Chiny opracowały plan zniszczenia US Navy w nadchodzących bitwach

Kategorie: 

Źródło: youtube

Od dłuższego czasu oczywiste wydaje się być to, że Chiny i USA dążą do konfliktu zbrojnego. Jeśli Stany Zjednoczone chcą utrzymać światową supremację muszą spacyfikować Chiny. Zapowiedź większej obecności US Navy na Pacyfiku to dowód na prawdziwość powyższej tezy.  

   

Spór terytorialny Chin z Japonią wystarczy, jako wyzwalacz ewentualnego konfliktu. Stany Zjednoczone powiedziały jasno, że będą bronić Japonii, jeśli Chiny będą próbować zagarnąć wyspy Senkaku na Morzu Wschodniochińskim. Jak tylko Stany Zjednoczone ogłosiły, że przenoszą swoją uwagę z Bliskiego Wschodu i wysyłają zasoby wojskowe w rejon Oceanu Spokojnego, nie minęło dużo czasu, aby Chiny, opracowały jak będą na to reagować, bo trudno się dziwić, że widziały w tym kroku USA nowe regionalne zagrożenie.

 

Magazyn Economic Times donosi, że w Chinach szybko wzrasta zdolność bojowa do wykonywania skoordynowanych ataków za pomocą wielu konwencjonalnych rakiet wystrzeliwanych z różnych miejsc. Taktyka ta ma za zadanie przytłoczyć okręty Marynarki Wojennej wroga unieszkodliwiając znaczną ich część. Zakupione ostatnio od Rosjan bombowce strategiczne Tu-22 jeszcze bardziej poprawią możliwości Chin w zwalczaniu amerykańskich okrętów.

Tan Weihong, dowódca artylerii w jednej z chińskich armii powiedział: "Zwykłe rakiety są atutem w nowoczesnej wojnie. Dlatego musimy być gotowi w każdej chwili i powinniśmy być w stanie udzielić szybkiej odpowiedzi na atak, uderzając w cele z dużą dokładnością i niszcząc je całkowicie. Spośród 114 pocisków wystrzelonych do tej pory, w naszej kompanii wszystkie były trafione. "

Chiny planują wykorzystanie swoje systemy rakietowe, jako obrony wybrzeża i planują wyposażenie w tego typu broń wchodzącego na służbę nowego typu niszczyciela. Plan bitwy z wykorzystaniem uderzenia rakietowego wydaje się być prawdopodobny. Ostatnio słychać głosy, że może dojść do wyprzedzającego ataku Chin i Rosji na USA. Tego typu obawy są rozpowszechniane w części mediów amerykańskich. Zauważają oni, że sprzedaż Chinom bombowców strategicznych jest wyrazem bliskiej współpracy między tymi mocarstwami.

Gdyby faktycznie Rosja współpracowała blisko z Chinami to sytuacja na świecie wyglądałaby klasycznie dwubiegunowo. USA i reszta pod przewodnictwem Chin i Rosji. Wojna między NATO i Rosją trwa przecież w Syrii, a jeśli dojdzie do Iranu będzie to emanacja tego samego konfliktu. Gdy jednak dojdzie do otwarcia frontu na Pacyfiku trzeba będzie spojrzeć na pewne konflikty, jako pewną globalną całość. Miejmy nadzieje, że tym razem wojna światowa ominie Europę. Czasami opłaca się być nieistotnym kontynentem. 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika 3plabc

A niezastanawialiście się nad

A niezastanawialiście się nad sojuszem Ciny-Iran( możliwe, że również Rosja?) [ewentualnie jeszcze jacyś pomniejsi gracze np. Pakistan] vs. reszta świata[ USA, UE, kraje Zatoki Perskiej, Indie]? Możliwe, że stopniowo i z czasem, naraz to za dużo. Najbardziej zastanawia mnie kwestia Rosji, oraz czy nie powtórzy się scenariusz z IIWŚ z operacją barbarossa. Chiny chętnie podbiły by Syberie z uwagi na surowce, Japonia też im wadzi, Indie to naturalny konkurent do hegemoni w Azji... Co do wielkich zakupów robionych w Chinach.. czy może nie płacą USD z własnych rezerw walutowych, powoli wyzbywając się papierków bez pokrycia, lepiej mieć w końcu surowce i żywność niż g...?

