Ciąg dalszy czystek w Arabii Saudyjskiej. Tajemnicza katastrofa śmigłowca z saudyjskim księciem na pokładzie

Kategorie: 

Źródło: Al Arabija

Przy granicy z Jemenem rozbił się helkopter przewożący wysokiej rangi saudyjskiego księcia i innych urzędników państwowych. Maszyna rozbiła się w niedzielę w południe miejscowego czasu. Wszystkie 8 osób na pokładzie zginęło na miejscu.

W katastrofie zginął książe Mansour bin Murquin, który był synem księcia Mukrina ibn Abd al-Aziz Al Su'uda, byłego dyrektora wywiadu i następcy tronu za czasów nieżyjącego już króla Abd Allaha. Od kilku dni trwają sekwencje dziwnych zdarzeń i aresztowań byłych bliskich współpracowników poprzedniego króla.

książę Mukrin ibn Abd al-Aziz Al Su'ud

Zaczęło się od dziwacznego ostrzału rakietowego Rijadu. Rakieta wystrzelona rzekomo z terytorium Jemenu, została jednak przechwycona przez siły zbrojne Arabii Saudyjskiej, które są obecnie kierowane przez aktualnego następcę tronu, Muhammada ibn Salmana.

 

Sekwencja zdarzeń jest taka jak przepis na thriller Alfreda Hitchcocka, zaczęło się od trzęsienia ziemi, czyli ataku rakietowego, a potem napięcie rośnie. Stąd aresztowania i dziwne katastrofy lotnicze, uderzające w stronnictwa popierane przez króla Abd Allaha i zwalczane przez obecnie panującego króla Salmana ibn Abd al-Aziz Al Su’ud.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika U_P_Adlina

Iran na nikogo nie napada

Iran na nikogo nie napada trollu, w przeciwieństwie do bandytów uSSmańskich i to z nimi zaczyna się robić porządek. Syria to początek tych porządków, a po nich twój banderland nie będzie już miał racji bytu bez swojego sponsora.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Historyk

Wszystko idzie zgodnie z

Wszystko idzie zgodnie z planem.I co najwazniejsze ,możemy tylko starać się opóznić proces poprzez bierny opór.Czynny opór jest już wykluczony i spowodował by straty identyczne jak wywołane Nam powstania .Jedynymi Naszymi powstaniami w historii były Powstanie Wielkopolskie i Sląskie.

Zmiany o których pieją, nasi "zbawcy" ,w rzeczywistości mają , tylko zabrać nam czas i nieczego tak na prawdę nie zmienić.

Portret użytkownika inzynier magister

W Polsce też niedawni temu

W Polsce też niedawno temu było tak samo jak u arabów ! była wojna kto ma kraść i ile i skąd i wtedy niejaki kwach doprowadził do katastrofy śmigłowca a na pokładzie znajdował się inny komuch który ledwo uszedł z życiem ! gangi komucchów rokrdały Polskę i nikt nic nie mógł zrobić, jak pamiętacie znikały księgi z wpisami ile razy i jaki oficer odwiedzał "prezia" komucha w pałacu żyrandolowym ! Teraz po 30 latach złodziejstwa ledwo dają sobie radęz mafią nadzwyczajnej kasty która robi co chce w Polsce a niejaki obecny żyrandolowy wszystko poblokował bo mu obiecali stworzenie nowej partii i władzę ! Tyle lat nas rozkradali i nikt nic nie zrobił przez 30 lat z tą mafią komucho ubecko eNWOwską !

http://www.pch24.pl/czlowiek-moskwy-w-warszawie--tygodnik-sieci-analizuje-umowy-waldemara-pawlaka,55910,i.html

CBA, CBŚ i inne służby mają roboty na kolejne 20 lat ! ale sądownictwo musi zostać naprawione albo wcześniej zaorane by je odbudować !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj