Chorwacja dołącza do Austrii, Węgier i USA i zapowiada, że nie podpisze paktu o migracji ONZ

Kategorie: 

Źródło: Wikipedia Commons

Organizacja Narodów Zjednoczonych forsuje pakt migracyjny, dokument, który będzie narzucał na kraje członkowskie szereg zobowiązań względem migracji ludności czy wolności słowa w zakresie krytyki przybyszów, co domyślnie jest nazywane ksenofobią i penalizowane. Kolejny krsj zapowiada sprzeciw wobec niego. Tym razem ogłosiła to Chorwacja. 

 

Sporny dokument, nazywany GCM, od Global Compact for Migration, ma być głosowany w grudniu. Pewnego rodzaju formą konsensusu przed jego sygnowaniem orzez kraje, była sławna deklaracja z Marakeszu, która według dokumentów została podpisana przez Polskę. Tylko reprezentant Węgier odmówił wtedy podpisu. 

Potem jednak okazało się, że oprócz Węgier, właściwego dokumentu GCM nie zamierzają podpisywać Stany Zjednoczone ani Austria. Sądząc po wyniku wyborów prezydenckich w Brazylii, nie podpisze ich również to mocarstwo półkuli południowej. Teraz do tych państw dołącza Chorwacja. 

Prezydent Chorwacji - Kolinda Grabar-Kitarovic

Trudno powiedzieć co w zakresie GCM zrobią polskie władze. Czy wygra lobby Sorosa w rządzie i dokument przyjmiemy? Czy może zostanie nam ogłoszone, że również odmawiamy podpisu. Miejmy nadzieję, że decyzje w tym zakresie zapadają w Warszawie, a nie gdzieś za granicą. 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro

loading...


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

niektórzy ludzie mówią że

niektórzy ludzie mówią że NWOowskie koncerny zrobiły w Poilsce małą epidemięby przekonać"motłoch" do szczepień śmierci ! "Prowadzone jest dochodzenie epidemiologiczne w sprawie źródła zakażenia – powiedzała prof. Ewa Bernatowska z Centrum Zdrowia Dziecka na antenie Radiowej Jedynki. Wypowiedź padła w kontekście odnotowania gwałtownego wzrostu liczby zachorowań na odrę w Warszawie i okolicach.Ona za chwileczkę będzie się rozprzestrzeniała w sposób niekontrolowany (…) za chwileczkę się okaże kto zachoruje. Ci, którzy byli szczepieni jedną dawką mogą być uodpornieni, mogą mieć bardzo łagodny przebieg choroby zakaźnej, ale ci którzy nie byli szczepieni – niestety tutaj każdy scenariusz jest możliwy – podkreśliła prof. Bernatowska. W Warszawie i okolicach (Pruszków, Piastów) odnotowano już 14 przypadków zachorowań na odrę – poinformował Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Warszawie. http://www.pch24.pl/liczba-zachorowan-na-odre-rosnie--jest-powod-do-bicia-na-alarm,63897,i.html#ixzz5VmedDSZP

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika wrotycz

Podpisze czy nie rząd i tak

Podpisze czy nie rząd i tak sprowadza miliony ukrów i azjatów do Polski, choć wciąż twierdzi, że granice europejskie są dobrze strzeżone. Ciekawe przd kim, pewnie Rosją bo to światowy wróg naszych obrońców zza oceanu.

Portret użytkownika Leutu

Powinni zrobić podział na

Powinni zrobić podział na Unię Wschodnią od Polski i Zachodnią od Niemiecbadu. Unia wschodnia powinna być podległa nie brukseli a np. Austrii lub Czechom gdzie byłoby wschodni europarlament. Za tym idzie odrębność ustalania prawa oraz wolność i suwerenność przynależnych państw. Ale do takiej polityki trzeba mieć jaja, tożsamość i myśleć racjonalnie. Czy w XXI wieku są jeszcze w polityce tacy ludzie czy już wygineli?

Portret użytkownika kolo21

Nie brzmi w ich ustach jak

Nie, brzmi w ich ustach jak- tak. Kto to jeszcze łyka? Ciemne twarze zalewają nasze ulice, a co pier...a że ich nie wpuszczą. Polski naród zostanie poddany utylizacji, będąc oczywiście pod wpływem procentów. Zbyt mało jest Polaków w Polsce, żeby mieli stanowić opór. Cała reszta to mieszanka kulti sru;ti, jak przed II wojną.

kolo21

Strony

Skomentuj