Chiny zrzuciły do oceanu tyle fekaliów, że można je zobaczyć z kosmosu

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Amerykańskie satelity rozpoznawcze podejrzewają, że Chiny wrzuciły do oceanu tyle odchodów, że można je zobaczyć z kosmosu.

Amerykański wywiad satelitarny oskarżył Chiny o wyrzucanie do oceanu tak dużej ilości ludzkich odpadów, że można je zobaczyć z kosmosu.

 

Firma Simularity opublikowała na swojej stronie internetowej nowy raport, który łączy ruchy ponad dwustu podejrzanych chińskich statków znajdujących się na Morzu Południowochińskim ze stężeniem chlorofilu-a, który jest wskaźnikiem zrzucania przez statki ludzkich odpadów do oceanu. Założycielka Simularity i dyrektor generalna Liz Derr powiedziała, że firma satelitarna „nie może tak naprawdę powiedzieć, że na jednostkach znajdują się Chińczycy, ale wydaje się, że są to te same statki, które były tam od marca, i są bardzo podobne, więc myślę, że z wielkim prawdopodobieństwem to właśnie one."

„Chociaż potwierdzamy składowanie odpadów, wierzymy, że takie nieodpowiedzialne zachowanie spowoduje poważne szkody dla środowiska morskiego w regionie. Chiny traktują nas jak toaletę, co wyraźnie narusza zarówno międzynarodowe, jak i lokalne przepisy dotyczące ochrony środowiska”.

Amerykańskie satelity nie tylko znalazły odpady wyrzucane do oceanu, ale także zostały zauważone przez przedstawicieli rządu filipińskiego. Według Ministra Obrony Filipin:

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika malina

My tu w Europce segregujemy

My tu w Europce segregujemy sobie śmieciuszki, do kontenera żółtego, brążowego, różowego i tak dalej  a Chińczycy wymieszali to równo i wywalili do oceanu.  A nasze śmieci to najczęściej jednorazowe produkty prod. chińskiej.

Portret użytkownika axell69

Zawsze myślałem że   dzieci z

Zawsze myślałem że   dzieci z czasem dorośleją tzn.  dojrzewają  fizycznie   i   umysłowo.I  tak  krok po kroczku  słówko po  słowie , art po  Artykule  - w  zasadzie   powinno tak   być   ale w tym  konkretnym  przypadku którym  jest  sTallinn ,   dzieję  się  wręcz odwrotnie  i to z dużym przyspieszeniem  ....z  dnia na dzień   objawy  szczepionki  ujawniają  to  o czym nikt   nie napisał  jeszcze ,  wyszczepieni   idioceją .

A  tak  na marginesie   Tallinnowcu  - to  o  fekaliach   możesz   napisać   prywatną wiadomość   do  wybitnego znawcy   tego  tematu  Insztalatora i tam w   zaciszu  gimaila   możecie   wymienić  się  swoimi badaniami popartymi   badaniami   też  słynnych  naukowców z USraela . Tylko nie podniecajcie  się zbytnio   bo   zrobicie  z  tego morze   rozwolnienia .

Strony

Skomentuj