Chiny i Rosja zamierzają utworzyć sojusz obronny

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Według najnowszych informacji, opublikowanych jednocześnie w chińskich i rosyjskich mediach, podczas ostatniej wizyty w Pekinie, rosyjskiego ministra obrony narodowej Siergieja Szojgu, oba kraje zainicjowały utworzenie sojuszu obronnego, który miałby być przeciwwagą dla obecności wojskowej USA w regionie Pacyfiku.

 

Zarówno Rosja jak i Chiny wyraziły zaniepokojenie na skutek wzmacniania amerykańskich wysiłków w zwiększenie siły militarnej w Azji i w regionie Pacyfiku. Z tego powodu i wedle zasady "wróg twojego wroga jest twoim przyjacielem", Rosja zbliżyła się znacznie do Chin. Po zapowiedzianej szeroko wzajemnej współpracy gospodarczej nadchodzi czas na kooperacje wojskową.

 

Warto w tym momencie zaznaczyć, że Chiny i Rosja to odpowiednio drugi i trzeci kraj na świecie pod względem wydatków na armię. Ewentualny sojusz wojskowy obu mocarstw miałby chronić interesów największego i najludniejszego kraju świata. Potencjał wojskowy takiego porozumienia byłby, co najmniej porównywalny do amerykańskiego.

 

W tej chwili sojusz będzie się objawiał wojskową kooperacją morską. Dojdzie na przykład do wspólnych manewrów pacyficznej floty rosyjskiej i floty chińskiej. Chińczycy od dłuższego czasu wspierają politycznie Rosjan wzmacniając ich przekazy w zakresie Iranu, Syrii, a ostatnio Ukrainy. Niewątpliwie alians chińsko-rosyjski jest potrzebą chwili, bo w długim okresie czasu oba azjatyckie państwa można postrzegać jako potencjalnych przeciwników.

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika SLAWAN

Noo, potencjał naukowo

Noo, potencjał naukowo-techniczny Rosji plus potencjał finansowo-produkcyjny Chin, to może być w sumie The Monster. Ale niech się ruscy tak bardzo nie przytulają do Chin, bo przy pomocy własnej broni szybciutko wyskoczą ze Syberii i innych krain przynoszących kasę. To może być prawdziwy powód takiego "sojuszu".

Portret użytkownika r

III wś rozpocznie sie od

III wś rozpocznie sie od wspolnego ataku na Europe ze strony Rosji i Chin głosiły tzw. oredzia MBM na str. ostrzeżenie.net publikowane jeszcze zanim temat wybuchu III wś pojawił sie w mediach, a Rosja zawiązała militarny pakt z Chinami. Wiele proroctw tych objawien znalazło juz potwierdzenie w życiu, m.in. ustapienie Benedykta XVI oraz opis cech i działań jego nastepcy (nazwanego "fałszywym prorokiem").

http://ostrzezenie.net/x

Portret użytkownika alternatywny

Chiny to ku***ska nacja...

Chiny to ku***ska nacja... Będzie udawać przyjaciela do momentu, kiedy będzie samodzielna i samowystarczalna. Spójrzcie na azjatów w Polsce, są mili, życzliwi, usmiechają się tylko po to by wyciągnąć jak najwięcej od Ciebie, kiedy otrzyma to czego chciał, pomiata innymi. Ruskie się na nich przejadą - nie może być inaczej. Mnóstwo niewykorzystanych ziem kontra mnóstwo ludności bez miejsca na życie - scenariusz może być tylko jeden - "żółta fala zaleje wchodniego brata".

Portret użytkownika elvis_żyje

Dzisiejsza Rosja nie jest

Dzisiejsza Rosja nie jest naszym wrogiem,"ktoś" usilnie chce odwrocic swiatowa uwage od prawdziwego zagrozenia,czyli islamu i chin (specj z malej litery)
 
 
A oto wyrywki przepowiedni sławnego polskiego jasnowidza księdza Andrzeja Klimuszki;
cyt:"III Wojna wubuchnie na islamskim południu i Dalekim Wschodzie wtedy,kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie odtrąbiony trwały pokój."

Inna jego wypowiedż,cyt:"Rosję zdradzą jej sąsiedzi.Nie nie My(Chiny)Ogniste włócznie uderzą w zdrajców.Zapłoną całe miasta.Rosja po tej wojnie będzie małym tylko europejskim krajem".

