Chiny mogą być w posiadaniu dowodów na pedofilię syna Joe Bidena

Kategorie: 

Źródło: Internet

Coraz bardziej dramatyczne wieści dochodzą z zakulisowych potyczek związanych z walką o prezydenturę w USA. Okazuje się, że Chiny mają dowody, które mogą pogrzebać szanse Joe Bidena na zwycięstwo w wyborach.

 

Chińczycy posiadają dyski twarde syna Joe Bidena - Huntera, na których widać jego zaangażowanie w „ekstremalne molestowanie seksualne” nieletnich chińskich nastolatków.

Ma to o tyle większe znaczenie, że stanowi gigantyczny problem dla Joe Bidena, który według praktycznie wszystkich sondaży prowadzi w wyścigu o Biały Dom. Gdyby udało mu się wygrać, taśmy jego syna mogłyby stanowić przedmiot szantażu Chin wobec urzędującego prezydenta USA.

Mówi się jednak o tym, że zawartość dysków twardych Huntera Bidena została już przekazana Departamentowi Sprawiedliwości i  Rudy’emu Giuliani. Oznacza to, że Donald Trump z całą pewnością będzie chciał to wykorzystać w ostatnich tygodniach kampanii w USA.

Zdaniem licznych komentatorów, w istocie Joe Biden nie może zostać prezydentem Stanów Zjednoczonych, ponieważ jest skompromitowany przez komunistyczne Chiny z powodu działań jego syna Huntera. Powinien więc zrezygnować z kandydowania, a FBI musi wszcząć śledztwo w sprawie  przestępczych działań rodziny Bidenów.

https://banned.video/watch?id=5f8b7cca9d7ca5144824dc5e

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Max 1983

A wy się nadal łudzicie że to

A wy się nadal łudzicie że to tylko te elity sa zepsute i to straszne państwo.No i gdyby rozwiązac państwa to zaczniemy żyć w przyjaźni i miłości bo reszta ludzi to dobra jest.

Rozczaruje was 90% z nas na ich miejscu robiła by to samo.Jak nie sex to kasa albo władza ,te 3 podniety od zawsze niszczyły ludzką psychikę i duszę (o ile ona istnieje)i odsetek ludzi którzy oprą się tym pokusą jest bardzo mały.Zbyt mały by kiedykolwiek człowiek mógł sworzyć dobry świat.Dlatego tu trzeba rozwiązania ostatecznego...albo Boskiej interwencji ,ale na to bym nie liczył.

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Skomentuj