Chiny poddają kwarantannie całe miasto z powodu dwóch przypadków COVID-19

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Chińskie władze nałożyły kwarantannę w mieście Manju (Region Autonomiczny Mongolii Wewnętrznej, północne Chiny), położonym na granicy z rosyjskim Terytorium Bajkał, z powodu dwóch przypadków zapalenia płuc wywołanego tam wykrytym koronawirusem - podała cytowana przez TASS Centralna Telewizja Chin.

 

Władze zakazały zgromadzeń i imprez towarzyskich. Obiekty rozrywkowe, szkoły i przedszkola są tymczasowo zamknięte. Włodarze miasta zapowiedzieli przygotowania do masowych testów wszystkich mieszkańców. Miasto liczy około 172 tys. mieszkańców.

 

Centrala operacyjna poinformowała również o czasowym zawieszeniu pasażerskich połączeń kolejowych z miastem. Chińskie miasto Manjuli jest ważnym centrum logistycznym na pograniczu Rosji i Chin. Znajduje się tam granica Trans-Bajkał-Mandżurska oraz punkt kontrolny dla pasażerów.

 

W sumie w ciągu ostatniego dnia władze chińskie zidentyfikowały siedemnaście nowych przypadków zarażenia koronawirusem - trzy z nich to przypadki wewnętrzne (dwa zarejestrowane w Mandżurii i jeden w Szanghaju), a czternaście wśród pasażerów przybywających z zagranicy.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika YaHu

Napiszę inaczej, szczepionka

Napiszę inaczej, szczepionka nie musi być szkodliwa sama w sobie. Może faktycznie będzie skuteczna na koronawirusy, chodzi mi o cały wachlarz. Co dalej ? 

Usuniemy koronawirusy i co przyjdzie w ich miejsce ?

Czytałem bądz słuchałem, że natura nie lubi "pustych" przestrzeni. Wnioski ?

Moj: Szczepionka mogłabyć testowana odkąd ktoś wpadł na ten pomysł, bez wiedzy lub bez zgody szczepionych. Resultat był zadowalający i zgodny z planem. Czyim tego się nie dowiem. Plan pozbycia się zbędnych ludzi nie jest nowy.

Miami Vibe czytając Twoje posty jest mi trochę smutno stary, że jesteś w takiej sytuacji jak piszesz ALE pamietaj, Twoja głowa to nawiększe więzienie samo w sobie. Tak na prawdę jest jak jest, nie musisz z tym walczyć. Stawiasz opór i się nie godzisz to zwycięstwo samo w sobie.

Portret użytkownika Mojeimię44

Linie lotnicze wprowadzają

Linie lotnicze wprowadzają obowiązek szczepień. Widać, że znamię nie będzie przymusowe ale ciężko będzie bez niego żyć. 

https://www.google.pl/amp/s/turysci.pl/covid-19-241120-hm-wchodzi-obowiazek-szczepien/amp

Ja tam nigdzie nie zamierzam latać więc dziękuje za te szczepionki. Dać się zamienić w hybrydę przez jeden zastrzyk to trzeba mieć odwagę. Niewiadomo co oni w nas zmienią jednym ukuciem igły. Sami widzicie ile błedów ma w sobie system operacyjny naszych telefonów więc jeden mały błąd może nas kosztować dużo więcej niż pozytyw wypływający z uodpornienia na covid. Nie chcę się obudzić niczym mutant z błędem systemu w mózgu. 

Od mojego mRna niech się odpierdzielą!!!

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika syriues

Zabieranie wolności,a my

Zabieranie wolności,a my mówimy tak tak, jeszcze.zaloze maske,zaloze pieluchę,a chłopcy ktorzy to wymyślili śmieją się,a ich rechot rozbrzmiewa na salonach =bo sie śmieją z was ,bo maja was za nic.

WIEC SIE ZMIENCIE I ZACZNIJCIE WIERZYC ZE TO OSZUSTWO I POCZATEK WIELKIEGO UCISKU.

BO nie macie jaj złapać kogoś za jaja,te jaja niestety sa chore i produkują zle pokolenia wiec trzeba im je odciąć.i tak musi być,lecz nie znami  a z nimi.zastanowcie się,bo ja np juz poszedłbym ich szukać i żaden bunkier im nie pomoże 

Portret użytkownika Quark

Wygląda na to , że władze

Wygląda na to , że władze znalazły sobie nowy i zarazem tani środek kontroli mas w myśl zasady "dziel i rządź" . Bo wprowadzając epidemiczne obostrzenia nakłada się restrykcje w rodzaju "cywilnego stanu wojennego" , które w połączeniu ze zniesieniem odpowiedzialności za wywołane szkody dają władzom pełną swobodę działania , pod przykrywką walki z zagrożeniem którego jednak nie widać , jednakże nie jest to droga bez wyjścia ! Bo skoro Mohandasowi Gandhiemu udało się wyzwolić Indie z pod Brytyjskiego panowania za pomocą "siły spokoju" to znaczy , że z tym "okupantem" też tak można , bo jego jedynym orężem jest STRACH !   A kto się nie boi temu i Goliad nie straszny !

