Chmura, przypominająca grzyb, wywołała niepokój wśród ludzi

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Do zdarzenia doszło wieczorem 27 sierpnia br. w Rosji w okolicach Kemerowa w miejscowości Lenińsk Kuźniecki.

 

 

 

Mieszkańcy mogli tam obserwować grzyb, który uformował się z chmur. Niezwykły fenomen mocno zaniepokoił ludzi. Lokalni eksperci twierdzą jednak, że nie ma powodów do zmartwień.

 

Służby prasowe Ministerstwa Sytuacji Kryzysowych zapewniają, że w tym czasie w regionie nie odnotowano żadnych wybuchów, niekontrolowanych emisji i innych zagrożeń. Ten straszny grzyb to była zwykła chmura, podaje Komsomolskaja Prawda.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika zbanovany

Po pierwsze nie "Chmura,

Po pierwsze nie "Chmura, przypominająca grzyb", tylko "Chmura przypominająca (kogo? co?) grzyba
Tak w ogóle, to te ruskie jakieś takie zastraszone i poddenerwowane bele czym, ale nie ma co im się dziwić - ludzie proste i niekumate. Można natomist dziwić się  tallinnowi, że nie zajrzał do internetu i robi sensację ze zwykłej chmury cumulonimbus incus. W sumie, to nie dziwię się, że ten anioł płakał nad  tallinnem :)

Skomentuj