Chiny przeprowadziły manewry wojskowe na Morzu Południowochińskim

Kategorie: 

Źródło: U.S. Navy
Gdy amerykański niszczyciel rakietowy USS Lassen opuścił sporny region, Chiny niedługo potem przeprowadziły w tym samym miejscu ćwiczenia wojskowe z udziałem samolotów i okrętów wojennych. Konflikt na linii Chiny-USA zaczyna się zaogniać.

 

Chińskie władze dają jednoznanczy sygnał, że będą bronić swojej "suwerenności" - niszczyciel rakietowy niebezpiecznie zbliżył się do sztucznych wysp, ale Stany Zjednoczone stwierdziły iż robią to zgodnie z prawem międzynarodowym. Co więcej, już w najbliższej przyszłości chcą wysłać w ten region kolejne okręty.

 

Przeprowadzone niedawno manewry wojskowe na Morzu Południowochińskim miały pokazać że Chiny poważnie traktują działania USA. Pojawiło się ostrzeżenie, że Amerykanie niepotrzebnie prowokują a nawet najmniejszy incydent może doprowadzić do wojny. Z drugiej jednak strony, na obecnym konflikcie bezpośrednio korzystają Stany Zjednoczone.

 

Według Sekretarza Obrony Asha Cartera, działania Chin powodują że państwa które biorą udział w sporze terytorialnym, tj. Tajwan, Wietnam czy Filipiny, chcą zwiększyć współpracę z USA. Kraje te są przede wszystkim zainteresowane zakupem nowych okrętów, broni oraz usprawnieniem wywiadu i zdolności cybernetycznych. Spór o złoża ropy naftowej i gazu ziemnego może w najbliższym czasie przeobrazić się w otwarty konflikt zbrojny.

 

 

Źródło: http://www.wsj.com/articles/china-conducted-military-drills-in-past-week-1446379203

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Mojeimię44

Chciałbym wam coś powiedzieć

Chciałbym wam coś powiedzieć co mnie strasznie boli i irytuje. Nie mam gdzie o tym napisać więc napisze tu. Z pewnością wiecie, że często piszę wam o tym co się wydarzy na świecie i naprawdę się nie myle. Pisałem wam o aferze w Kghim i co mamy?
http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/269871-agenci-abw-wkroczyli-do-siedziby-potentata-miedziowego-kghm-prokuratura-trwa-sledztwo-w-sprawie-wyrzadzenia-z...
pisałem wam że Polska a dokładnie iti Polska będzie przejmować google i inne technologiczne spółki zagraniczne tworząc rzeczy o których wam się nie śniło. Dziś mogę wam powiedzieć, że zaczyna się to dziać
http://tvn24bis.pl/pieniadze,79/sebastian-kulczyk-zarzadza-miliardami-ktore-przejal-po-ojcu,591443.html
Pisałem wam o III wojnie światowej która jest tak naprawdę ukrywana a media dopiero w kwietniu przyszłego roku zaczną pisać że jest ona oficjalna
Wiele rzeczy wam pisałem które się wydarzą (jestem tego pewien). 
Mam za to jeden mały problem. Dlaczego widząc innych, czując wydarzenia które nastąpią nie potrafię w nich odnaleźć siebie? Tak jakbym nie istaniał albo  był na tyle nie ważny w tych wydarzeniach, że jestem pomijany.
Mam dar tylko po co mi on jak nie mogę z niego skorzystać? Po co mi wiedzieć na przykład że suma sumaru google i windowsa przejmie w końcu Polska jak sam nie mam złotówki żeby zainwestować? Po co mi wiedzieć, że Kghim zrobiło największy przekręt ze złotem w Polsce jak nic z tego nie będę miał? Po co mi wiedzieć, że Putin umrze przed zjednoczeniem się słowiańszcyzny w jedno wielkie państwo? Po co mi wiedzieć że uda się za to to naszemu rodakowi z miejscowości Działdowo i to on wprowadzi świat w ere wodnika a słowian zjednoczy za pomocą mowy nie wojny?  Po co mi ta wiedza jak jestem nikim i nie widzę w tym wszystkim siebie? Czy to znaczy że umrę? Nie chcę bawić się w zarobek z wróżenia bo się w tym nie widzę i nie chcę. 
Mam już tego dosyć. Nie potrzebuje wiedzy która i tak nie da mi chleba. Doradźcie mi coś. Przecież jak ja się zgłoszę do kogoś i powiem że tyle rzeczy wiem i że to czy to się wydarzy wtedy i wtedy to mnie zamkną na czubach. 
Gdzie ja mam o tym pisać jak nie stać mnie na stworzenie strony internetowej a jak pisze w postach to się gubi między wierszami? Przecież znajomym nie będę opowiadał co się wydarzy i kiedy bo powiedzą że mi odbiło?. Więc po co mi to? Nigdy o to nie prosiłem!
Myślałem żeby na łamach zmiany na ziemi raz w miesiącu dawać artykuł co się wydarzy z takich ważniejszych rzeczy. Jednak ja nawet ortografie mam spieprzoną więc to też odpada.  
ps. popadam przez to wszystko w depresję.
Wyobraźcie sobie że ja wiem nawet jakie spółki będą zwyżkować i kiedy a nie mam kasy żeby zainwestować. To co mam pisać w postach o tym? Przecież posty czyta może 10 może 20 osób. Bezsens totalny. Jestem popieprzonym nieudacznikiem.