Portret użytkownika Быдлошевский Л.З.

Niewidoczne jest

Niewidoczne jest najwazniejsze...

https://www.youtube.com/watch?v=LujQWoHiApI

W 2016 roku w niektorych mediach amerykanskich ukazala informacja o tym, ze wspolzalozyciel PayPala i miliarder Peter Thiel jest wielkim zwolennikiem transfuzji krwi od dzieci ? Firma jego zwrocila sie w tej sprawie do kalifornijskiego przedsiebiorstwa Ambrosia LLC , ktore to przedsiebiorstwo specjalizuje sie w transfuzji krwi vel plazmy pochodzacych od dawcow „mlodszych niz 25 lat“ pacjentom w wieku od 30 do 80 lat. Koszt jednorazowej transfuzji 1,5 litra krwi to 8.000 US-Dollar ?

Zalozyciel Ambrosia LCC "judeochrzescijanin" dr Jessi Karmazin utrzymuje, ze krew mlodych ludzi zawiera nie tylko wszystkie mozliwe proteiny ktora poprawiaja funkcje komorek ale i stymuluje wlasna produkcje protein w organizmie biorcy. Efekt ten jest dlugotrwaly i geny biorcy otrzymuja wymarzony przez nich Nowy Start. Wprawdzie nic takiego odkrywczego ten Brat Karmazin nie wymyslil bowiem juz po 1941 r. "nazisci" na bylych ziemiach polskich, chocby w okolicach Chatynia, pobierali przemyslowo krew od bialoruskich a i pewnie tez i od polskich dzieci do lat 12 na potrzeby rannych zolnierzy Wehrmachtu ?

Krew ta ten „karmazin“ kupuje jakoby w Bankach Krwi ktore pobieraja ja oficjalnie u amerykanskich uczniow i innych mlodocianych ale rowniez i zaopatruje sie sam u innych miedzynarodowych „Zrodel“ - jak powiedzial w wywiadzie. Jednoczesnie z innych badan wynika, ze im mlodszy jest dawca, tym dzialanie odmladzajace jest silniejsze i bardziej dlugotrwale o czym juz jak powyzej napisalem niemieccy lekarze juz 80 lat temu dobrze wiedzieli ?

Rocznie na calym swiecie znika bez sladu szacunkowe kilkaset tysiecy dzieci. Nawet jezeli dane te sa zawyzone to i te nawet tylko kilkadziesiat tysiecy dzieci tak o sobie przeciez sie w powietrzu nie rozplywaja a politycy, celebryci i biskupi katolicy w rodzaju ks. abp. Wesolowskiego Jozefa ktorego to "Franciszek" wypierдolil najpierw z Arcybiskupa a nastepnie z Ksiedza i sie juz powiesil ten Syn Szatana w watykanskim areszcie jako Pan Jozef - az tyle swiezego "towaru" tez chyba nie potrzebuja, prawda ?

A ten "karmazin" na obrazku u gory to takie fajne piramidki gwiezdne za plecami na scenie tez ma ten Dobry Czlowiek niczym Lew Trocki czy David ben Gurion ? W kontekscie przymusowych szczepien naszych dzieci i wnukow przeciwko komunawirusowej plandemii ktore to Starsi i Madrzejsi dla ochrony zdrowia mas pracujacych miast i wsi przygotowuja powyzsze fakty wydaja mi sie osobiscie niekoniecznie bez zadnego znaczenia ?

Autor: Быдлошевский Л.З.- wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski

Portret użytkownika Medium

No cóż, najwyżej oceniany

No cóż, najwyżej oceniany komentarz do filmu dobrze to podsumowuje:

This is the face of evil. If you saw it in a film you might say "scary but too unbelievable" and here we are in 2019 with this sickness is real. Evil experiments on animals then moving on to the young.

[To jest oblicze zła. Jeśli widziałeś to w filmie, możesz powiedzieć „przerażające, ale zbyt niewiarygodne” i oto jesteśmy w 2019 roku z tą chorobą, która jest prawdziwa. Złe eksperymenty na zwierzętach przechodzą następnie na młodych.]

Portret użytkownika Mirosław Pawłowski

talinn - jak zwkle masz

talinn - jak zwkle masz odchyłki w kierunku NWO. Mam pytanie jak stwierdzili tego świrusa? Testy wykrywają go z prawdopodobieństwem 30%. Dużo wiarygodniejszy jest rzut monetą bo daje 50% na prawdę. Pokazywać że gdzie indziej jest głupiej to wcale nie pociesza.

Strony

Skomentuj