Chiny zamykają chorych na COVID za żelaznymi kratami!

Kategorie: 

Źródło: Twitter (Malau/wakeupfrog1)

Państwa Europy Zachodniej, od dłuższego czasu zaskakiwały nas surowymi restrykcjami względem niezaszczepionych obywateli. Trudno jednak porównywać zakaz wstępu do określonych miejsc, z zupełnym zamknięciem w domu i zapieczętowaniem drzwi metalowymi kratami. Takie rozwiązanie, zostało niedawno przyjęte, przez Chiny.

 

Chińska Narodowa Komisja Zdrowia 9 sierpnia ogłosiła 143 nowe potwierdzone przypadki COVID w co najmniej 17 prowincjach. Jest to rekord od 20 stycznia lecz należy pamiętać, że mówimy tu o państwu liczącym prawie 1,4 miliarda ludzi. Wygląda jednak na to, że sama groźba kolejnej fali pandemii, jest wystarczającym powodem, zamykać ludzi w domach i odcinać ich od świata.

 

Na Weibo, Twitterze i YouTube pojawiło się wiele filmów pokazujących personel w kombinezonach ochronnych, umieszczający żelazne pręty na drzwiach mieszkań. W filmie przesłanym na YouTube, autor twierdzi, że jeśli okaże się, że ktoś otworzył drzwi więcej niż trzy razy w ciągu jednego dnia, zostanie zamknięty przez władze.

Trudno ocenić czy tak restrykcyjne metody zostaną wprowadzone na naszym kontynencie. W erze prze-covidowej, odpowiedź wydawałaby się jasna i byłoby to kategoryczne NIE. Jednak w ciągu ostatniego roku, ludzie stali się niewrażliwi na upodlenie jakiemu poddawani są przez swoje rządy. Nikogo nie dziwi już, że warunkowo przyjęte preparaty medyczne, stały się nagle podstawą funkcjonowania w świecie.

 

Nie trudno jest mi sobie wyobrazić, że nakręcani przez telewizje Europejczycy, z wielką chęcią zamkną znienawidzonych "antyszczepionkowców" w domach. Moralna zgnilizna XXI wieku, osiąga obecnie szczyt, a zatem powinniśmy spodziewać się wszystkiego.

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: [email protected]
Portret użytkownika M@tis

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielki fascynat nauki. Jego teksty dotyczą przełomowych ustaleń ze świata nauki oraz nowinek z otaczającej nas rzeczywistości. W przerwach pełni funkcję głównego edytora i lektora kanałów na serwisie Youtube: 

zmianynaziemi.pl/ innemedium.pl/ tylkomedycyna.pl/tylkonauka.pl oraz tylkogramy.pl.

Projekty spod ręki [email protected], możecie obserwować na jego mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/M4tis

Twitter: https://twitter.com/matisalke


Komentarze

Portret użytkownika BG-OG

SUPER. PONIEWAŻ CHRL JEST

SUPER. PONIEWAŻ CHRL JEST WZOREM DLA UE , CZEKAM Z NIECIERPLIWOŚCIĄ NA ODPOWIEDNIĄ REZOLUCJĘ PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I KOMISJI EUROPEJSKIEJ O TYM JAKIE TO "WSPANIAŁE ROZWIĄZANIE" , I JAKIE SĄ PLANY JEGO WPROWADZENIA NA TERENIE IV RZESZY.

Portret użytkownika Oppo

Fakty o przestępstwach

Fakty o przestępstwach popełnionych przez rząd w sprawie eksperymentów Pfizera na dzieciach w Pl:

https://www.youtube.com/watch?v=DuKSUJMPaY4

Czują się całkowicie bezkarni.

Lekarze też się tak poczuli, bo ustawa o Covid wprowadziła termin "dobrego samarytanina" i zasadę, że lekarz nie popełnia błedów medycznych w czasie epidemii. To dlatego m.in. nie badają ludzi przed podaniem szczepionki.

SSman też nie popełniał zbrodni gazując dzieci. To ta sama jakośc prawodawstwa co za Hitlera.

Portret użytkownika N

Tak teraz tak jest bo rodzice

Tak teraz tak jest bo rodzice o IQ gołębia pocztowego ale bez kompasu moralnego tak bardzo mają maślane w mogąc ze wierzą w naukę i w dobrodziejstwa państwa bo przecież nigdy tematem się nie interesowali bo po co. Jednak niedługo temat będzie tyczy tez tych rodziców którzy nie chcą szczepić ale się ich zmusi. Juz Gowin przed odejściem z Partii zagłosowało za wprowadzeniem prawa tzw "dobrowolnego przymusu" szczepienia dzieci, wprowadzenia szczepionek jako chyba "doraznego" (czy jakoś tak) elementu/srodka wali z pandemia. A tutaj już krok do wprowadzenia ich jako obowiązkowych szczepień. Czekają na przejście fazy testów ale nie zdziwię się jak zrobią to wcześniej.  No i jest jakaś wzmianka o umożliwienie zamykania ludzi w szpitalach psychiatrycznych bez ich zgody. ..tak tak a to tylko niektóre z wieeeeeeeeelu wpisów w nowej ustawie.... ponoć ciężko się rozczytac bo jest to pismo niejednolite a więc odsyła do innych tekstów. Robi się kolców a pętla przymusu się zaciska. I wiecie co? Zaciśnie się bez problemu bo to powolne gotowanie żaby i sterowanie mediami ...ładne rozłożenie w czasie. Niedługo obudził się wszyscy w państwie gdzie musisz się zaszczepić a jak umzesz to musisz opłacić swój grób bo jak to tak nieodpowiedzialne schodzić z tego świata nie sprzatajac po sobie. Do tego to dąży niestety. ; (. Nie ma możliwości powstrzymania juz tej sieci chyba że na tablicy pojawi się jakiś "silny gracz"  np wkurwiony geniusz pracujący nad szczuczna inteligencja ładnie ja zmodyfikike żeby zamiast pomagać w planie depolulacji i totalnej kontroli zabrała się za źródło problemu i poprowadziła ludzki rozwój.  

Strony

Skomentuj