawo natury mądrzejszy/silniejszy zabija głupszego/słabszego, to żadna nowość w świecie przyrody.
 
Polecam wykłady Profesora Wolniewicza na youtube, to według mojej osobistej opini jeden z najmądrzejszych ludzi w Polsce.

Portret użytkownika Nicco

Mów za siebie. Sam jesteś

Mów za siebie. Sam jesteś głupi i sam sobie za to odpowiadaj. Nie przypominam sobie by pytano mnie o zdanie. Nie widzisz, że to celowe działanie? Czemu Kaddafi o tym wiedział? Tu jego wypowiedź:
,,Jeśli usuniecie rząd gwarantujący stabilność, w kraju wybuchnie chaos a fala uchodźców zaleje Europę"

Tu cytat Alberta Pike:
"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm(Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie." 4
"

Portret użytkownika SurvivorMan

A na zdjęciach i filmikach w

A na zdjęciach i filmikach w artykule, po raz kolejny sławne bezbronne i potrzebujące pomocy "kobiety i dzieci" z ogarniętych wojną regionów! 
KU.WA!!! TOŻ TO SAME ROZPŁODOWE BUHAJE!!! Jak ślepym trzeba być, żeby nie dostrzegać w tym grubego przekretu mającego na celu zdestabilizowanie całej Europy, poza Rosją i być może Węgrami, gdzie władza ma mózg i olej w głowie!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Obrońca Ziemi

P { margin-bottom: 0.21cm;

P { margin-bottom: 0.21cm; }

Azylant
 
 
Jestem sobie azylantem
co zamieszka koło ciebie
gdy postraszysz policjantem
znajdę tobie miejsce w niebie
 
szybko przyjmiesz nową wiarę
zaczniesz sławić mahometa
żonie burkę dasz na miarę
niech się nikt już nie podnieca
 
swoim synom utniesz skórkę
czyn radości to i chwały
bo gdy przyjdzie zatkać dziurkę
nikt nie powie że za mały
 
będziesz biegał wkrąg kamienia
bo i mekkę zwiedzić trzeba
tak człowieku świat się zmienia
moją będzie twoja gleba
 
 

---
Miłego pobytu na Planecie Ziemi
 

Portret użytkownika Gośćiu

Smutna ironia losu, że

Smutna ironia losu, że mężowie tej planety przesyłają takie wiersze, Ziemia powinna się mocno zatrząść, aby się otrzepać z pcheł czyli ludzi, którzy sieją chamstwo. Sami nic nie poradzimy, tylko żywioł może coś poradzić.
Dziwne, że żywioły zapomniały o swej mocy i przeznaczeniu. Gdzie one się podziały? Gdzie te potężne wybuchy wulkanów, gdzie te asteroidy, które decydowały o losach dinozaurów, gdzie te eksplozje na słońcu, które działały na elektryczność na Ziemi?
Czy wszystko, cały kosmos jest w zmowie z niegodziwcami, którzy stworzyli ten matrix na Ziemi?
 

Portret użytkownika Karp

Przeprawa tych "uchodźców"

Przeprawa tych "uchodźców" przez Morze Śródziemne w tysiącach małych stateczków została już oficjalnie opisana i opublikowana czyli wydana do druku ponad 500 lat temu czyli od roku 1547. Ponadto Nostradamus był gorliwym katolikiem i całkowicie zawierzonym w Boga. Fałszowanie treści jego słów też miało miejsce głównie np. celem pokazania Hitlerowi korzystnych dla niego wydarzeń. 

Portret użytkownika Alien1974

Hey Everyone! Czytajcie to, a

Hey Everyone! Czytajcie to, a dowiecie sie w czym rzecz - "APOKALIPSA CZAS SPEŁNIENIA".

Wmawialiście nam przez setki lat że jesteśmy niczym
Wieszaliście moich ludzi na szubienicy
Posłuchajcie jak zwycięski Lew na was ryczy
Przed tym rykiem nie schowacie sie nawet w kaplicy
Katolikiem czynicie człowieka juz od urodzenia
Przez chrzest narzucacie mu swoje wierzenia
Wydaje wam sie ze tak wolno bo to tylko prości ludzie
Ale nie każdy z nich pragnie wiecznie żyć w obłudzie
Bo my ciągle pamiętamy jak mordowaliście w imię Boga
Wiecznie żądni władzy, wiecznie żądni złota
I my nie zapominamy która to nasza droga
Nie zapominamy prawdy o naszych przodkach
Może nas przeklinacie, uważacie za pogan
Za pochopne sądy czeka was kara sroga
Jestescie przekonani ze juz wszystko o tym świecie wiecie
Ale przed świętym ogniem nigdy nie uciekniecie!!
Rasta pali Babilon, Rasta pali watykan!
Rasta wie, gdzie jest Syjon, Rasta gówna sie nie tyka
Jedyny kodeks na życie to przykazania świete
a w kościele katolickim drugie jest uciete
Jednak jakby nie nastąpila ta korekta
Nie mogłaby zaistniec wasza mordercza sekta
Na tacę odkupienie, wine kazania To są jawne kpiny
Jak ma uczyć życia człowiek który nie ma rodziny??

