CIA nie potwierdza, że Rosja brała udział w zestrzeleniu malezyjskiego Boeinga

Kategorie: 

Źródło: twitter

Wszyscy oczekują na to, co w sprawie MH17 powiedzą Amerykanie. Rosjanie otwarcie zwrócili się o udostępnienie zdjęć satelitarnych katastrofy, które posiada USA. Nic takiego nadal nie nastąpiło, za to Amerykanie poinformowali, że nie ma dowodów na udział Rosji w zestrzeleniu.

 

Nie pokazano ani jednego dowodu, ale to zupełnie normalne, że USA oczekuje, że wystarczy ich oświadczenie i dowody są zbędne. Z oficjalnie podanych informacji wynika, że Amerykanie nie wiedzą kto odpalił rakietę, która trafiła feralny lot MH17.

Oficjalnie źródła wywiadowcze USA twierdzą, że nie ma 100 procent pewności co do osób odpowiedzialnych za zestrzelenie. Ich zdaniem samolot cywilny został trafiony przez pomyłkę. Sprawa jest delikatna, bo istnieją dowody, że w rejonie katastrofy znajdowały się też ukraińskie zestawy rakietowe BUK i choćby z tego powodu, nie można bez śledztwa stwierdzić kto strzelił.

CIA twierdzi, że do zestrzelenia użyto rakiety SA 11. Zwrócono też uwagę, że ostatnio z Rosji do tak zwanej Noworosji przybył wielki konwój składający się ze 150 pojazdów w tym wiele wyrzutni rakietowych i czołgów.

Nieco zabawnie brzmi oświadczenie Amerykanów, że o tym, iż separatyści są w posiadaniu zestawów BUK dowiedziano się ... ze zdjęć z serwisów społecznościowych. Czyli serwisy twitter, facebook, ewentualnie vkontakcie przekonały służby USA, że separatyści mają sprzęt zdolny do strącania samolotów pasażerskich.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Surun

Oto przykład okropnej wręcz

Oto przykład okropnej wręcz manipulacji mediów i kolejny powód dla którego mediom ufać nie można(!):
Ostatnio po katastrofie świat obiegło zdjęcie złego terrorysty(według mediów) z pluszową zabawką uniesioną ku górze- "złodziej, bandyta, potwór". Oglądam film który ukazuje tę właśnie scenę. Separatysta mówi: "wszystkich zabili, nie oszczędzili nikogo" po czym odkłada maskotkę na miejsce, zdejmuje czapkę i czyni znak krzyża.
 
http://www.youtube.com/watch?v=xLdRBaL4-wU&feature=youtu.be&t=0m58s

materiał ze strony: https://pl-pl.facebook.com/ZPBPS

Portret użytkownika darek1

Jednak wojna światowa

Jednak wojna światowa niedługo wybuchnie. Po zestrzeleniu samolotu notowania Rosji w Europie mocno spadły. Ukraina po spacyfikowaniu wschodu kraju zacznie upominać się o Krym ,tym razem ze wsparciem USA, którego parę miesięcy wcześniej nie mieli. Karty będą po stronie Ukrainy bo Krym de facto jest ich. Wkroczenie wojsk ukraińskich na Krym i bezpośrednia walka z wojskami rosyjskimi to początek wojny światowej. Wszystko zależy teraz od Putina. Może on wycofać się z Krymu lub podjąć walkę, ale to już nie będzie wspieranie powstańców paroma czołgami czy systemami obronnymi, ale huragan ognia. Na tym konflikcie gdzie zamieszani są najwięksi mogą skorzystać mniejsze państwa ,mające tam agenturę ,robiąc porządek u siebie (wiecie o kogo mi chodzi).

Portret użytkownika Ogo Pogo

Myśłałem ,że "Zmiany na

Myśłałem ,że "Zmiany na ziemi"wolne są od agentury wpływu.Niestety myliłem się cały artykul i większość komentarzy to typowa agitka bolszewicka.Międzynarodówka żydowska dąży do resetu,chcąc utrzymac swoje zagrabione lichwiarsko bogactwa.Najlepszym rozwiązaniem jest wojna a perfekcyjnym rozwiazaniem jest wojna światowa.W swoim obłędzie Mosze rosyjski kombinuje z Salomonem usraelskim przy wsparciu Icka europejskiego jak odpalić lont.Nie wyszło z Libią ,Egiptem ,Syrią.Kolej na Europę .Już dwukrotnie się udalo.Do trzech razy sztuka,i nie będzie gdzie szukać wybranych.A swoja drogą, kto Ich wybrał?.Jak wyglądała komisja wyborcza?.Kto liczyl glosy?.Kto głosy korygował i dlaczego wybory sfałszowano?

Portret użytkownika barra barra

no własnie poszukałem i się

no własnie poszukałem i się podzieliłem, pozostawiając wszystkim możliwość potwierdzenia tej karty, ze się zmaterializowała.
PS. I to nic nowego w aspekcie kart iluminatów, ale być może dla Ciebie, tak. I kto tu bije pianę? na tacy wszytko podać? Myśl koniu co mówisz/piszesz, to nie boli.

Nadzwyczajne twierdzenia wymagają nadzwyczajnych dowodów

Portret użytkownika Synteza analityczna.

