Chmura w kształcie grzyba po eksplozji atomowej pojawiła się nad Belgradem

Kategorie: 

Źródło: Anej Milanko

Kilka dni temu w Belgradzie, stolicy Serbii, zaobserwowano dziwną chmurę, która wyglądała tak, jakby była skutkiem odpalenia bomby jądrowej. Skojarzenia takie powstały z powodu jej kształtu, przypominającego grzyb atomowy.

Do obserwacji doszło 26 maja bieżącego roku. Chmura w kształcie grzyba była dobrze widoczna zarówno z serbskiej stolicy, ale też i z całej jej okolicy. Niektórzy widząc taki spektakl zaczęli się zastanawiać czy może to być skutek uruchomienia broni atomowej.

Foto: Anej Milanko

Jednak były to tylko skojarzenia, bo wyjaśnienie tej niezwykłej anomalii tkwi w prawidłach meteorologii.

Ogromna chmura w kształcie grzyba atomowego należała do rodzanu cumulonimbusów. Wyróżniały ją jednak zdecydowanie jej monstrualne rozmiary. 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

moderator skasował posty drako=kangura, w których ten ubliżał oraz straszył sądem i prokuraturą. Mam skany. Smile

Portret użytkownika Norbix

No wlasnie, ja juz sam nie

No wlasnie, ja juz sam nie wiem czy to sa normalne chmury czy nie, chemtrailsy to wiadomo zabielanie nieba i niskie chmury, gdy je rozprzestrzeniaja ukladaja sie jak wydmy piaskowe. Lecz te rzeczywiscie wygladaja jakby wybuchaly, widac to jak sie powiekszaja, tak jakby nastapil wybuch.

Portret użytkownika Benio

W jakimś innym wariancie

W jakimś innym wariancie Naszej rzeczywistości wybuchła tam atomówka na prawdę. Eksplozja jądrowa powoduje chwilowe przenikanie wymiarów miedzy sobą. No ale dla niektórych są to bajki lub majaczenie myslących inaczej...

Portret użytkownika alojzy

Natomiast unoszące się

Natomiast unoszące się wszędzie pyłki to floty międzygwiezdnych statków kosmicznych obcych istot przemierzające otchłań kosmosu, ale transformowane przez inne warianty rzeczywistości i międzywymiarowe zjawiska kwantowe i perspektywę tak, że w efekcie na Ziemi są drobinkami wdychanymi i powodującymi alergie (te alergie to wreszcie odkryły swoje mechanizmy: gdy cała pomniejszona flota międzygwiezdna jest połykana albo wpada do nosa to broni się wszystkimi laserami i atomówkami (równie pomniejszonymi) - stąd podrażnienia śluzówek..)
Naprawdę: zazdroszczę wyobraźni, ale nie zazdroszczę nieodróżniania jej od rzeczywistości.

Portret użytkownika alojzy

Cóż za intryga! Co za

Cóż za intryga! Co za wspaniale budowane napięcie! Jaki niespodziewany zwrot akcji! No brawo admin!
Trzeba natychmiast sprawdzić czy jakiś jasnowidz, ksiądz, wizjoner, stygmatyk lub wróżka już spisał swoją wizję/przepowiednię na temat tej chmury (albowiem znak z niebios to ewidentny), bo nie wiem kto mnie napadnie, ani przed kim się bronić. A do czasu wyjaśnienia  idę się modlić.

Portret użytkownika Piotr123

Akurat modlić się powinno

Akurat modlić się powinno cały czas, jak wierzysz w Boga to nie musisz się modlić.Ale przyjdzie taki czas, ze pódziesz do grobu i wtedy poznasz prawdę, co nie  zmienia faktu ,że powinniśmy badać zjawiska, które są wyjaśnione, ale od dłuższego czasu na tej stronie pojawiaja się napięcia,a potem wszystko normalnieje na końcu artykułu, jakby admin znał odpowiedź.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika alojzy

Taaa, a Ty wiesz co

Taaa, a Ty wiesz co powinniśmy, czego nie powinniśmy, co musimy, kiedy poznamy prawdę, a kiedy nie, co będzie po śmierci ... a pomyślałeś, że tak naprawdę niczego nie wiemy, niczego się nie dowiemy, a do prawdy być może możemy się tylko zbliżać i co najważniejsze: nie wiemy co jest po śmierci ani czym jest śmierć? I pomyślałeś, że te wszystkie Twoje "pewniki" to wtłoczyła Ci do głowy pewna organizacja tylko po to, żebyś z większym przekonaniem mógł mówić z ambony "tylko ci którzy systematycznie złożą swój wdowi grosz w ofierze wejdą do nieba, albowiem wąska jest brama niebieska jak ucho igielne"??
Przyznaj, że gdyby nie lata prania mózgu, to takiego zdania nie dałbyś rady powiedzieć bez śmiechu ... a śmiechem wiernych baranów nie zastraszysz i CEO będzie niezadowolony, jak to w korporacji Smile

Strony

Skomentuj