Chiny poddają kwarantannie całe miasto z powodu dwóch przypadków COVID-19

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Chińskie władze nałożyły kwarantannę w mieście Manju (Region Autonomiczny Mongolii Wewnętrznej, północne Chiny), położonym na granicy z rosyjskim Terytorium Bajkał, z powodu dwóch przypadków zapalenia płuc wywołanego tam wykrytym koronawirusem - podała cytowana przez TASS Centralna Telewizja Chin.

 

Władze zakazały zgromadzeń i imprez towarzyskich. Obiekty rozrywkowe, szkoły i przedszkola są tymczasowo zamknięte. Włodarze miasta zapowiedzieli przygotowania do masowych testów wszystkich mieszkańców. Miasto liczy około 172 tys. mieszkańców.

 

Centrala operacyjna poinformowała również o czasowym zawieszeniu pasażerskich połączeń kolejowych z miastem. Chińskie miasto Manjuli jest ważnym centrum logistycznym na pograniczu Rosji i Chin. Znajduje się tam granica Trans-Bajkał-Mandżurska oraz punkt kontrolny dla pasażerów.

 

W sumie w ciągu ostatniego dnia władze chińskie zidentyfikowały siedemnaście nowych przypadków zarażenia koronawirusem - trzy z nich to przypadki wewnętrzne (dwa zarejestrowane w Mandżurii i jeden w Szanghaju), a czternaście wśród pasażerów przybywających z zagranicy.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika YaHu

Napiszę inaczej, szczepionka

Napiszę inaczej, szczepionka nie musi być szkodliwa sama w sobie. Może faktycznie będzie skuteczna na koronawirusy, chodzi mi o cały wachlarz. Co dalej ? 

Usuniemy koronawirusy i co przyjdzie w ich miejsce ?

Czytałem bądz słuchałem, że natura nie lubi "pustych" przestrzeni. Wnioski ?

Moj: Szczepionka mogłabyć testowana odkąd ktoś wpadł na ten pomysł, bez wiedzy lub bez zgody szczepionych. Resultat był zadowalający i zgodny z planem. Czyim tego się nie dowiem. Plan pozbycia się zbędnych ludzi nie jest nowy.

Miami Vibe czytając Twoje posty jest mi trochę smutno stary, że jesteś w takiej sytuacji jak piszesz ALE pamietaj, Twoja głowa to nawiększe więzienie samo w sobie. Tak na prawdę jest jak jest, nie musisz z tym walczyć. Stawiasz opór i się nie godzisz to zwycięstwo samo w sobie.

Portret użytkownika Mojeimię44

Linie lotnicze wprowadzają

Linie lotnicze wprowadzają obowiązek szczepień. Widać, że znamię nie będzie przymusowe ale ciężko będzie bez niego żyć. 

https://www.google.pl/amp/s/turysci.pl/covid-19-241120-hm-wchodzi-obowiazek-szczepien/amp

Ja tam nigdzie nie zamierzam latać więc dziękuje za te szczepionki. Dać się zamienić w hybrydę przez jeden zastrzyk to trzeba mieć odwagę. Niewiadomo co oni w nas zmienią jednym ukuciem igły. Sami widzicie ile błedów ma w sobie system operacyjny naszych telefonów więc jeden mały błąd może nas kosztować dużo więcej niż pozytyw wypływający z uodpornienia na covid. Nie chcę się obudzić niczym mutant z błędem systemu w mózgu. 

Od mojego mRna niech się odpierdzielą!!!

Moje posty mają charakter karykaturalny i artystyczny. 

Portret użytkownika syriues

Zabieranie wolności,a my

Zabieranie wolności,a my mówimy tak tak, jeszcze.zaloze maske,zaloze pieluchę,a chłopcy ktorzy to wymyślili śmieją się,a ich rechot rozbrzmiewa na salonach =bo sie śmieją z was ,bo maja was za nic.

WIEC SIE ZMIENCIE I ZACZNIJCIE WIERZYC ZE TO OSZUSTWO I POCZATEK WIELKIEGO UCISKU.

BO nie macie jaj złapać kogoś za jaja,te jaja niestety sa chore i produkują zle pokolenia wiec trzeba im je odciąć.i tak musi być,lecz nie znami  a z nimi.zastanowcie się,bo ja np juz poszedłbym ich szukać i żaden bunkier im nie pomoże 

Portret użytkownika Quark

Wygląda na to , że władze

Wygląda na to , że władze znalazły sobie nowy i zarazem tani środek kontroli mas w myśl zasady "dziel i rządź" . Bo wprowadzając epidemiczne obostrzenia nakłada się restrykcje w rodzaju "cywilnego stanu wojennego" , które w połączeniu ze zniesieniem odpowiedzialności za wywołane szkody dają władzom pełną swobodę działania , pod przykrywką walki z zagrożeniem którego jednak nie widać , jednakże nie jest to droga bez wyjścia ! Bo skoro Mohandasowi Gandhiemu udało się wyzwolić Indie z pod Brytyjskiego panowania za pomocą "siły spokoju" to znaczy , że z tym "okupantem" też tak można , bo jego jedynym orężem jest STRACH !   A kto się nie boi temu i Goliad nie straszny !