Portret użytkownika krokusss

Masz wielki dar .Nie jesteś

Masz wielki dar .Nie jesteś żadnym nieudacznikiem ,nie wolno Ci nawet myśleć w ten sposób .Mam pytanie do Ciebie .Piszesz ,ze media zaczna oficjalnie mówić o 3 wojnie światowej w kwietniu .A czy wojna dotrze na terytorium Polski ?jeśli tak ,to kiedy mogą się zacząć działania militarne w Polsce ?Możesz coś bliżej na ten temat ?

Portret użytkownika Dr Piotr

Witaj, pisałeś jakiś czas

Witaj, pisałeś jakiś czas temu o tym, że w Polsce odkryte zostana pokłady złota i diamentów. Na Twoim miejscu zrobiłbym kilka wypadów weekendowych w te rejony, o których Ty wiesz, że tam bedą te bogactwa i troche pokopał, to nie takie trudne, a co znajdziesz, to przecież Twoje...złote samorodki można bez problemu przetopić u złotnika i potem sprzedać. To da Ci dobrą kasę na start i dalsze działnia. Z diamentami gorzej, ale też mona podziałać.
Chcący i pozytywnie myślący nie wali wymówek i narzekań, tylko działa i widzi drogę i rozwiązania!
Jeśli rzecywiście masz taki dar, to masz lepiej od 99% ludzi Cię otacających, działaj i sprawdzaj to, co Ci dar podpowiada.

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

Gdy zachwycisz się swoim

Gdy zachwycisz się swoim umysłem, doczesne dobra przestaną Cię interesować.
Nie myśl o pieniądzach, lecz o tym, ze każde słowo jeśli się sprawdzi zasieje ziarno w innych ludzkich umysłach, które Ciebie słuchają. To nie powód do depresji.
Ja mógłbym być baardzo bogatym człowiekiem, bo to co wynalazłem dałoby mi bogactwo i moim potomkom.
Nie zależy mi na tym a to co wiem to dla mnie największy majątek.

Portret użytkownika 166

Witaj Jest wiele ciekawych i

Witaj
Jest wiele ciekawych i bardzo przydatnych kierunków, w których możesz się rozwijać. Są rzeczy cenniejsze od pieniędzy, chociaż one teraz "graja pierwsze skrzypce" jak to określił pewien mądry człowiek.
Jak uważasz, że warto porozmawiać to pisz śmiało.

Portret użytkownika babajaga

mozesz do mnie pisac,ja

mozesz do mnie pisac,ja mieszkam w niemczech i nas polakow jest tu duzo i czytamy twoje post z zainteresowaniem.
Prosze cie pisz domnie ja to dam dalej.Prosze.
Niemozesz tak pisac ze nic z tego niemasz ze tyle wiesz,przeciez to najwiekszy skarb ktory mozna posiadac.
moj mail domingo11malpka gmx.de
 

Portret użytkownika wrzaskun egon

No to weź 44 i przewidź jakie

No to weź 44 i przewidź jakie giełdowe wzrosty lub spadki nastąpią ( najlepiej takie, których nie można przewidzieć na podstawie analiz technicznych, trendów, zapowiedzi itp. ), opublikuj na którymś z forów portali finansowych, a jeżeli się one sprawdzą, to gwarantuję Ci, że zainteresowani sami się do Ciebie zgłoszą. Sami będą chcieli nawiązać kontakt, a co za tym idzie, trafią się i tacy, którzy sfinansują Twoje ewentualne przedsięwzięcia związane z prowadzeniem własnej strony, czy w partycypowaniu w zyskach osiąganych przez nich w związku z twoimi przewidywaniami, dzieki czemu taką stonę sam sfinansujesz.

