Chrześcijańskie patrole w Anglii rozwścieczyły islamistów

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W Wielkiej Brytanii powstają organizacje, które otwarcie wzywają do stawienia czoła postępującej islamizacji na wyspach. Jedną z nich jest BritainFirst promująca chrześcijański światopogląd i otwarcie sprzeciwiająca się ekspansji wyznawców Allaha. Wzorując się na islamistach i ich słynnych patrolach w celu nękania "niewiernych" organizacja przygotowała własne patrole chrześcijańskie i przeszła w asyście policji przez islamskie dzielnice.

 

Bardzo szybko zaczęła się objawiać agresja islamistów i to obydwu płci. Mężczyźni byli agresywni względem demonstrantów z krzyżami, a policja nie robiła na nich wielkiego wrażenia. Mimo to można było odnieść wrażenie, że gdyby nie obecność stróżów prawa uczestnicy chrześcijańskiego patrolu zostaliby pobici, a może nawet zabici.

 

Jeden z islamistów zapytał wprost czy BritainFirst robi tą demonstrację, ponieważ są zazdrośni, że oni przejmują Wielką Brytanię. A armia inwazyjna cały czas na Wyspy Brytyjskie dociera i to już nie tylko przez Calais, ale też przez inne porty. Wielu z tych młodych islamistów, którzy koczują w tej chwili w oczekiwaniu na transport do Anglii, otwarcie mówi, że jadą do rodzin i do znajomych. Działacze BritainFirst starają się przynajmniej zwrócić na to uwagę.

 

Proces islamizacji Wielkiej Brytanii jest właściwie nieuchronny. Jakiś odpór mogą mu dawać diaspory hinduistyczne również żyjące na wyspach. Jednak przyrost naturalny islamistów jest tak duży, że rzeczywiście zaczynają przejmować kolejne dzielnice brytyjskich miast, zmieniając je na swoją modłę. Nie ma mowy o integracji islamistów w społeczeństwie, to tylko bajki opowiadane przez ideologów. To co widzimy na zachodzie to raczej zorganizowana imigrancka okupacja i rodzaj religijnej wojny hybrydowej obliczonej na zniszczenie chrześcijaństwa, w której trakcie rządzący w UE liczą przy okazji na podkopanie podwalin europejskich państw narodowych.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Aress

Wszystko zaczyna przypominać

Wszystko zaczyna przypominać średniowiecze tylko że w drugą stronę - tym razem to chrześcijan będą wycinać na wyprawach nie-krzyżowych;b
Obawiam się że będzie kiepsko - zastanawiam się gdzie należy wyemigrować by uciec przed nie-swoją wojną, którą tworzą jakieś interesowne bogate żydki by być jeszcze bardziej opaśle bogatymi żydkami! Nie będę nadstawiał za nich skóry - nigdy nie rozumiałem walk i wojen w imię pustych idei które ktoś ludziom wtłaczał przez wieki do głów by się nimi później posługiwać beznamiętnie jak bezdusznymi i bezwolnymi narzędziami. A oni byli jeszcze z tego dumni - to szczyt psychomanipulacji i propagandy prawdop. połączona z naiwnością i właściwą edukacją-tresurą owych ludzi-niewolników.
Gdyby nie istnieli ludzie chcący w tych wojnach brać udział, tych wojen by po prostu nie było - bo opasłe żydki same walczyć nie będą, nawet o swoje interesy! Mają za dużo do stracenia - wygodne dostatnie życie!
Ma ktoś jakiś pomysł, jakie kraje nie będą zagrożone nadchodzącą wojną? I nie mówcie że Rosja czy Izrael (bo tam uciekają żydki) bo jednak uważam że Rosja jak zawsze w wojnie udział weźmie!
Może jakaś daleka Azja, Tajlandia a może Australia/Nowa Zelandia? Co myślicie??
Z góry dzięki za ew. podpowiedzi!
Ps. Ja chcę po prostu normalnie zdrowo i szczęśliwie żyć (nie, nie jestem wierzący - chyba że macie na myśli to że wierzę w to iż mamy tylko jedno życie!).  
 
 

Portret użytkownika dąb

Masz braki w wiedzy odnośnie

Masz braki w wiedzy odnośnie sytuacji okresu wypraw krzyżowych tj. przyczynach i skutkach.. Wciąż tkwisz w XIXwiecznej propagandzie lewackiej walczącej z każdym przejawem słuszności działań chreścijaństwa. A czy wiesz , że nie miałbyś szans w szybkości czytania książek z dzieckiem uczącym się w przyklasztornej średniowniecznej szkole - chyba że opanowałeś kurs szybkiego czytania. Nawet nie przypuszczasz jacy mądrzy ludzie żyli w średniowieczu . A te mroki średniowiecza wynikają z braku wiedzy o nim, co powinno być wstydem dla dzisiejszej buńczucznej "wszystkowiedzącej" nauki. To okres renesansu (czyli ówczesna taka nowoczesność ) jako humanizm przyniósł sprzecznie  wyzysk i niedolę chłopów . A co do niewiary w Boga to zam ci zajafkę filozoficzną : masz na sobie ubranie , wiesz , że zrobił materiał tkacz , a czy widziałeś tego tkacza? Rozejrzyj się dookoła na przyrodę , która jest uporządkowana , jedno wypływa z drugiego (obieg wody w przyrodzie , narodziny , śmierć , rozkład , narodziny itp) i to wciąz działa . A co się stanie z domem gdy go nie remontujesz - po kilkudziesięciu latach będzie ruiną . Czy nie jest potrzebny ktoś z zewnątrz kto pielęgnuje świat? 