 

Portret użytkownika Jakub Gebala

Witam Scenariusz będzie

Witam
Scenariusz będzie taki:
Smok będzie chciał wpier.... plemieniu żmijowemu, przypominam, że Dracos rywalizują z Reptylianami. Żeby ochronić ludzi Liga Opiekunów wraz ze Zgromadzeniem Szmaragdowego Prymierza dokona kolejnej interwencji, co by ludzie nie zaczynali ponownie od baktrii. Taka interwencja już była w latach 70 .
W chwili obecnej midzy 2012 - 2017 Kula Amenti znajduje się w rdzeniu ziemskim co umożliwia ludziom zliniowanie swojgo DNA do postaci 12 niciowej (Świadomość Chrystusowa) i doświadczenia pośmiertne ascendencji czyli teleportacji poprzez worteks w Gizie na planetę Tara w Drugim Harmoniczym Wszechświecie w celu kontynuowaia ewolucji już jako forma energii. Jeżeli Zeta rectuli wprowadzą NWO za pomocą III wojny światowej wówczas ewolucja ludzka strac swoją szanse i człowiek zostani unicestwiony.
Zgromdzenie Bogów Stwóców Elohim ma już głupotę ludzą po dzurki w nosie.
Dla rzypomnienia:
Drakos to CZarne słońce
Plemiżmijowe to Słońce Beliala
Oba ugrupoania chcą przjąć kontrolę nad ziemią.
 
Zamiast debatować nad III wojną weźci się za swój rozwój.....
 
 

Portret użytkownika gość1

wszystkie przepowiednie nic

wszystkie przepowiednie nic nie przepowiadają, są bełkotem nawiedzonych. liczy się Słowo Boże. chiny i rosja zwyciężą na nasze własne życzenie, bo mając teraz czas nie robimy nic! sprzedajemy im jeszcze broń a u nas nie wolno posiadać broni i nie wolno się bronić przed najeźdzcami. podziękujmy za to naszym rządom.

Portret użytkownika pib

Przepowiednie z

Przepowiednie z orędzi:
14.02.2012, 18:00
Musisz jednak wiedzieć, że Czerwony Smok, o którym ci powiedziano jakiś czas temu, teraz podniósł głowę, pozornie nieśmiało, lecz ze śmiertelnym zamiarem pożarcia chrześcijan na całym świecie.
Tak długo cierpliwie czekający, teraz spadnie z góry i ogniem ze swej paszczy zniszczy wszystko, co stanowi hołd dla Mnie, Boga Najwyższego i Mojego umiłowanego Syna, Jezusa Chrystusa.
Europa będzie jego pierwszym celem, kolejnym będą Stany Zjednoczone Ameryki.
Zostanie wprowadzony komunizm i biada tym, którzy sprzeciwią się panowaniu Czerwonego Smoka.
Oni nie mogą wygrać, a ich moc nie tylko będzie krótkotrwała, ale Czerwony Smok i jego ślepi sojusz-nicy zostaną wrzuceni do ognia wiecznego potępienia.
Módlcie się za ich dusze, ponieważ możecie im pomóc poprzez modlitwę, aby je zbawić.
19.02.2012, 03:00
Dwaj sojusznicy Rosja i Chiny połączą siły. Stanie się tak, gdy bestia z dziesięcioma rogami powstanie, aby zapanować nad ich długo cierpiącymi niewinnymi ludźmi.
Babilon upadnie i zostanie zdominowany przez Wielkiego Czerwonego Smoka, Chiny i jej sojusznika Niedźwiedzia, Rosję.
Kiedy to się to stanie, zapanuje komunizm i biada każdemu, kto w ich obecności będzie praktykował swoją religię.
Wszystkie religie zostaną zakazane, ale chrześcijanie będą cierpieć największe prześladowania.
Rzymscy Katolicy w ogóle nie będą tolerowani, a Msze będą musieli odprawiać w tajemnicy.
 

Portret użytkownika 3plabc

Dzisiaj są sojusznikami, ale

Dzisiaj są sojusznikami, ale za 5-10 lat Rosja może mieć drugą operacje Barbarossa.... wszystko dziś jest tymczasowe i elastycznie dopasowuje się do aktualnej sytuacji na świecie, co niezmienia faktu że co dwóch to nie jeden.

Strony

Skomentuj