Portret użytkownika White Deer

Bracie, nigdy nie miałem

Bracie, nigdy nie miałem okazji być świadkiem twych przepowiedni i ich spełniania jak mówisz, lecz daję wiarę twoim słowom. Dlaczego takie myśli i uczucia nękają twoje serce? Dlaczego uważasz, że jesteś nieudacznikiem? Jeśli twój dar jest prawdziwy, nie jest ci dany przypadkiem. Nie jest ci dany po to byś wykorzystał go tylko dla siebie i nie możesz, i nie jest to przypadkiem, lecz pomagał innym uprzedzając ich, i ukazywał im fałszywy obraz rzeczywistości jaki mieli. Ani trochę nie troszcz się o to, by na tym zarobić, bowiem mogłoby cię to doprowadzić do zguby. Niebawem, w przyszłym świecie i tak twój pieniądz byłby nic nie wart. Nie przejmuj się tak błahymi kwestiami jak np. twoja ortografia, bo jeśli piszesz z serca, to ci, których serca nie są zatwardziałe dojrzą i docenią twe troski. Jeśli twe doznania są prawdą i z miłości chcesz przekazać to innym, nie lękaj się wzgardzenia, bowiem zawsze znajdą się ci, których serca i dusze są zniewolone przez złego, i wobec prawdy on zawsze będzie naprzeciw, lecz wyrażał słowa swoje poprzez usta i gesty innych. Człowiek nigdy nie powinien obrażać się i odwracać od osoby, która go zraniła, bo czyn haniebny nie pochodził wprawdzie od owej osoby, a odwracając się i zarazem zostawiając tak naprawdę w potrzebie tę osobę jest tak samo haniebny i pochodzi od tego samego złego. Tak więc idź i głoś to co wiesz tam gdzie podpowiada ci sumienie, które jest napełniane światłem i miłością pochodzącą od Boga, jeśli owa wiedza twoja pochodzi również ze światła, lecz to poczujesz w sercu, a nie słuchaj złego, który wpaja ci iż jesteś nic nie wart. Pokój z tobą.

Portret użytkownika abc

A co się robi z nadmiarem

A co się robi z nadmiarem "płynnie i wątpliwie" weryfikowalnej informacji?! - ignoruje się ją i korzysta się z życia.
Jeśli chcesz to możesz sobie założyć bloga na stronie jakiejś gazety - sa dostępne za darmo i nawet w jakiś sposób promowane.
Chcesz niezależności - za jakieś 120zł na rok (10-12 zł miesięcznie)  kupujesz miejsce na serwerze, stawiasz swoją strone i piszesz co chcesz (no, prawie co chcesz).
Ostatecznie ja nie mam wstrętu przed przygarnianiem gotówki w dowolnych ilościach, więc mozesz zrobić dobry uczunek i możesz mnie  podesłać 6 właściwych liczb z totolotka.
Czekaj na zmiany a w międzyczasie dobrze się baw.
Życie jest zbyt poważną sprawą, żeby je jeszcze dodatkowo poważnie traktować.

 

Portret użytkownika Mojeimię44

no właśnie jest myk z

no właśnie jest myk z totolotkiem. Nie da się oszukać maszyny. Dlatego, że jeżeli podasz liczby i przypuśćmy wyślesz kupon to maszyna mając te numery napewno ich nie wybierze, to jest trik na którym bogaci się totalizator. A dlaczego ludzie wygrywają? Działa tu spora liczba agentów i zazwyczaj wygrywa ta osoba która ma wygrać. nie musi mieć znajomości. Sprawdzana jest reputacja, rodzina taki wywiad środowiskowy. tak najprościej ci to wytłumaczyłem. Nie wygrywa nikt z przypadku. Inaczej działa giełda. Giełda jest pod tym względem wolna więc oprócz tego co mówiłem czyli inwestycji w iti Polska (pod nazwą TVN) i cd project Polska (stopnoiowy stały wzrost w dłuższym terminie) 50-60% w przeciągu najabliższych12 miesięcy. A jeśli ktoś do końca tego roku chce zarobić jeszcze 37% to nic innego jak Livechat. Wysoki skok przed świętami. Mają nowy prototypowy produkt. Pod koniec roku o spółce zrobi się bardzo głośno. Polecam. inwestujcie w Livechat 100% pewne. gwarantuje jak nie to niech mnie odstrzelą!
Livechat ma zamiar wypuścić produkt łączący stronę internetową z kamerką przez co w sklepach on-line będzie się rozmawiało z ekspedientką ale o tym jest cicho i narazie nie mówi się głośno ale jak się do nich zadzwoni i spyta to napewno potwierdzą! Nie będzie trzeba odnośnika do skype. działa to inaczej: strona, kamerka i videorozmowa nawet z telefonu. Nowy pro system obsługi klienta. tylko nie pytajcie mnie o algorytmy programu bo nie wiem. 
a tu piosenka dla takich popaprańców jak ja
https://www.youtube.com/watch?v=zJITO0-FDBw

Strony

Skomentuj