Chorzy na COVID-19 tracą smak i węch

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Naukowiec z Instytutu Wirusologii Hendrick Strick odkrył nowe objawy choroby COVID-19. Profesor Strick stwierdził, że niektóre zainfekowane osoby tracą zdolność węchu i smaku przez kilka dni. Takie objawy obserwuje się u dwóch trzecich zarażonych. Jednak dziś trudno jest powiedzieć, kiedy dokładnie się pojawiają od zarażenia.

 

Według naukowca jedna zarażona kobieta nie czuła zapachu pełnej pieluszki swojego dziecka, a reszta narzeka, że całe spożywane jedzenie jest bez smaku. Ponadto u około 30 procent pacjentów zdiagnozowano rozstrój żołądka, który jest o rząd wielkości większy niż wcześniej sądzono.

Z najnowszych badań chińskich naukowców z Shenzhen wynika, że dzieci niestety są równie często zarażone koronawirusem jak dorośli, ale łagodnie przechodzą chorobę. Ponadto 91 procent pacjentów ma objawy łagodne lub umiarkowane. Z reguły odczuwa się suchy kaszel i gorączkę oraz ból głowy.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Shadow

To tak jak od przeziebienia

To tak jak od przeziebienia czy grypy czasem sie traci wech i smak. Widac ze wiekszosc tych pseudo chorych na virusa ma po prostu przeziebienie czy tam grype a test wykazuje ze maja covid19. Wiadomo jak testy sa nie wiarygodne to wiekszosc testowanych bedzie chorych na wirusa psikusa. Cos tu nie gra i widzac wszystkie przyplywy teori spiskowych  coraz bardziej zaczynam watpic  w istnienie  tego niby groznego wirusa z chin.

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Ale najwięcej traci rozum.

Ale najwięcej traci rozum. Zwłaszcza rządowe pacany, które twierdzą, że "rozbudowana sieć 5G mogłaby pomóc w walce z epidemią. A chodzi o wprowadzenie AI-sztucznej inteligencji do gry. Skynet?

https://www.dobreprogramy.pl/Koronawirus-i-5G-Brak-zwiazku-informuje-PIiT,News,107395.html

Nie podoba mie się to, jak Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji pierdoli od rzeczy! PIIT czyli kto? Nazwiska, tytuły naukowe, zakres przeprowadzonych badań, doniesienia ze świata, konkretne liczby, wskazania, grupa kontrolna itd.

A jeżeli chodzi o wpuszczenie SZTUCZNEJ INTELIGENCJI do sieci, to należałoby się GŁĘBOKO, ALE TO BARDZO GŁĘBOKO zastanowić : Co tu ktoś odpierdala ???

Portret użytkownika ARTUR

Głęboko to ona jest już w

Głęboko to ona jest już w sieci a oto fragment strony rządowej i link do strony " 

Jednym z elementów przewodnika jest też podstrona pytań i odpowiedzi (tzw. Q&A). ” Można tam poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, a jeśli jakiś wątek chcemy pogłębić, to możemy zadać pytanie za pośrednictwem chatbota - odpowie obsługująca ten serwis osoba, albo - w przypadku chatbota zautomatyzowanego - sztuczna inteligencja” - wskazał. Według wiceministra „średnio dochodzi do 5 tys. interakcji dziennie - ok. 1 tys. telefonicznych i 4 tys. przez chatbota”. 
https://wgospodarce.pl/informacje/77952-mnostwo-wnioskow-o-tarcze

Portret użytkownika axell69

Węch i smak każdy

Węch i smak każdy przeziębiony traci i do tego odkrycia nie potrzebny był virus w koronie.

Legendarny, jak sam o sobie twierdzi, dostał pozwolenie na dotykanie klawiatury i w czasie gdy wszyscy świętowali przy stole ,on, ta LEGENDA od wszelkich idiotyzmów na IM i ZnZ, nawrzucał jak górnik łopatą 5 pseudo artów w jeden i pół dni, udawadniając tym, że nic , Absolutnie NIC nie dociera do jego skroni (bo do mózgu raczej nigdy nic nie przesiąknie) .Tallinn, my nie chcemy ciebie , nawet na bekę nie zasługujesz .Może wejdź w kooperację z homusiem i mg.insztalatorem ,oni pierdzielą tak jak i ty .Pierwszy z nich uznaje potop jedynie biblijny a drugi koronuje fikcję na krula polszki , gdy połączycie siły – wtedy będzie jazda . No to do dzieła sTalinie i bez kozery – to może być hit.

 

 

"Płaskoziemcy łączą wysiłki  na całej kuli  Ziemskiej"  - znalezione w sieci xD

Portret użytkownika Illuminat13

daje wam darmowy prad

daje wam darmowy prad jedzenie wszystko freee Modlic sie bedziecie do mnie Wyjdz na zewnatrz popatrz sie w niebo jak gwiazdy poukladal Wyslal Jezusa nauczyl was wiele Kazdy ma  swoja droge i cel On przyjdzie wsrod znakow i dzialaniem

4 Niemożliwe jest3 bowiem tych - którzy raz zostali oświeceni, a nawet zakosztowali daru niebieskiego

Strony

Skomentuj