Chemtrails jako element hipotetycznej broni klimatycznej

Kategorie: 

Źródło: własne

Tak zwane smugi kondensacyjne stały się stałym elementem naszego krajobrazu. Ludzie w zdecydowanej większości po prostu nie zwracają uwagi na te wzory nadprogramowych chmur układające się niekiedy nad ich głowami. Okazuje się, że niektórzy jednak patrzą w niebo i całkiem sporo osób wierzy w to, że to co rozsiewane jest nad ich głowami to bynajmniej nie nieszkodliwa para wodna.

 

Tak zwana teoria chemtrails zakłada, że cześć z samolotów celowo rozsiewa chemikalia w atmosferze. Zwolennicy tej teorii zakładają, że celem takich oprysków jest pogorszenie zdrowia populacji i tym samym depopulacja. Przy bankrutujących systemach emerytalnych wydaje się to być niestety przynajmniej teoretycznie możliwe. Zastanawiające jest rzeczywiście to, że smugi pojawiają się tylko nad konkretnymi krajami. Na świecie żyją ludzie, którzy nigdy ich nie widzieli, ale są i tacy, którzy nigdy nie podróżują, więc smugi są ich codziennością.

 

Wśród zwolenników teorii chemtrails pojawia się zawsze argument, że część lotów samolotów nie cechuje się pozostającymi długo smugami tylko znikają one po kilkudziesięciu sekundach. Tak smugi pamięta większość z ludzi starszych niż 30 lat. Potem coś się zmieniło. Przede wszystkim mógł wzrosnąć ruch lotniczy. Faktem jest, że w latach osiemdziesiątych nie było takich widoków jak obecnie.

 

Według różnych publikacji na temat chemtrails ich pojawianie się zaczęto notować od 1996 roku. Bardzo możliwe, że cześć z lotów pełniła dodatkową funkcje instrumentu geoinżynierii. Niektórzy posuwają się nawet do tego, że zaczynają podejrzewać USA o zdolność do kształtowania klimatu na ziemi. Broń atomowa okazała się zbyt ostateczna a skażenia powodują problemy dla wszystkich. Broń klimatyczna to idealny rodzaj straszaka na wszystkich i to w białych rękawiczkach, bez mocnych dowodów na celowe sprowokowanie pewnych katastrof.

 

Według zwolenników teorii chemtrails są one tylko częścią planu. Ważną rolę pełni również system HAARP. Oficjalnie jest to ośrodek na Alasce zajmujący się badaniami jonosfery. Nieoficjalnie jest to broń antyrakietowa umożliwiająca wypychanie w górę warstw atmosfery, co zmienia trajektorie rakiet lecących hipotetycznie z dawnego ZSRR. A jeszcze bardziej nieoficjalnie HAARP jest winien trzęsieniom ziemi a także może generować tornada oraz huragany. Działalność HAARP ma tez umożliwiać powodowanie ulew i susz. Aby to wszystko było możliwe konieczne ma być umieszczenie w atmosferze związków baru.

 

Jak zwykle bywa każda teoria spiskowa po latach doznaje erozji i nagle staje się faktem. Być może i taki los czeka teorię o chemtrails. Jest to już element mainstreamu. Zresztą szwedzka polityk, Pernilla Hagberg w grudniu zeszłego roku stwierdziła wprost, że "ktoś rozpyla truciznę nad Szwecją".

 

Podkreślmy to jeszcze raz, zwykły człowiek nie patrzy w niebo tylko biegnie do pracy a potem po dzieci itd. na patrzenie w niebo czasami nie ma czasu. Gdy ktoś taki styka się z teorią spiskową zakładającą celowe trucie społeczeństwa to naturalne jest automatyczne odrzucenie takiej ewentualności. Dla wielu byłoby to zbyt przerażające, tak jak prawda o skutkach szczepień. Lepiej o pewnych rzeczach nie wiedzieć, tylko czy będzie się wtedy zdrowszym?

