Chiny oficjalnie wprowadziły paszporty szczepionkowe. UE ma ogłosić to samo w tym tygodniu

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Niektóre kraje na świecie rozważają wprowadzenie paszportów szczepionkowych dla osób, które zaszczepiły się na COVID-19. Chiny wyprzedziły pod tym względem niemal wszystkie państwa i już wprowadziły do obiegu pierwsze certyfikaty.

 

Państwo Środka wdrożyło w zeszłym tygodniu paszporty szczepionkowe, aby ułatwić i napędzać podróże międzynarodowe. Certyfikaty wydawane są w formie cyfrowej oraz papierowej. Dokumenty te stwierdzają, że dana osoba została zaszczepiona na COVID-19 i nie jest nosicielem koronawirusa.

 

Chiny wprowadziły paszporty szczepionkowe, gdyż w wielu innych krajach rozważa się wdrożenie podobnego programu. Przykładowo Unia Europejska dyskutuje na ten temat i zapowiadała wprowadzenie paszportów szczepionkowych do lata. Obywatele państw UE otrzymają certyfikaty po przyjęciu szczepionek od zatwierdzonych producentów. Natomiast w Izraelu, rząd już od kilku tygodni rozdaje zaszczepionym obywatelom tzw. zielone paszporty, dzięki którym mogą między innymi pójść do kina, teatru, hotelu bądź na siłownię.

Na dzień dzisiejszy, paszporty szczepionkowe nie są obowiązkowe dla podróży międzynarodowych. Chińskie certyfikaty szczepień mają ułatwić podróże, lecz wcześniej będą musiały zostać uznane przez inne państwa na świecie.

 

Linie lotnicze na całym świecie chcą w niedalekiej przyszłości wznowić loty. Uważa się, że możliwość podróżowania po świecie będzie zarezerwowana tylko dla osób z paszportami szczepionkowymi. Jednak wprowadzenie takich certyfikatów może być problematyczne, ponieważ szczepionki na COVID-19 wciąż nie są dostępne dla wszystkich ludzi na świecie. Do tego dochodzi również kwestia ochrony danych.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Test dla idiotów.

Test dla idiotów.

A ruscy podeszli do sprawy po swojemu i okazało się, że nie ma żadnego wirusa:

"wRosja dokonała sekcji zwłok pacjenta Covid-19,

 dokonano wielkiego odkrycia.

Rosja jest pierwszym krajem na świecie, który przeprowadził sekcje zwłok Covid-19, a po dokładnym śledztwie ustalono, że Covid-NIE istnieje JAKO WIRUS.
To jes
GLOBALNE oszustwo.

Ludzie umierają z powodu „rozszerzonego promieniowania elektromagnetycznego (trucizny)”.

https://kochanezdrowie.blogspot.com/2021/03/telegram-swiat-umarych-dzieci-16-marca.html

Napięcie rośnie, bo finał chyba blisko?? *biggrin**biggrin*

 

Portret użytkownika Quark

Współcześni ludzie są jeszcze

Współcześni ludzie są jeszcze zbyt świadomi by dali się zaimplantować podskórnymi "czipami" jak psy ... ale "paszport" w kieszonce to co innego ...  i w ten sposób "imię bestii" każdy chętny mieć będzie ! Ale mnie mogą oni co najwyżej pocałować w ... trudno dostępne miejsce ... ja sobie radę dam ! Trzeba chodzić z podniesioną głową , dawać dobry przykład i mieć czyste myśli - to i ciemność ustąpi ! 

Portret użytkownika Quark

Zapominasz tylko o jednym ,

Zapominasz tylko o jednym , że obok wyżej wymienionych w kolejce po paszporty ustawią się też niewinni i naiwni ! Ich też nazwiesz "satanistycznym ścierwem" ??!!! Pomyśl następnym razem zanim zaczniesz znów rzucać wyzwiskami !!

Portret użytkownika ARTUR

Chcesz powiedzieć że wszyscy

Chcesz powiedzieć że wszyscy ci chciwi , rozbawieni tzw. ludzie którzy własną matkę by sprzedali dla chwili przyjemności są pozbawieni informacji i nie wiedzą co czynią ? Nawet świadomi seniorzy nie przyjmują szczepionki tak u mnie w rodzinie , a ci co przyjęli nieświadomie nie są winni niczemu gdyż cała wina spada na ich rodziny które nie powiedziały im co to jest .

Strony

Skomentuj