Chip wszczepiany między kciukiem i palcem wskazującym będzie chronić przed koronawirusem

Kategorie: 

Źródło: Internet

Kilka dni temu jedna z polskich firm giełdowych, notowana na rynku New Connect, o nazwie Hemp & Wood S.A., poinformowała o zawarciu współpracy Join Venture z amerykańską spółką Alivecel LLC, którego celem ma być zaoferowanie podskórnego chipa, który będzie informował o zarażeniu na różne patogeny.

 

Chipowanie ludzi jak zwierząt jest już tuż za zakrętem. Teraz jeszcze władze niechętnie o tym mówią, ale przygotowania do implantacji chipów RFID trwają w najlepsze. Ostatnio wypalił o tym premier Izraela Benjamin Netanyahu, na którego postępowaniu wzoruje się polski rząd.

 

Słynny ostatnio Bil Gates, który jeszcze w zeszłym roku szykował się na tegoroczną pandemię, otwarcie mówi o potrzebie stworzenia cyfrowego paszportu. Zajmuje się tym między innymi w ramach inicjatywy ID2020. Były prezes Microsoftu, w jednym z wywiadów telewizyjnych roztaczał wizję powrotu do podróżowania tylko dla zaszczepionych i posiadających cyfrowe poświadczenie. 

Wydarzenia wokół nas bardzo mocno przyspieszyły w ciągu ostatnich miesięcy i to co wydawało się kiedyś nieprawdopodobne stało się naszą codziennością. Od lat było wiadomo, że jeśli nastąpi decyzja wdrożenia NWO, najlepszą do tego okazją jest epidemia. Zagrożenie otwiera tzw. okno Overtona, czyli ułatwia ludziom decyzję o pozbawieniu się wolności osobistych w imię złudzenia bezpieczeństwa.

 

Okienko jest obecnie otwarte i ludzie wręcz proszą się o zniewolenie i chętnie donoszą na siebie nawzajem.  To bardzo niebezpieczna sytuacja i następne miesiące, lata, będą kluczowe jeśli chodzi o ukonstytuowanie się nowego porządku świata, znanego w Polsce pod nazwą Nowej Normalności.

 

Mimo to nadal tylko nieliczni wierzą w to, że ktoś może planować wszczepienie w niego specjalnego elektronicznego chipa, który będzie  dla każdego czymś w rodzaju dowodu osobistego, karty płatniczej i książeczki zdrowia jednocześnie. To co wydawało się długo tylko mroczną dystopijną wizją świata zachipowanych ludzi śledzonych na wszystkich możliwych poziomach, wkrótce może stać się naszą rzeczywistością dnia codziennego. 

 

Jeśli wierzyć zapowiedziom firmy Hemp&Wood S. A. między innymi w Polsce będzie powstawał implantowany chip wykrywajacy w organizmie niebezpieczne koronawirusy. Jak wynika z raportu bieżącego tej firmy, zajmie się ona stworzeniem i dystrybucją chipa, który zostanie zarejestrowany jako urządzenie medyczne, a który będzie w stanie monitorować obecność koronawirusa w danym organizmie i alarmować gdy cokolwiek zostanie wykryte. 

"Celem JV będzie oferowanie systemów monitorowania zdrowia w postaci implantu wszczepianego użytkownikom w dłoń między kciukiem a palcem wskazującym." czytamy w raporcie bieżącym spółki z 10 maja tego roku. 

Rynek New Connect operowany przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie, przyzwyczaił już inwestorów do dziwacznych pomysłów. Kiedyś zadebiutowała tam spółka, która miała rzekomo wynosić w kosmos materiał genetyczny chętnych na takie dziwactwo. Gdy ktoś roztacza dziwną wizję można podejrzewać, że bardzo chce zwrócić uwagę na siebie i pozyskać trochę kapitału.

Nie sposób w tej chwili ocenić czy Hemp&Wood S.A. czyli firma zajmujaca się przetwarzaniem konopii na preparaty kosmetyczne, jest w stanie stworzyć centrum badawczo rozwojowe, które stworzy taką technologię implantów testowych. Być może jakiś plan w tym zakresie ma spółka Alivecel LLC. Dyrektorami w tej amerykańskiej firmie są osoby o polsko brzmiących nazwiskach: Jan Ziemecki oraz Karolina Glazer. 

 

Nawet jednak jeśli technologia taka nie powstanie to już sam fakt, że piszę się o tym w oficjalnych dokumentach informacyjnych spółki giełdowej jest niewątpliwie znakiem czasów. 

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Lesław W.