Jeśli pragniecie wciągnąć

Jeśli pragniecie wciągnąć Rosję w wojnę - to odpowiedzcie sobie, czy jesteście gotowi przyglądać się jej przez monitor ale na własne oczy siedząc w okopach? Myślicie ze do tego nie dojdzie ? mylicie się! Sprowokowanie wejścia wojsk Rosyjskich na Ukrainę to jedno z najważniejszych zadań dla USA. Jeden z celów USA to: to zrzucenie krachu gospodarczego Ukrainy na Rosję. Bądźmy realistami Ukrainy nie przyjmą do UE a kredyty MFW nie pomogą podnieść się Ukraińskiej gospodarce. A jeśli tylko na Ukrainę wejdą Rosyjskie wojska, będzie można oskarżyć Rosję o wszystkie nieszczęścia ukraińskiego narodu. Przecież to przez Rosję przestali płacić emerytury i zasiłki, to przez Rosję zniszczony został cały przemysł, to Rosja zabrała Ukraińcom ich europejskie marzenia. Oczywiście można wykonać zadania kanapowych generałów i wprowadzić wojska. Ale jak to będzie wyglądać dla społeczności międzynarodowej? A oto tak. Rosja wprowadza wojska bez rezolucji ONZ na terytorium suwerennej Ukrainy, rzad Ukrainy oto nie prosi. A ten rzad (Noworosji) który oto prosi, póki co nie został przez nikogo uznany. Dla międzynarodowej społeczności to będzie nazywało się jednoznacznie - A G R E S J A. i przeciw agresorowi zachód namówi cały świat. Czy sojusznicy Rosji będą wspierać agresora? nawet jak Rosja wprowadzi po prostu tzw. zamknięta przestrzeń nad południowym wschodem Ukrainy, to amerykanie i NATO mogą zamknąć te sama przestrzeń dla rosyjski samolotów i rakiet. I co jeśli oni zbija rosyjski samolot, jak na to reagować? Rzucić kolumny czołgów na kanał La Manche? Zacząć Rosji wojnę z cala Europą i USA + Kanada i Australia o to właśnie chodzi Ameryce. USA zdycha od kolosalnego długu państwowego, który przekracza 17 trylionów dolarów. Wiec im pilnie jest potrzebna wielka wojna, masowych bankructw koncernów, krach posiadaczy wierzytelności, upadek rynku papierów wartościowych, tryliony spalonych wirtualnych pieniędzy, w przypadku wojny dług się wyzeruje a ekonomika USA otrzyma nowe, liczne zamówienia z całego świata, To jest jedyna ich szansa by uniknąć bankructwa. Rosji ta wojna nie jest potrzebna. Oddalanie konfliktów tylko Rosję wzmacnia...ale na Donbasie giną ludzie, i władze Rosji stoją przed wyborem: złe rozwiązanie lub bardzo złe rozwiązanie. Zgina setki lub zgina setki tysięcy albo i miliony. to straszny wybór ale taka jest realna geopolityka. I jeśli ty kolejny raz oświadczasz że Putin olewa Jugowostok to zastanów się ku czemu popychasz swój kraj. jeśli nie jesteś gotów z bronią w rekach bronic interesów swojego kraju - to chociaż nie nakręcaj histerii...w geopolityce niema miejsca na emocje..

Portret użytkownika zerg

CIA nie potwierdza, że Rosja

CIA nie potwierdza, że Rosja brała udział w zestrzeleniu malezyjskiego Boeinga
Informacja o tym ze CIA nie potwierdza  pochodzi oczywiście od Rosjan.
Fakt  całkowitego uzbrojenia terrorystów w broń rosyjską przemycaną  przez granicę Ukraińsko-Rosyjską jest oczywiście całkowicie nieistotny , w tym i szerokie spektrum rakiet do zestrzeliwania samolotów o czym świadczy ilość zestrzelonych ukraińskich maszyn . Euforia terrorystycznych sukcesów w zestrzeliwaniu dopełniona rosyjską wódką poskutkowała zestrzeleniem malezyjskiego samolotu.  Udział rosyjskich tak zwanych doradców wojskowych itp. jest nieistotny. Rosyjskie zainteresowanie Ukrainą jest nieistotne.... wszystko co rosyjskie jest nieistotne!!!

Portret użytkownika koń który mówi

Euforia to była wśród

Euforia to była wśród banderowskich rzeźników wymieszanych z twoimi syjonistycznymi kolegami, którzy palili żywcem starszych ludzi, gwałcili kobiety (w tym jedną w ciąży którą następni zabili), a jakby tego było mało to ukrzyżowali na oczach matki - 3 letnie dziecko przybijając je żywcem do drewnianej tablicy ogłoszeń i pozostawiając aż się wykrwawi.
Zdziwiony, że Rosjanie z tym bydłem walczą? Najlepsze jeszcze przed nami. Uwierz mi, że takie pomioty jak kliczko czy tymoszenko będą wisieć, a w Kijowie urzędowym językiem już wkrótce będzie rosyjski.

Portret użytkownika koń który mówi

Euforia to była wśród

Euforia to była wśród banderowskich rzeźników wymieszanych z twoimi syjonistycznymi kolegami, którzy palili żywcem starszych ludzi, gwałcili kobiety (w tym jedną w ciąży którą następni zabili), a jakby tego było mało to ukrzyżowali na oczach matki - 3 letnie dziecko przybijając je żywcem do drewnianej tablicy ogłoszeń i pozostawiając aż się wykrwawi.
Zdziwiony, że Rosjanie z tym bydłem walczą? Najlepsze jeszcze przed nami. Uwierz mi, że takie pomioty jak kliczko czy tymoszenko będą wisieć, a w Kijowie urzędowym językiem już wkrótce będzie rosyjski.

Strony

Skomentuj