Chiny mogą przejąć przywództwo nad światem

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wysoki rangą chiński dyplomata oświadczył, że obecna sytuacja zmusza jego kraj do przejęcia przywództwa nad światem. Wygląda na to, że Chiny mogą wkrótce zastąpić Stany Zjednoczone w roli światowego żandarma.

 

Już wcześniej prezydent Xi Jinping powiedział, że Chiny są obecnie liderem w zglobalizowanym świecie i chcą w nim odgrywać jeszcze większą rolę. Stwierdził również, że Donald Trump nie powinien prowadzić z nim wojny handlowej, jeśli chce liczyć na wzrost gospodarczy w swoim kraju.

 

Jego hasło wyborcze: "America First!" dało Chińczykom do zrozumienia, że Stany Zjednoczone będą teraz skupiać się bardziej na sprawach wewnętrznych, niż zewnętrznych. Zdaniem Zhang Juna, dyrektora generalnego departamentu międzynarodowych stosunków gospodarczych chińskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych, mocarstwa najwyraźniej wycofują się z roli światowego lidera, więc Chiny mogą przejąć przywództwo nad światem.

"Gdyby ktoś miał powiedzieć, że Chiny odgrywają wiodącą rolę w świecie, powiedziałbym, że to nie Chiny pędzą do przodu, ale raczej dotychczasowi liderzy cofnęli się, pozostawiając miejsce Chinom. Jeśli Chiny będą zmuszone do odegrania roli lidera, to wezmą na siebie tę odpowiedzialność" - powiedział Zhang Jun.

Stany Zjednoczone w dalszym ciągu posiadają najpotężniejszą armię i największą gospodarkę na świecie, lecz Chiny rozwijają się tak szybko, że prześcigną USA już w najbliższych latach. Zdaniem wielu analityków, Amerykanie muszą coś zrobić aby utrzymać swoją dominację nad światem. Przy tej okazji najczęściej wskazuje się na możliwość wywołania wojny, dopóki Stany Zjednoczone mają szansę ją wygrać.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Anioł Prawdy

TAAAAAK ? Metoda Czeska, się

TAAAAAK ? Metoda Czeska, się już przygotuje i zapisze na kartkę:

"poddaje się - nie strzelajcie - ja dobry człowiek.."

Wedle priorytetu zagrożenia:

Angielski
I give up - do not shoot - I am a good man.

Niemiecki
Ich gebe auf. Schießen Sie nicht - ich bin ein guter Mensch.

Chiński uproszczony
遭受 - 不拍 - 我是一个好人 (tu sobie wysłuchaj na googłe translatorze Smile

Rosyjski
подвергают - не стрелять - Я хороший человек

Portret użytkownika zLo3000

widzialem juz upomnienia

widzialem juz upomnienia panie anioł weź nie używaj 'googwno trans-later' ;P

komunikatywnie znam 3 języki ale googwno nie radzi sobie z zadnym a nawet mam smialosc twierdzic że z polskiego na polski też źle przetłumaczy

Portret użytkownika inzynier magister

Teraz właśnie w TVP jest mowa

Teraz właśnie w TVP jest mowa o gospodarce w tym o gospodarce przemysłu stoczniowego. Chiny należy poblokować i je osłabić żeby nie zalewały świata tanim badziewiem. W Polsce trwają przygotowania do odbudowy przemysłu stoczniowego który został zniszczony przez ryżego folksdojcza ! Wszystko wskazuje że stocznie poruszą też przemysł produkcji stali, czyli huty i górnictwo plus wiele innych ! Powinien rząd ogłosić że wszyscy specjaliści z Polski są mile widziani na wybrzężu i powinno się im dać mieszkania by zjeżdzali budować statki ! Do tego należy zwiększyć ilość finkcjonariuszy CBA którzy bedą łapać złodzieji w białych kołnierzykach oraz szybko usprawnić pobieranie podatku od supermarkietów który blokuje mafia z parlamentu kołchozu europejskiego ! Należy szybko odwołać bandycki podatek ZUSu by małe biznesu jak admina nie musiały być okradane ! Do tego wszystkiego powinniśmy wesprzeć siły duchowe, to znaczy grupy modlitewne chrześcijańskie a poblokować wszystkie organizacje NWO ! Tylko cywilizacja chrześcijan może być prawdziwą i dać nam nadzieję na przyszłość ! Bo jak wiemy Trump powiedział że państwa już wymierają bo się nie rozmanażają z powodu wdrażania cywilizacji śmierci !

Duchowy terroryzm lucyferian w Polsce

https://www.youtube.com/watch?v=QYASOy0s_18

‘STOP SOROS’ MOVEMENT SWEEPS EUROPE

http://www.infowars.com/stop-soros-movement-sweeps-europe/

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika mariooooo

nie wiem co bierzesz ale

nie wiem co bierzesz ale przestań bo odrywa cię to od realiów jaki przemysł ? a skąd energia dla tego przemysły bo na pewno nie z węgla , niedługo w piecu niebędzie czym palić bo zakaz wprowadzą

Portret użytkownika Adolf Rotshild

Jakby gudłajskie elity

Jakby gudłajskie elity chciały skapitulować przed Chińczykami to wybraliby na prezia Hilarzyce która sprzedałaby Amerykę za 100 tys $ przelanych przez Chinoli na konto fundacji jej mężusia (polecam film na youtube Clinton Cash). Jak wybrali miliardera i nacjonaliste którego nikt nie kupi za żadna cenę to znaczy że będą walczyć - będą walczyć do ostatniego Japończyka, Koreańczyka czy Hindusa.

 

Portret użytkownika MitterMann

stare plany wprowadzane w

stare plany wprowadzane w zycie.... o tym mowiono juz przed 2000rokiem do tego jeszcze bylo powiedziane ze cala afryka ma byc zdepopulizowana aby oddac ją naturze aby wiele gatunkow zwierzat moglo tam przetrwać i mieć swój eden....

Strony

Skomentuj