Portret użytkownika Aress

Witam! Dzięki za odpowiedzi;)

Witam! Dzięki za odpowiedzi;) CO do Boga - nie mam zamiaru z nikim się kłócić ani przekonywać do swoich tez czy nie wiary w Boga. Uważam że Bóg nie jest potrzebny do tego by istniał sobie świat czy nawet wszechświat. Miał dużo czasu by się samozorganizować (takie mądre słowo). Czas to wielka siła - ale że ludzie nie potrafią wyjaśnić w szczegółach tej samoorganizacji i powstania świata od zera dlatego wymyślili Boga by czuć się bardziej swoisko w tym wielkim ciemnym wszechświecie;) Podobnie wszystkie te święte księgi - są wymysłem ludzi tak jak inne książki. Oczywiście są częścią kultury, twórczości - czasem nawet b. starych kultur więc są to księgi historyczne zarazem - jednak nie nazywałbym ich osobiście świętymi. Mają wartość czy to historyczną czy kulturową. . ale nie są świętościami w takim rozumieniu że niby pochodzą od Boga. Nie pochodzą, pochodzą od człowieka.
A co do szybkości czytania to rzeczywiście nie czytam za szybko - ale jak już czytam to sporo zapamiętuje, i czytam tak by zrozumieć - na studiach wielu ludzi poznałem co czytali b. szybko ale musieli po 3 razy tą samą książkę czytać by coś z niej wiedzieć.
Co do średniowiecza - nie jest to moja ulubiona epoka. Ludzie szybko umierali, nieliczni umieli czytać - i ci nieliczni być może byli mądrzy w pewiem książkowy sposób ale to byli na prawdę nieliczni. Ludzi chorowali, byli niedożywieni, zabijali się i torturowali - więc gdzie tu ta wspaniałość średniowiecza? Dla większości to straszne czasy były. A mniejszość zawsze miała się dobrze, w każdych czasach. I nie jestem lewakiem (ale też nie jestem za pełną prawicą - szkoda tego wszystkiego do czego idealistycznie kiedyś dążono w nurtach liberalnych i oświeceniowych). Takie pełne uwstecznienie i wyrzucenie osiągnięć okresów oświecenia, indywidualizmu wolności słowa ale też współpracy ponad podziałami i tolerancji etc. - szkoda byłoby porzucić to wszystko - całą spuścizne cywilizacji Europejskiej ale też Greckiej. Myślę że generalnie nadchodzą wieki ciemne - takie średniowiecze - i to jest smutne bo znów przez ileś wieków się będziemy pogrążać i uwsteczniać. Ale może się mylę i dzięki informatyzacji i szybkiemu przepływowi informacji wieki zamienią się w lata - i już za 10 lat będzie po wszystkim - kto wie.

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Portret użytkownika eva11

a co dal upadek pierwszego

a co dal upadek pierwszego babilonu?
czy ktos kiedys pomyslal,co dal potop,rozwalenie jerozolimy,czy babilonu?
co daly te wszystkie niby przepowiedziane zaglady,
co ma dac teraz kolejna zaglada ludzkosci w ktora tak wierzycie?
przeciez nic sie nie zmieni po za zmniejszeniem liczby ludnosci!
bo przeciez obiecany raj na ziemi na ktory czekaja jehowi nie nastapi,bo ludzie dalej beda tacy jacy sa,
nie wiem czy znajdzie sie setka ,ktorzy postepuja jak Bog przykazal?
nie uzbieracie tak wielu chyba?
i co odnowa to samo,przybedzie ludzi i za tysiace lat znowu kataklizm,bo znowu beda tacy jak teraz,
to bajki jedynie czy nie widzicie tego?
to nie Bog czyni te wasze kataklizmy,a my sami!
bo Bog dobrze wie,ze to w niczym nie pomoze!
cos tu chyba jednak nie pasuje,dlaczego to tak dlugo trwa i nie widac zmian w niczym,
 

Portret użytkownika tubylec

No to łączmy się ..

No to łączmy się .. chrześcijanie biorą krzyże, mohery biorą parasolki, charis bierze miecz ducha, reszta wedle upodobania, każdy coś tam znajdzie .. i napierda..my! Tylko ciapatych a nie siebie nawzajem.

Strony

Skomentuj