ref.
Słudzy watykanu to legalna mafija
Ona cie okrada, oszukuje kazdego dnia
Sludzy Watykanu to legalna mafija
Ona cie okrada, oszukuje i zabija!!!! / x2

Wielka legalna mafia bardzo krwawe fundamenty ma
Ten kto ma oczy widzi, doskonale te przekręty zna
Historia was rozliczy, bójcie sie Ostatecznego Dnia
Co macie na usprawiedliwienie wyrządzonego zła
Krucjata-okradliście pół świata
Morderstwa w imię krzyża - ludzkie życie, zadna strata
Wasze kościoły zbudowane z krwi mego brata
Nie prowadzi was Bog, ale szatan..
Nie wolno wam miec dzieci bo dziecko to dziedzic
A po co majatek na potomnych dzielić, to sie nie oplaca
Potem pusta taca nie byloby swiatyni w palacach
Nawracacie ludzi a to was trzeba nawracac!
Wiem, ze miedzy wami sa tez ludzie prawi
Niejeden z was sie stara Dobre imie Boga sławi
Dajecie oparcie duchowe ludziom to wam się chwali
Jednak wielu z was czynami swymi kościół pali

ref.
Słudzy watykanu to legalna mafija
Ona cie okrada, oszukuje kazdego dnia
Sludzy Watykanu to legalna mafija
Ona cie okrada, oszukuje i zabija! Do nastepnego poczytania!

Portret użytkownika kolo21

Ale faktycznie że admin mógł

Ale faktycznie że admin mógł by coś na temat Rosji w negatywach napisać.Bo nie ma ani jednego materiału,który by coś złego na temat Rosji podawał.I od prawie 3 lat śledzenia tematów.To wiem że nic nie wiem:)Jeżeli żydzi by chcieli np zniszczyć Polskę i oni rządzili z ukrycia.To dawno by dostali tą kasę co im rzekomo jesteśmy winni.A nic nie dostali.Z jednym się zgadzam.Z tym że Polskie WSI za wszytkim stoi.I każdy kraj taki jak,Niemcy czy Rosja nas okrada.Albo im płacimy haracz za urojoną wolność.Po drodze każdy sobie uszczypnie z tej puli.No i jest bida.A wpuszczanie czarnuchów do nas i reszty Uni jest odwróceniem uwagi o czegoś istotniejszego.Zaczną się zadymy i wtedy coś bokiem przejdzie.Gdy ludzie będą zajęci tepieniem robactwa.Nie znosze ruskich,niemców i żydów.Czy jestem rasistą?Czy po prostu nie lubie złych nacji?Dlaczego  inni nie mogą pisać swoich poglądów ,nawet jeżeli róznią sie od innych na tym forum.Nie bronie Artura ale każdy ma prawo pisać co myśli.Jeżeli nie obraża w ten sposób innych.

kolo21

Portret użytkownika Obrońca Ziemi

Brak negatywnych doniesień z

Brak negatywnych doniesień z Rosij? Nie może być! No to od razu rzucam kilka...
1. Rosja zakazała importu genetycznie modyfikowanych organizmów, co bardzo negatywnie wpływa na biznes Monsanto.
 
2. Rosja ma coś przeciwko propagowaniu gejostwa wśród dzieci i młodzieży, co bardzo negatywnie wpływa na stosunki z Unią Gejropejską.
 
3. Rosja, pomimo usilnych starań USraela i innych masowych morderców nie daje się wciągnąć w wielką wojnę o nazistowską Ukrainę słynącą z mordowania niewinnych - w tym także Polaków i Polskie dzieci -  co bardzo negatywnie wpływa na przemysł zbrojeniowy North Atlantik Terror Organization czyli tzw. NATO.
 
Jeszcze inne przykłady na negatywne wiadomości z Rosji?
 
 

---
Miłego pobytu na Planecie Ziemi
 

Strony

Skomentuj