Chroniczne zmęczenie staje się cywilizacyjnym problemem

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

Lekarze apelują, że panuje epidemia zmęczenia. Jest jedna szybko rozprzestrzeniająca się choroba cywilizacyjna, zmęczenie. Na tą przypadłość cierpi bardzo wiele osób. Jej głównym objawem jest właśnie zmęczenie. Na przewlekłe zmęczenie cierpią celebryci tacy jak Gwyneth Paltrow. Niektórzy starają się zwiększyć zasadowość krwi twierdząc, że to pomoże z poprawą samopoczucia.

 

Eksperci wyjaśniają sytuację w ten sposób, że ludzie cierpią na przypadłość z powodu bezsenności elektronicznej. Aby pozbyć się zmęczenia trzeba po prostu wyłączyć telefony, laptopy i inne urządzenia, które nie pozwalają spać w nocy.

 

Jednak w internecie z każdym dniem rośnie ilość forów, na których dyskutuje się na temat przyczyn chronicznego zmęczenia. Są dwie wersje, niedoczynność tarczycy i zmęczenie adrenaliną, syndrom znany również, jako zespół XXI wieku. Jego objawy to oprócz zmęczenia również kłopoty z trawieniem, zaburzenia snu, nerwowość, ból.

 

Zespół przewlekłego zmęczenia sprawia, że młodzi, aktywni ludzie nie są w stanie normalnie funkcjonować. Mimo to nowoczesna medycyna oficjalnie nic nie wie o tej przypadłości. Według profesora endokrynologii z Oxfordu, Johna Vassa duża ilość pacjentów leczonych w prywatnych klinikach wskazuje na to, że efekt zmęczenia może być jakoś związany z zaburzeniami nadnerczy.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Bruksela chce szybkiego

Bruksela chce szybkiego stworzenia europejskiej unii obronnej. Armia mogłaby walczyć na całym świecie, także i w Polsce, z narodowcami oraz napaść na Izrael !

Komisja Europejska i Wysoki Przedstawiciel Unii Europejskiej odpowiedzialny za dyplomację przedstawili działania, jakie należy podjąć w celu tworzenia wspólnej armii europejskiej i unii obronnej. Nowa europejska armia mogłaby walczyć na różnych obszarach, w tym w Afryce i Azji. Aby tak się stało, potrzeba pilnych reform w przemyśle zbrojeniowym.

Podczas ubiegłorocznego orędzia szefowa Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen zwróciła uwagę na pilną potrzebę tworzenia wspólnej armii europejskiej, która będzie mogła być używana nie tylko w Europie, ale także w Afryce czy w regionie Indo-Pacyfiku. Ubolewała jednak, że europejski przemysł zbrojeniowy jest bardzo rozdrobniony i nie ma takich zdolności jak choćby amerykański. W dobie zaś hiperkonkurencji konieczna jest większa koordynacja działań i wsparcie, choćby francuskich czy niemieckich koncernów poprzez zapewnienie odpowiedniego popytu.

Odwołując się m.in. do konferencji w sprawie przyszłości Europy i konferencji Rady Europejskiej w Wersalu przedstawiono „nowy poziom ambicji w odniesieniu do budowania Europy silniejszej w dziedzinie obronności”, tak by spacyfikować państwa narodowe, głównie Polskę i Izrael.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Ted

Zdecydowanie podstawowym

Zdecydowanie podstawowym powodem jest fluor, dodawany do wody pitnej - ( komentarz S ). Ale dochodzi jeszcze wpływ coraz słabszego i niestabilnego rezonansu Schummana, wpływającego negatywnie na psychikę ludzi, na całej planecie. Wkrótce ten Świat zostanie zniszczony. Bóg nie musi tego robić, zrobią to sami ludzie .

Zniszczę tą planetę.

 

Portret użytkownika Jomarmag

O chronicznym zmęczeniu

O chronicznym zmęczeniu wiadomo już od 30 lat i więcej, że może to być za sprawą nadnerczy też wiadomo tylko konowały niedouczone nic nie wiedzą bo nie chcą!
Wystarczy oczyścić organizm, potem zmienić dietę na lżejszą z przewagą warzyw i soków owocowych i samopoczucie się na pewno poprawi.

Strony

Skomentuj