Po piersze - implant nie

Po piersze - implant nie chroni przed koronawirusem. To  bzdura. Będzie wykrywał tylko jakieś przeciwciała przy okazji monitorowania niektórych parametrów życiowych oraz zmian pewnych DNA RNA. Zmiksowaliście 2 dokumenty - z pierwszego wzięliście nagłówek, a treść z informacji PAP nie publikując warunków umowy oraz pomineliście kluczowe informacje o udziałowcach spółki, zwłaszcza jednym:). Zapomnieliście równiez wspomnieć o nagłym rozpoczęciu imponujacej aktywności przysypiającej Spółki akcyjnej H&W w marcu (po ustanowieniu nowego prezesa) - wprowadzaniu, dystrybucji, sprzedaży w przeróżnych kanałach masek z Chin, przeróżnych tesów w kierunku obecności nowego koronawirusa (ale nie tylko), skupu ziemi rolnej  pow. 10 ha... Tymczasem firma nie ma nawet własnej siedziby (coworkingowe Hotelu Europejsciego), a amerykański partner od implanów miści się w jakiejś w przybudówce domu jednorodzinnego.

Portret użytkownika tomasz26

... a przed ząjsciem w ciążę

... a przed ząjsciem w ciążę uważano kiedyś że chroni biseptol..ludzie plotą różne androny i następni je powielają...jak może chronić coś przed czymś czego nie ma...lepiej jeden z drugim poszli by do biedronki i kupili 10dkg rozumu i nie ważne ,że będzie przy okazji  promocja  na papier toaletowy ... wystarczy że zadziała efekt placebo 

Portret użytkownika vici

Ten chip na ręce znajduje się

Ten chip na ręce znajduje się w okolicy najbardziej popularnego punktu akupunkturowego -LI4. Stymulacja tego punktu powoduje działanie ogólne, przeciwbólowe, przeciwzapalne, oddtruwające, antynerwicowe, immunologiczne. Stała stymulacja tego punktu spowoduje obniżenie odporności organizmu przez zbyt intensywne wzmaganie procesów naprawczych, stymulujących. Na dłuższą metę staniemy się osłabieni i bardzo podatni na jakiekolwiek choroby. Ciekawe jak długo nad tym bandyci myśleli?

Portret użytkownika Poeta

Mam kolegę który pracuje w

Mam kolegę który pracuje w Microsoftcie w noord holland. Najwięcej wpływów za ostatni rok mają nie z Windowsa tylko właśnie z rolników którzy zakładają systemy kontrolujące ich krowy. Zostają zaczipowane i wysyłają sygnał do anteny zamontowanej na hali z wszystkimi informacjami. Wiadomo kiedy krowa chora czy trzeba wydoic.

Ten system to CowID-19 

Cow- Krowa (eng.) 

ID - identyfikacja 

19- rok rozpoczęcia, dokładnie styczeń 2019

Zwróćcie uwagę na "nasz" CovID-19 i ostatnie dwie litery. Dlaczego ID? Poprawnie powinno być CoVir19 wedle książki nt. Wirusów i laboratorium.

Informacji demaskujacych ich jest taka masa i jestem zszokowany że tyle ludzi JESZCZE tego nie widzi.. Jeszcze trochę.............. 

Portret użytkownika Mojeimię44

Oprócz tego, że jest coraz

Oprócz tego, że jest coraz więcej znaków na to, że bedziemy pierwszym zachipowanym krajem na świecie dochodzą teraz kolejne niepokojace wiadomości. Okazuje się, że niechciany w Niemczech Amerykański potencjał nuklearny w postaci głowic atomowych może trafić do Polski łamiąc w ten sposób wiele umów miedzy Rosją a United State of Antichrist. Demoniczna Mosbacher działająca na zlecenie Jareda Kushnera proponuje przeniesienie głowic atomowych do Polski czyniąc z naszego kraju już nie teoretyczne ale prawdziwe pole walki między dwoma mocarstwami. 

wszystko zaczyna drastycznie przyspieszać. Tu nie chodzi tylko o pokaz siły ale przede wszystkim o polskie złoża ziem rzadkich i III tajemnicę Fatimską, która do tej pory nie została do końca wyjaśniona. W każdym razie według III tajemicy Fatimskiej mesjasz rozpisujacy nowe prawa i ustawy ma się narodzić w Polsce. Wy nie musicie wierzyć w przepowiednie Fatimskie ale wierzcie mi, że sataniści wierzą i chcą zagłuszyć tego mesjasza gdyż antychryści nienawidzą wszystkiego co pochodzi od Jezusa. 

https://www.google.pl/amp/s/wiadomosci.wp.pl/bron-jadrowa-w-polsce-propozycja-ambasador-usa-w-polsce-georgette-mosbacher-6510896599713409a%3famp=1

Wszystko ma swoje znaczenie. Plemie żmijowe a razem z nimi i demony rozsiadły się w Polsce i zmierzają do końca świata. 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Strony

Skomentuj