Chiny ogłaszają postęp w tworzeniu sztucznej inteligencji

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Chiny poczyniły znaczne postępy w procesie tworzenia sztucznej inteligencji, powiedział na konferencji prasowej Minister Nauki i Technologii Chin, Wang Gang.

 

Tworzenie i rozwój sztucznej inteligencji jest ważnym aspektem, któremu władze Chin poświęcają dużą uwagę. Opierają się na niej wielkie, chińskie firmy, na przykład Huawei oraz Baidu. Od ubiegłego roku poczyniono postępy w dziedzinie sztucznej inteligencji oraz w jej procesach integracyjnych.Według chińskiego ministerstwa, sztuczna inteligencja będzie w przyszłości warunkować rozwój społeczno-gospodarczy kraju, poprawiając warunki życia ludzi, zwłaszcza w dziedzinie precyzyjnej medycyny, jak i opieki dla osób starszych.

 

Zgodnie z projektem planu rozwoju społecznego i gospodarczego, władze w Chinach planują do 2017 roku przyspieszyć technologię tworzenia sztucznej inteligencji, a także inwestycje w badania i rozwój branż pokrewnych.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Scarlet
Portret użytkownika Scarlet

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Chiny mogą prześcignąć USA w

Chiny mogą prześcignąć USA w budowie NWO ! Wszystko za sprawą wykradzionych technologii, niestety nic nie poradzimy na to bo NWO zaplanowało że Chiny przejmą władzę nad światem... na razie mamy atak wojska islamskiego na UE i za jakiś czas rozpocznie się wojna domowa w UE ! Wszystko zostało przepowiedziane w Fatimie gdzie Matka Boska powiedziała ludzkości że Rzym będzie zaatakowany i papież zginie !

Inwazja porywaczy dusz

https://www.youtube.com/watch?v=0-6brd3z8e4&t=328s

Kiedy widzimy pana Junckera, człowieka ciężko chorego na chorobę alkoholową, który stoi na czele struktury quasi rządowej całej UE to mówimy o zjawisku, które pokazuje niezwykle niebezpieczny moment w historii UE, kiedy jakieś fasadowe ciało, obsadzone ludźmi, którzy nie mogą i nie powinni w istocie pełnych żadnych funkcji publicznych wskutek swoich dolegliwości – podkreślił prof. Nowak.W jego opinii taki stan rzeczy symbolizuje „nierzeczywistość zaklęć propagandowych”, głoszących że „Unia Europejska idzie od sukcesu do sukcesu”. W rzeczywistości za całą propagandą sukcesu UE, firmowaną przez Jeana-Claude’a Junckera i Donalda Tuska „kryją się interesy dominującego mocarstwa” oraz „słabości rzeczywiste całego obecnego projektu europejskiego”.- Trzeba to zmienić, należy obsadzić stanowiska ludźmi kompetentnymi, doświadczonymi, którzy nie mają na swoim koncie takich kompromitacji jak tworzenie raju podatkowego w swoim kraju – zaznaczył historyk.: http://www.pch24.pl/prof--nowak--juncker-ze-swoim-chorobliwym-alkoholizmem-przebija-wybryki-kwasniewskiego,50454,i.html#ixzz4cW8T2r78

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika MiamiVibe

Co do pani fatimy (celowo z

Co do pani fatimy (celowo z małej) nawet diabeł może przybrać postać anioła światłości. Dla mnie fatima to celowa abominacja aby utrzymywać ludzi w strachu i kolejna próba wyniesienia matki boskiej jako bóstwa wyższego od Boga Ojca, co jest co najmniej obrzydlistwem w jego oczach Smile Także inżynier przestań szerzyć strach i ciemnotę, bo ta wojna o której tak piszesz zależy od nas, czy damy się sprowokować żydo masońskim władcom świata.

Skomentuj