Portret użytkownika Быдлошевский Л.З.

Niewidoczne jest

Niewidoczne jest najwazniejsze...

https://www.youtube.com/watch?v=LujQWoHiApI

W 2016 roku w niektorych mediach amerykanskich ukazala informacja o tym, ze wspolzalozyciel PayPala i miliarder Peter Thiel jest wielkim zwolennikiem transfuzji krwi od dzieci ? Firma jego zwrocila sie w tej sprawie do kalifornijskiego przedsiebiorstwa Ambrosia LLC , ktore to przedsiebiorstwo specjalizuje sie w transfuzji krwi vel plazmy pochodzacych od dawcow „mlodszych niz 25 lat“ pacjentom w wieku od 30 do 80 lat. Koszt jednorazowej transfuzji 1,5 litra krwi to 8.000 US-Dollar ?

Zalozyciel Ambrosia LCC "judeochrzescijanin" dr Jessi Karmazin utrzymuje, ze krew mlodych ludzi zawiera nie tylko wszystkie mozliwe proteiny ktora poprawiaja funkcje komorek ale i stymuluje wlasna produkcje protein w organizmie biorcy. Efekt ten jest dlugotrwaly i geny biorcy otrzymuja wymarzony przez nich Nowy Start. Wprawdzie nic takiego odkrywczego ten Brat Karmazin nie wymyslil bowiem juz po 1941 r. "nazisci" na bylych ziemiach polskich, chocby w okolicach Chatynia, pobierali przemyslowo krew od bialoruskich a i pewnie tez i od polskich dzieci do lat 12 na potrzeby rannych zolnierzy Wehrmachtu ?

Krew ta ten „karmazin“ kupuje jakoby w Bankach Krwi ktore pobieraja ja oficjalnie u amerykanskich uczniow i innych mlodocianych ale rowniez i zaopatruje sie sam u innych miedzynarodowych „Zrodel“ - jak powiedzial w wywiadzie. Jednoczesnie z innych badan wynika, ze im mlodszy jest dawca, tym dzialanie odmladzajace jest silniejsze i bardziej dlugotrwale o czym juz jak powyzej napisalem niemieccy lekarze juz 80 lat temu dobrze wiedzieli ?

Rocznie na calym swiecie znika bez sladu szacunkowe kilkaset tysiecy dzieci. Nawet jezeli dane te sa zawyzone to i te nawet tylko kilkadziesiat tysiecy dzieci tak o sobie przeciez sie w powietrzu nie rozplywaja a politycy, celebryci i biskupi katolicy w rodzaju ks. abp. Wesolowskiego Jozefa ktorego to "Franciszek" wypierдolil najpierw z Arcybiskupa a nastepnie z Ksiedza i sie juz powiesil ten Syn Szatana w watykanskim areszcie jako Pan Jozef - az tyle swiezego "towaru" tez chyba nie potrzebuja, prawda ?

A ten "karmazin" na obrazku u gory to takie fajne piramidki gwiezdne za plecami na scenie tez ma ten Dobry Czlowiek niczym Lew Trocki czy David ben Gurion ? W kontekscie przymusowych szczepien naszych dzieci i wnukow przeciwko komunawirusowej plandemii ktore to Starsi i Madrzejsi dla ochrony zdrowia mas pracujacych miast i wsi przygotowuja powyzsze fakty wydaja mi sie osobiscie niekoniecznie bez zadnego znaczenia ?

Autor: Быдлошевский Л.З.- wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski

Portret użytkownika Medium

No cóż, najwyżej oceniany

No cóż, najwyżej oceniany komentarz do filmu dobrze to podsumowuje:

This is the face of evil. If you saw it in a film you might say "scary but too unbelievable" and here we are in 2019 with this sickness is real. Evil experiments on animals then moving on to the young.

[To jest oblicze zła. Jeśli widziałeś to w filmie, możesz powiedzieć „przerażające, ale zbyt niewiarygodne” i oto jesteśmy w 2019 roku z tą chorobą, która jest prawdziwa. Złe eksperymenty na zwierzętach przechodzą następnie na młodych.]

Portret użytkownika Mirosław Pawłowski

talinn - jak zwkle masz

talinn - jak zwkle masz odchyłki w kierunku NWO. Mam pytanie jak stwierdzili tego świrusa? Testy wykrywają go z prawdopodobieństwem 30%. Dużo wiarygodniejszy jest rzut monetą bo daje 50% na prawdę. Pokazywać że gdzie indziej jest głupiej to wcale nie pociesza.

Strony

Skomentuj