Chińska firma testuje autonomiczne taksówki powietrzne

Kategorie: 

Źródło: EHang

Chińska firma EHang opublikowała film z testów autonomicznych taksówek. Testy lotu EHang 164 przeprowadzono w 2016 roku, w ramach nowych badań testowano sterowność i możliwość wykonywania lotów w nocy.

 

Oczekuje się, że latająca taksówka będzie zdolna do transportu pasażerów o wadze do 100 kilogramów. Urządzenie będzie w stanie osiągnąć prędkość do 100 kilometrów na godzinę i znajdować się w powietrzu do 23 minut.

W 2017 roku firma zamierza przeprowadzić kompleksowe testy autonomicznych taksówek. Będą testowane trasy pod obciążeniem oraz sterowaniem za pomocą komunikacji komórkowej standardowego 4G.

 

Poza tym, deweloper EHang rozpoczyna testy nowego centrum sterowania dla latających taksówek. Operatorzy znajdujący się w centrum będą w stanie kontrolować kilkadziesiąt różnych urządzeń.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Scarlet
Portret użytkownika Scarlet

Komentarze

Portret użytkownika szaNata

Scarlet, kochana. Myślę że

Scarlet, kochana. Myślę że spośród wszystkich artykułów które masz do wstawienia, te najlepsze zabiera admin, i wstawia jako własne, później Tallin robi to samo, wreszcie John Moll, a na koniec,  to co zostanie wstawiasz Ty. Musisz się postawić, i sprawić żeby było odwrotnie. Trzymam kciuki Biggrin  

Skomentuj