Portret użytkownika Padaell

Manipulacja

Manipulacja religią,manipulacja gospodarką,pseudopolityką,pseudopatriotyzmem,przepowiedniami,pięknie kroczy ludzkość wedle scenariusza bogów pieniądza i my kroczymy,wszyscy.
Te tyrady przeciwko,tylko słowem w zaciszu komputera to także część planu,myślicie naiwnie,że wasz bunt przeciwko islamizacji,amerykanizacji itd to zajrzenie za kurtynę,zdemaskowanie ale w rzeczywistości samodzielne myślenie jest niestety rzadkością.Muzułmanie,Amerykanie nie są złymi ludźmi tylko zmanipulowanymi.W necie publikowane "tajne"przecieki to część tego co ktoś chce nam rzucić byśmy formowali się wedle koncepcji.Antagonizowanie ludzi jest stare jak świat,włodarze świata i tak są dogadani a idioci na dole będą się wyżynać pełni idei spłodzonych przez władców marionetek,wszak ludzie to owce podczas pokoju golone a podczas wojny wyżynane.Historia pokazuje,że gdy ekonomiczny wyzysk się zacieśnia,wyskakują z kryzysem aby maksymalizować zyski,zbliża się wojna.Niestety sojusz pana z plebanem zawsze działa i religie są znakomitym powodem do walki,nie zapominajmy,że wszystkie armie niosły lub niosą sztandary boga na bagnetach,czy to Mahomet,czy Jahwe,czy Marks.Cel uświęca środki,ci na górze to banda hipokrytów,egzaltowanych aktorów i cynicznych sk... którzy posługują się graniem na cierpieniu,bogach,miłości,rozwiązłości,pseudowolości i wszystkim co przyniesie efekt który założyli.Niezależnie od okoliczności starajmy się mieć rozum własny i serce i patrzmy w serce,nie w religię czy narodowość.
 

Portret użytkownika Gość

A to ciekawe, bo w Rosji mówi

A to ciekawe, bo w Rosji mówi się... o wzrastajacym zagrożeniu ze strony Chin i.. o konieczności modernizacji armii, na wypadek chińskiego ataku.
 
U nas natomiast, propaganda (pwenie PiSu), notorycznie stawia Rosję, jako sojusznika Chin, co z wielu powodów nie jest możliwe (do potyczek Chin z Rosją dochodziło nawet w czasach ZSRR - czyli gdy oba kraje były komunistyczne - dziś tylko Chiny są komunistyczne, z tych dwóch).
 
Do tego Chiny, to ludobójczy system totalitarny, podobny do stalinizmu (znanego nam z lat '50 XX w). Zobaczycie.. jeszcze Polacy będą bić się z Chińczykami u boku Rosjan. Ale będą jaja..

Portret użytkownika jana

Jak się zacznie ta cała 3

Jak się zacznie ta cała 3 zadyma to zadna konwencjonalna broń nie będzie potrzebna . Polecą rakiety i samoloty . Co nie zostanie zniszczone od razu tego dokona promieniowanie . Wynika z tego że bez ingerencji Boskiej lub UFO ziemia  straci całe swoje życie . Upodobni sie do Marsa i tyle z nas zostanie .

Portret użytkownika wyzdro

Wierzcie lub nie ale

Wierzcie lub nie ale :
Najpier nastąpi niespodziewanie eksplozja nuklearna w Azii.
Niespodziwanie wybuchnie wojna .
Wiadomo tylko napewno ze , wojska będą poruszały się błyskawiczne ze wschodu przez czechy zostawiając za sobą spalone miasta.Dotrą do Niemiec ,
I tu nastąpi niemiła niespodzianka.
Nie wiadomo dokładnie co to będzie ,
(coś wpadnie do oceanu ? ,wybuch bomby ?,wynurzenie się nowego lądu?)
lecz pewne jest że ,skutkiem będą ogromne fale które zrównają z ziemią największe miasta przybrzeżne świata.Włochy ,Niemcy i Czechy przestaną istnieć (Czechy z powodu wycofujących się wojsk).
Tak zakończy się wojna.
A teraz najlepsze .
Wszystko to zacznie się między połową marca a połową kwietnia.
tego roku !!!
skąd te informacje?
Jest to kompilacja setek przepowiedni .Wybrałem tylko te które już się po części sprawdziły , i są zbierzne .Niestety nie można z nich wydedukować dokładniejszej daty Wink

