Chiny mogą pracować nad bronią biologiczną atakującą konkretne rasy

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Pandemia COVID-19 trwa w najlepsze, a pochodzenie koronawirusa wciąż nie zostało wyjaśnione. Jeden z ekspertów twierdzi, że Chiny opracowują broń biologiczną, która atakuje tylko konkretne rasy i może doprowadzić do zagłady cywilizacji. Sugeruje, że tą bronią może być koronawirus SARS-CoV-2.

 

Przypomnijmy - według oficjalnych doniesień wszystko zaczęło się pod koniec 2019 roku w Chinach. Światowe media zaczęły pisać o tajemniczej chorobie płuc. Już w pierwszych dniach 2020 roku potwierdzono kilkadziesiąt przypadków zachorowania. Nieznana wówczas choroba zaczęła się rozprzestrzeniać - najpierw na kraje azjatyckie, a następnie na cały świat.

 

Pochodzenie koronawirusa SARS-CoV-2 pozostaje tajemnicą. Teorii jest wiele, lecz żadna z nich nie jest wystarczająco przekonująca lub brakuje dowodów, które pozwoliłyby oskarżyć konkretne osoby. Jedna z nich głosi, że koronawirus rozprzestrzenił się na targowisku w Wuhan, gdzie handlowano mięsem dzikich zwierząt. Według innej, SARS-CoV-2 to broń biologiczna, którą Chiny wypuściły celowo, aby pogrążyć zachodni świat w pandemii oraz osłabić gospodarki i całe społeczeństwa. Druga wersja jest tym bardziej przekonująca, gdy weźmiemy pod uwagę, że chiński rząd od samego początku blokuje wszelkie próby wszczęcia śledztwa w sprawie źródła pandemii i nie chce udostępnić ważnych informacji w tej sprawie.

Gordon G. Chang, autor książki pt.: "The Coming Collapse of China" (Nadchodzący upadek Chin) poszedł o krok dalej. W niedawnym wywiadzie stwierdził, że Chiny są zamieszane w zabójstwo ok. 4,5 mln ludzi na całym świecie. Według oficjalnych danych, tyle osób zmarło z powodu COVID-19 od początku pandemii. Chang oskarżył również Chiny o prace nad bronią biologiczną atakującą ludzi konkretnej rasy, która może okazać się niszczycielska dla cywilizacji.

We wcześniejszym wywiadzie, Gordon G. Chang powiedział, że Chiny stanowią zagrożenie dla Stanów Zjednoczonych i społeczności międzynarodowej. Stwierdził, że chiński rząd jest wrogiem i przypomniał, że w maju 2019 roku tamtejsze państwowe media wzywały do "wojny ludowej" z USA.

 

Pandemia COVID-19 faktycznie bardzo mocno osłabiła gospodarki świata. Jeśli koronawirus faktycznie jest bronią biologiczną, to znaczy, że Chiny musiały się wcześniej przygotować do pandemii, aby skutecznie wykorzystać globalny kryzys na swoją korzyść.

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.3 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Maks72

Jeśli komuś zależy na

Jeśli komuś zależy na rzetelnej WIEDZY i INFORMACJI, to szuka ich w wiarygodnych i profesjonalnych źródłach np. akademickich, a nie u randomowych i ograniczonych twórcach sensacji i teorii spiskowych, pozbawionych choćby minimalnej wiedzy naukowej w danej dziedzinie, jak choćby tenże portal, którym zależy głównie na zarabianiu na ludziach ubogich intelektuaknie, bez większego wykształcenia, którymi najłatwiej manipulować (efekt widać dobitnie w komentarzach, jakiego poziomu ludzie najchętniej łapią się na te spiskowe bzdury), bo wiadomo, że klikalność = kasa!

A "naczelna" bzdura już w samym założeniu (i tytule), że niby - upraszczając - Chińczycy mogli wypuścić "broń biologiczną" (covida), by zniszczyć inne rasy! No to trochę im coś nie wyszło, skoro choruje i umiera również ich rasa! Wydawałoby się, że wystarczy minimum logiki i zdrowego rozsądku, by to zauważyć i nie tworzyć takich bzdur dla prostaków, a jednak... Smile

Portret użytkownika Quark

Jaki niby Chiny miałyby w tym

Jaki niby Chiny miałyby w tym interes by tępić przedstawicieli białej rasy skoro to właśnie oni (czyli my) dają im zlecenia na wykonywanie dla nich całej masy produktów i są też konsumentami tego co Chiny wytwarzają ? Kto by wtedy kupował chińskie wyroby gdyby gospodarki zachodu podupadły a ludzie chorowali ? Nie osłabia się swoich klientów ani z nimi nie walczy gdy się dla nich produkuje . Gdzie tu sens , gdzie logika ?

