Chiny poddają kwarantannie czteromilionowe miasto

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Na sto dni przed rozpoczęciem Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie władze chińskie nałożyły kwarantannę w mieście Lanzhou, które zamieszkuje cztery miliony ludzi.

Biuro burmistrza poinformowało, że we wszystkich dzielnicach mieszkaniowych miasta, stolicy prowincji Gansu, ogłoszono „zamkniecie biur”, a wszystkie ruchy są kontrolowane. Władze podały w oświadczeniu, że mieszkańcy mogą wychodzić na zewnątrz tylko w pilnych potrzebach lub w nagłych wypadkach medycznych. Chiny ogłosiły dziś 29 nowych przypadków COVID-19 lokalnego pochodzenia w tym kraju. Większość z nich jest spowodowana podróżami grupy zarażonych turystów.

 

Liczby te mogą wydawać się niewielkie w porównaniu z dziennymi danymi pochodzącymi z różnych części świata, ale skłaniają władze do podwojenia czujności, gdy kraj przygotowuje się do powitania gości w ramach Zimowych Igrzysk Olimpijskich, które rozpoczynają się 4 lutego.

 

Niedawna epidemia w północnym regionie Mongolii Wewnętrznej zaowocowała ponad stu przypadkami zidentyfikowanymi w ciągu ostatniego tygodnia.

 

Władze chińskie, stosując politykę zerowej tolerancji dla wirusa, szybko zareagowały, nakładając ograniczenia i przeprowadzając kampanie masowych testów na dotkniętych obszarach.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika endriu gołota

To że nie ma i nie było

To że nie ma i nie było żadnej pandemii ani żadnego nowego śmiercionośnego wirusa wie każdy zdrowo myślący człowiek, a wszystkie wiązane z nim informacje są fałszywe i preparowane
Tak sobie pomyślałem że część tych propagandowych filmów z Chin z początku pandemii mogło być nagrywane w tych pustych miastach, bynajmniej ujęcia z rzekomo pustymi ulicami Nie dało by się tego nagrać w tak zaludnionym terenie, to raczej nie możliwe aby na ulicach nie bylo ludzi i samochodów To światowy projekt w którym uczestniczą i współpracują wszystkie rządy a wrogość między poszczególnymi państwami oraz mocarstwami jest udawana Globaliści przejęli już kontrolę nad całym światem łącznie z Koreą i Rosją a my podniecamy się ich udawanymi konfliktami Tak to mi wygląda patrząc z szerszej perspektywy a nie z punktu siedzenia

Portret użytkownika wojna.INFO

Może byś zaczął używać

Może byś zaczął używać logicznego myślenia? Co jest łatwiejsze i tańsze do zrobienia. Wypuszczenie prawdziwego zabójczego wirusa o niskiej zakźności i nakręcanie paniki, czy tworzenie skomplikowaego przedstawienia z mnóstwem niepewnych parametrów?

Portret użytkownika endriu gołota

A co nie zauważyłeś

A co nie zauważyłeś medialnego przedstawienia i nakręcania paniki???
Nie ma mowy o wypuszczeniu jakiegokolwiek wirusa tym bardziej zabójczego Mógł by on zagrozić planistom tego cyrku oraz najwpływowszym ludziom tego świata i ich rodzinom którzy obcują między resztą ludzi Pomyśl trochę ...

Skomentuj