Portret użytkownika Art

   Jak dla mnie - bomba. Ani

   Jak dla mnie - bomba. Ani Admin, ani Bernatowicz by tego nie wymyślił. O Zagórskim nie wspomnę.
Ja znam lepszą przepowiednię - najpierw spadnie wielki czekoladowy deszcz i przykryje te łany zbóż - i tak powstanie Chokapic.
A to, że trzeba porządnie wpier... chińcom, aby ich supremację osłabić to ja rozumię jaknajbardziej Wink
Napisałbym coś o Amber Gold coś co się tylko domyślam co każdy rozumie o hazrdzie w internecie itp. Ale ... boję się. Nie chciałbym zarobić kulki z "Wychłopa" albo "Vintoreza" czy też innego DeLisle`a.
Admin pewnie też nie napisze. Przecież nie będzie się bał, że mu bloga skasują. Nie pisze o tym, bo to blog nie polityczny. Wróć. Nie gospodarczy czy też inwestycyjny.

Portret użytkownika grzybnuklearny

...Jak by miała wybuchnąć

...Jak by miała wybuchnąć wojna, walczył bym ramie w ramie z Chińczykiem i Ruskiem przeciwko Amerykańcom chociaż nic do japoni nie mam.....
 
I to jest najlepsza alternatywa przykłąd lat 45-89 gdzie nasze wojska byly tylko w czechoslowacji. (nie liczac misji onz) 
pod kuratela usrancow bylismy-jestesmy w jugoslawia, irak. afganistan czad itd.
 
 

Portret użytkownika hopsiup

Przepraszam wszystkich

Przepraszam wszystkich "racjonalistów" ale przytoczę tu (bez komentarza) trzy przepowiednie dotyczące wybuchu III wojny światowej:

  • Bliski Wschód: Izrael - świat arabski
  • Niemcy
  • Indie - Pakistan

Co do Chin, Rosji i USA to przepowiednia/proroctwo/wizja mówi o wielkiej wojnie pomiędzy USA i Rosją a Chinami.
O. Cz. Klimuszko przepowiedział, że trzy narody zostaną starte z powierzchni ziemi. Ja mu wierzę. Mam swoje typy. Jednym z nich są Niemcy. Powiedział też, że gdyby miał żyć następne 50 lat to w Polsce.
Proponuję aby każdy sobie sam analizował sytuację pod kątem tych informacji, bo w końcu przepowiednia też jest informacją. Można w nią wierzyć lub nie. W pewnym sensie nie różni się ona od wypowiedzi analityków. Czasem bywa bardziej wiarygodna.
Rozważania na temat militaryzacji Polski uważam za bezcelowe bowiem jesteśmy bezbronni choć nasza armia to całe 100 000 z "ogonkiem".

Portret użytkownika Wojox

Wolę Biblię od

Wolę Biblię od pseudoproroków/pseudowizji pochodzących od "ducha nieczystego" który dzis pleni się wszędzie aby zwodzić wszystkich.
Patrząc na sytuację światową stwierdzam fakt, wszyscy padają ofiarą wielkiej manipulacji w jaką wmanewrowały ludzkosć demony. Biblia zapowiada iż w czasach końca pojawią się trzy "natchnione" wypowiedzi aby zgromadzić ludzi na wielką wojnę z Bogiem.
Wszyscy są po jednej stronie w tej chwili. WIęc siły Rosji, Iranu, USA, Niemiec, Izraela, Chin, Japoni itd., działają pod jednym dowództwem. Wszystko ma wyglądać na to że się droczą i szykują przeciw sobie, a prawda jest że się szykują przeciw komuś z poza "planety". Cała nagonka z UFO, media tworzące filmy itd. Wszystko przygotowuje ludzi na wielką bitwę. Oczywiście Bóg i jego "rydwany" zostaną przedstawione jako agresor.
Najpierw fałszywy pokój i bezpieczeństwo, póżniej porządek z fałszywą religią i wojna boża na zakończenie....
Mam 100% pewność że wielki ucisk nadejdzie niebawem, a zacznie się kiedy ONZ ogłosi pokój i bezpieczeństwo. Nie zdziwię się jak ludzie dostaną bonusa na swoje konta bankowe i to sporawego aby mieli czym chwalić "pokojowe działania".......

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Portret użytkownika koko

Powiedz ,które królestwo

Powiedz ,które królestwo posiądzie całą ziemię antychrysta czy Chrystusa?
mi najbardziej pasuje wersja odrodzenia imperium ottomańskiego jako imperium antychrysta z przewodnią rolą Tur cji( pergamon tron antychrysta) . Powoli to się dzieje na naszych oczach. Antychryst nie będzie panował nad całą ziemią. Polecam Walida Shoebata jest niesamowity

Strony

Skomentuj