Chiny afiszują się ze swoimi żołnierzami przygotowującymi się do wojny po tym, jak prezydent Xi nakazał im być gotowym „w każdej chwili”

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Pociski rakietowe, okręty wojenne i ciężka artyleria pokazują potencjał militarny Chin. Prezentujemy materiał filmowy, przedstawiający żołnierzy, którzy przygotowują się do wojny po tym, jak prezydent Xi Jinping wezwał do „pełnej gotowości bojowej”.

 

Chiny opublikowały agresywny film, który nie pozostawia wątpliwości co do gotowości kraju do wojny. Wojsko w wielkiej masie maszeruje krok po kroku, a za nimi widać na filmie rzędy czołgów, okrętów wojennych i wyrzutni rakiet detonujących materiały wybuchowe.

 

Demonstracja potęgi militarnej pokazuje również jednostki powietrznodesantowe skaczące z helikopterów i prezentuje zastraszanie prowadzone przez uzbrojony personel podczas ćwiczeń.

 

W sześćdziesięciosekundowym filmie opublikowanym w Weibo można zobaczyć pojazdy z amunicją wspinające się po zboczach górskich, dostarczające broń do krajowych baz wojskowych.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Skomentuj