Chiny i Rosja zamierzają utworzyć sojusz obronny

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Według najnowszych informacji, opublikowanych jednocześnie w chińskich i rosyjskich mediach, podczas ostatniej wizyty w Pekinie, rosyjskiego ministra obrony narodowej Siergieja Szojgu, oba kraje zainicjowały utworzenie sojuszu obronnego, który miałby być przeciwwagą dla obecności wojskowej USA w regionie Pacyfiku.

 

Zarówno Rosja jak i Chiny wyraziły zaniepokojenie na skutek wzmacniania amerykańskich wysiłków w zwiększenie siły militarnej w Azji i w regionie Pacyfiku. Z tego powodu i wedle zasady "wróg twojego wroga jest twoim przyjacielem", Rosja zbliżyła się znacznie do Chin. Po zapowiedzianej szeroko wzajemnej współpracy gospodarczej nadchodzi czas na kooperacje wojskową.

 

Warto w tym momencie zaznaczyć, że Chiny i Rosja to odpowiednio drugi i trzeci kraj na świecie pod względem wydatków na armię. Ewentualny sojusz wojskowy obu mocarstw miałby chronić interesów największego i najludniejszego kraju świata. Potencjał wojskowy takiego porozumienia byłby, co najmniej porównywalny do amerykańskiego.

 

W tej chwili sojusz będzie się objawiał wojskową kooperacją morską. Dojdzie na przykład do wspólnych manewrów pacyficznej floty rosyjskiej i floty chińskiej. Chińczycy od dłuższego czasu wspierają politycznie Rosjan wzmacniając ich przekazy w zakresie Iranu, Syrii, a ostatnio Ukrainy. Niewątpliwie alians chińsko-rosyjski jest potrzebą chwili, bo w długim okresie czasu oba azjatyckie państwa można postrzegać jako potencjalnych przeciwników.

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika SLAWAN

Noo, potencjał naukowo

Noo, potencjał naukowo-techniczny Rosji plus potencjał finansowo-produkcyjny Chin, to może być w sumie The Monster. Ale niech się ruscy tak bardzo nie przytulają do Chin, bo przy pomocy własnej broni szybciutko wyskoczą ze Syberii i innych krain przynoszących kasę. To może być prawdziwy powód takiego "sojuszu".

Portret użytkownika r

III wś rozpocznie sie od

III wś rozpocznie sie od wspolnego ataku na Europe ze strony Rosji i Chin głosiły tzw. oredzia MBM na str. ostrzeżenie.net publikowane jeszcze zanim temat wybuchu III wś pojawił sie w mediach, a Rosja zawiązała militarny pakt z Chinami. Wiele proroctw tych objawien znalazło juz potwierdzenie w życiu, m.in. ustapienie Benedykta XVI oraz opis cech i działań jego nastepcy (nazwanego "fałszywym prorokiem").

http://ostrzezenie.net/x

Portret użytkownika alternatywny

Chiny to ku***ska nacja...

Chiny to ku***ska nacja... Będzie udawać przyjaciela do momentu, kiedy będzie samodzielna i samowystarczalna. Spójrzcie na azjatów w Polsce, są mili, życzliwi, usmiechają się tylko po to by wyciągnąć jak najwięcej od Ciebie, kiedy otrzyma to czego chciał, pomiata innymi. Ruskie się na nich przejadą - nie może być inaczej. Mnóstwo niewykorzystanych ziem kontra mnóstwo ludności bez miejsca na życie - scenariusz może być tylko jeden - "żółta fala zaleje wchodniego brata".

Portret użytkownika elvis_żyje

Dzisiejsza Rosja nie jest

Dzisiejsza Rosja nie jest naszym wrogiem,"ktoś" usilnie chce odwrocic swiatowa uwage od prawdziwego zagrozenia,czyli islamu i chin (specj z malej litery)
 
 
A oto wyrywki przepowiedni sławnego polskiego jasnowidza księdza Andrzeja Klimuszki;
cyt:"III Wojna wubuchnie na islamskim południu i Dalekim Wschodzie wtedy,kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie odtrąbiony trwały pokój."

Inna jego wypowiedż,cyt:"Rosję zdradzą jej sąsiedzi.Nie nie My(Chiny)Ogniste włócznie uderzą w zdrajców.Zapłoną całe miasta.Rosja po tej wojnie będzie małym tylko europejskim krajem".

 

Portret użytkownika Jakub Gebala

Witam Scenariusz będzie

Witam
Scenariusz będzie taki:
Smok będzie chciał wpier.... plemieniu żmijowemu, przypominam, że Dracos rywalizują z Reptylianami. Żeby ochronić ludzi Liga Opiekunów wraz ze Zgromadzeniem Szmaragdowego Prymierza dokona kolejnej interwencji, co by ludzie nie zaczynali ponownie od baktrii. Taka interwencja już była w latach 70 .
W chwili obecnej midzy 2012 - 2017 Kula Amenti znajduje się w rdzeniu ziemskim co umożliwia ludziom zliniowanie swojgo DNA do postaci 12 niciowej (Świadomość Chrystusowa) i doświadczenia pośmiertne ascendencji czyli teleportacji poprzez worteks w Gizie na planetę Tara w Drugim Harmoniczym Wszechświecie w celu kontynuowaia ewolucji już jako forma energii. Jeżeli Zeta rectuli wprowadzą NWO za pomocą III wojny światowej wówczas ewolucja ludzka strac swoją szanse i człowiek zostani unicestwiony.
Zgromdzenie Bogów Stwóców Elohim ma już głupotę ludzą po dzurki w nosie.
Dla rzypomnienia:
Drakos to CZarne słońce
Plemiżmijowe to Słońce Beliala
Oba ugrupoania chcą przjąć kontrolę nad ziemią.
 
Zamiast debatować nad III wojną weźci się za swój rozwój.....
 
 

Strony

Skomentuj