Chmura Microsoftu połączy się z kosmicznym internetem SpaceX

Kategorie: 

Źródło: SpaceX

Rozpoczęcie partnerstwa ogłosiły dwie znane na całym świecie amerykańskie korporacje - astronautyczna SpaceX i informatyczna Microsoft. Skutkiem tego chmura Microsoftu znajdzie się w kosmosie.

Znany na całym świecie gigant technologiczny Microsoft zdecydował się dosłownie wejść na poziom kosmiczny i ogłosił rozpoczęcie współpracy z firmą SpaceX, która słynie z budowy rakiet i projektu telekomunikacyjnego Starlink polegającego na zorganizowaniu dostępnego na całym świecie szybkiego satelitarnego Internetu.

 

Według Microsoft, Internet Starlink będzie używany do łączenia się z markowymi usługami chmurowymi firmy i nowym projektem Azure Modular Datacenter (MDC), czyli mobilnym, przenośnym centrum danych zapewniającym ciągły, nieprzerwany dostęp do mocy obliczeniowej chmury Azure w dowolnym środowisku. Microsoft planuje również zintegrować stacje naziemne SpaceX z możliwościami sieciowymi platformy Azure.

 

Przypomnijmy, że projekt Starlink obejmuje ponad 11 tysięcy kompaktowych satelitów na niskiej orbicie okołoziemskiej. Będą utrzymywać łączność ze stacjami bazowymi i abonentami na powierzchni w pasmach częstotliwości radiowych Ku, Ka i V (2–18, 26,5–40 i 40–75 gigaherców). W swojej gotowej formie grupa zapewni szybki dostęp do Internetu z opóźnieniami mniejszymi niż 15 milisekund co zostanie osiągnięte ze względu na fakt, że pomiędzy każdym statkiem kosmicznym zostanie zainstalowany laserowy kanał komunikacyjny. Każdy statek kosmiczny Starlink jest zaprojektowany do działania przez co najmniej pięć lat i jest wyposażony we własne silniki elektryczne do orientacji i utrzymania orbity.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika ARTUR

Z tego co widzę dookoła to

Z tego co widzę dookoła to zapowiadane przesunięcie przestrzeni w zderzaczu już nastąpiło i jest aktywne , połączenie to doprowadziło do wniknięcia w naszą przestrzeń bytów niematerialnych które potrzebują innych struktur materialnych aby działać jako ludzie w naszej rzeczywistości . Znamy już przykład bytu niematerialnego który działał jako człowiek lecz był z dobrej jasnej Mocy , był to Jezus którego historia życia i śmierci pokazuje jak ciemna strona mocy będzie chciała przejąć władzę nad ludżmi . 

Portret użytkownika emel

ARTUR wrote: Z tego co widzę

ARTUR wrote:
Z tego co widzę dookoła to zapowiadane przesunięcie przestrzeni w zderzaczu już nastąpiło i jest aktywne

Co to znaczy "przesunięcie przestrzeni" i co oznacza, że jest aktywne? W jaki spoóśb je zmierzyć lub w ogóle wykryć?

ARTUR wrote:
połączenie to doprowadziło do wniknięcia w naszą przestrzeń bytów niematerialnych

Z czego zatem się składają te byty niematerialne? W jaki sposób je wykrywamy? Jakie połączenie? Wcześniej była mowa o przesunięciu.

Portret użytkownika ARTUR

My nie możemy go zmierzyć lub

My nie możemy go zmierzyć lub wykryć gdyż nie mamy sprzętu ale możemy zobaczyć aktywność bytów które już się przedostały , najpierw widzą je osoby z uszkodzeniem mózgu np. po udarze i nie warto z nimi dyskutować w tym temacie gdyż mówią prawdę a nie są umysłowo chorzy . Widzą je też  ludzie o szerokim kącie widzenia lecz oczywiście do tego się nie przyznają bo po co mają uchodzić za szaleńców , ale są jeszcze pasjonaci fotografi którym udaje się zarejestrowć ludzi / byty cienia .       Byty niematerialne to energia która przy połączeniu różnych przestrzeni jest przesyłana w obie strony , czasami jest też połączenie przypadkowe jak ukazujące się w chmurach budowle lub nawet chłopiec który wyszedł przed dom i zniknął lecz było jakiś czas słychać jego głos . W przypadku zderzacza jest to celowe otwarcie połączenia przestrzeni .

Portret użytkownika Mojeimię44

To było do przewidzenia.

To było do przewidzenia. Teraz brakuje jeszcze IBM czyli mega serwera bazy kryptowalut, chipów Jareda Kushnera i oprogramowania Bill Gatesa do tych czipów na które on ma patent pod numerem 060606. Tak o to kilku ludzi stanie się bogami świata. Gdzie zatem mesjasz? Przyjdzie z wielką mocą i chwałą. Skoro te wydarzenia były opisane w bibli napewno będzie i mesjasz. 

 

Portret użytkownika Wieczny

Czyżby to był kolejny krok w

Czyżby to był kolejny krok w stronę inwigilacji całkowitej tzn. takiej, dzięki której wódz nie traci władzy nad plemieniem? Kiedy społeczeństwo oraz jednostka jest zastraszone, zdezorientowane i wkurwione (a wielki brat patrzy), zaczyna być łatwiej sterowalne a jednostka wykonuje polecenia też takie które musi bo... nie ma wyboru.
Ciekawe czy za 10, 20 czy 30 lat zniknie pieniądz papierowy...

W tym roku firma microsoft (niekojarzona już z Billem) opatentowała COVID czyli Certificate Of Vaccination Identification- czyli w skrócie ulepszony czip, mieszczący się w igle strzykawki, który po umieszczeniu w ciele pozwala na wykonywanie szeregu czynności od przepustki do sklepu po mierzenie poziomu cukru we krwi. Warto zapoznać się z patentem. Jego numer to 2020:606060. Pozdrawiam.