Portret użytkownika ​euklides

Kto by wtedy kupował chińskie

Kto by wtedy kupował chińskie wyroby gdyby gospodarki zachodu podupadły a ludzie chorowali

Chińczycy nie muszą już nic produkować dla zachodu bo są samowystarczalni. Widać, że należysz do klasy próżniaczej, która nie rozumie, że praca i wytwarzanie produktów nie jest żadną łaską ani przyjemnością. Ogarnij się pasożycie.

Portret użytkownika inzynier magister

Turcy wykryli szatańskie słuy

Turcy wykryli szatańskie służby zachodnich pederastów ingerujące w ich sprawy ! jedzący kupę i pijący siki zboki zachodnich państw chcą ingerować w tureckie sprawy !

Turecki przywódca Recep Tayyip Erdogan polecił ministrowi spraw zagranicznych Mevlütowi Çavuşoğlu wyrzucić z kraju dziesięciu ambasadorów. Pośród nich są dyplomaci z USA i siedmiu państw Unii Europejskiej. Zdaniem analityków, to największy kryzys w relacjach tureckiego państwa z Zachodem.

Prezydent Turcji nakazał uznać za „persona non grata” ambasadorów Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Francji, Holandii, Szwecji, Norwegii, Finlandii, Danii, Kanady i Nowej Zelandii z powodu ich ingerencji w wewnętrzne sprawy kraju. Zdaniem Erdogana, domaganie się przez ambasadorów uwolnienia biznesmena i filantropa Osmana Kavaliego jest głęboką ingerencją w suwerenność kraju.

Kavala został oskarżony o finansowanie i wspieranie zamachu stanu w Turcji, który miał odsunąć od władzy obecnego prezydenta. To założyciel m.in. Open Society Foundation w Turcji, należącej do międzynarodowej sieci organizacji stworzonej przez George’a Sorosa, amerykańsko-węgierskiego miliardera pochodzenia żydowskiego. W 2018 roku Fundacja zaprzestała wszelkiej działalności w Turcji. Biznesmen i działacz na rzecz praw obywatelskich, trafił do więzienia w 2017 r. za próbę obalenia rządu Erdogana poprzez zorganizowanie protestów w parku Gezi w Stambule. Zarzucono mu również szpiegostwo w 2013 roku. W sprawie Kavali interweniował Europejski Trybunał Praw Człowieka, domagając się jego uwolnienia ze względu na brak „solidnych dowodów”, mających świadczyć o jego winie.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Słowianka

Awantura w TVN, nagonka na

Awantura w TVN, nagonka na Bożenę Dykiel, która ośmieliła się otwarcie powiedzieć, że pandemia to spisek!

   TVN przerwało rozmowę z aktorką zarzucając jej trzy rzeczy. Po pierwsze dlatego, że zalecała lit na depresję i sugerowała, że dobrze zbilansowana dieta oraz jedzenie produktów dobrej jakości też może pomóc. Dokładnie jedno i drugie jest jak najbardziej zalecane przy depresjach.

Drugim zarzutem było to, e Pani Bożena zaprezentowała okulary antydepresyjne. Po tym skonfundowane harpie z TVN przerwały program. Jak najbardziej okulary doświetlające szczególnie w trakcie jesieni są stosowane i dostępne na rynku.

Oczywiście nie chodziło ani o okulary, ani o lit ale o to co Pani Dykiel powiedziała na temat pandemii. Że to ściema, spisek bogatych elit i że na grypę od zawsze umierało więcej ludzi i jakoś takich cyrków nie było.

Ja ze swojej strony pragnę pozdrowić Panią Bożenę, i podziękować za odwagę i siłę. Ma Pani absolutną rację. Niestety, te wszystkie media są opłacone przez ludzi, o których Pani wspomniała. Tak samo brukowce i szmatławce jak Planeta.pl itp.

Sanktuarium mojej duszy stoi niewzruszone w świetle Bytu Bytów.

Portret użytkownika Esteban

Jasiek, ale cis się vwvtej

Jasiek, ale cis się vwvtej twojej teorii nie zgadza. Piszesz, że covid ma być bronią atakującą wygrane rasy, a na ten właśnie covid choruje cały świat, łącznie z hermetycznymi ludami jak żydzi, eskimosi i papuasi. Nooo nie wyszło, oficer prowadAcy nie będzie zadowolony.

Strony

Skomentuj