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: lecterro
Portret użytkownika lecterro

Komentarze

Portret użytkownika AMRŚP

Wpadłem na chwilę, ale

Wpadłem na chwilę, ale śmierdzi tu agenturą więc wypadam... Ulmus podziwiam cie i pako.. Ja się poddałem... Z agentura nie wygrasz bo wzmocniły swe siły i powtarzają swoje operacyjne mantry... Proponuje opuścić ten watek. Wiemy co wiemy i tego nikt nam nie zabierze..

Portret użytkownika Daniel

Niech mi mądry wytlumaczy jak

Niech mi mądry wytlumaczy jak zwiększona ilość samolotów może mieć wpływ na to jak tworzą się i jak długo utrzymują się smugi ?
Większej bzdury nie czytałem. Trzeba być idiotą i nie myśleć żeby wierzyć w takie bzdury.
Ruwnie dobrze można powiedzieć że smak wody zmienia się bo firma wodociągowa podłącza coraz więcej klientów.
 

Portret użytkownika Ulmus

Adminie- dlaczego mój

Adminie- dlaczego mój post/odpowiedź na powyższą paplaninę Kosta został usunięty?
---------
 
Tak więc raz jeszcze:
 
Kostek usiłuje zepchnąć na boczny tor sprawę, którą poruszyłem. Potrafisz czytać ze zrouzmieniem, Kostek? Napisałem wyraźnie:
 
"Nie trzeba sięgać do teorii chemtrails, by wzmożona częstotliwość występowania smug kondensacyjnych i np. wojskowych "düppel" - zaniepokoiła logicznie i racjonalnie myślącego człowieka."
 
NIE TRZEBA SIĘGAĆ DO TEORII CHEMTRAILS - kumasz to, czy masz za daleko do łba? Jeśli już zrozumiałeś zobacz film, do którego w swej pierwszej tutaj wypowiedzi dałem odnośnik i się wypowiedz. Zwróciłem uwagę na istotny problem, który poruszany był w Niemczech. Sprawa wciąż jest otwarta. Udowodniono kłamstwa wojskowych, a Ty mi coś tu pierdzisz o chemtrails. 
 
Co do samej możliwości rozsiewania w atmosferze aerozoli mogących mieć negatywny wpływ na środowisko (w tym rzecz jasna na człowieka), polecam wysłuchać co ma do powiedzenia na ten temat David Keith oraz zaglądnąć na oficjalne strony patentowe i naocznie przekonac się o możliwościach geoinżynierii. Kostek - wszystko jest już gotowe, spornym pozostaje pytanie - już to robią, czy jeszcze wciąż tylko planują?
 

Portret użytkownika Nabuchodonozor

Kolego najpierw poczytaj o

Kolego najpierw poczytaj o geoinżynieri a następnie pisz. 
Zakładam że może tylko 2-5 osób na tym portalu w ogóle ma pojęcie co oznacza to słowo.
Po drugie tak napisałeś swoją wypowiedź że byłem przekonany iż dipole uważasz za chemtrails więc nie miej pretensji do kostka tylko do siebie. A to że wytłumaczym nam czym one są to się tylko cieszyć.
ps Dobre pytanie czy już to robią czy planują? Otóż badanie i wpływ czynników "zewnętrznych" na pogodę jest badany od lat 40 a próby wpływu od lat 80 i na szczęście stety siła natury jest dużo większa niż marny człowiek.
Nie jestem zwolennikiem tej teorii ale nikogo kto ma odmienne zdanie nie wyzywam i nie insynuuje mu "głupoty".

Portret użytkownika Ulmus

Swoją wypowiedź napisałem w

Swoją wypowiedź napisałem w prosty i jasny sposób, jedynie Ci, którzy mają na uwadzę matactwo i manipulację będą twierdzić inaczej lub Ci niezbyt rozgarnięci.
 
Nabuchodonozor - do mnie piszesz abym poczytał o geoinżynierii? Biggrin Jeśli tak, to chcę wiedzieć na czym opierasz swoje insynuacje, że nic na ten temat nie wiem? Kolejny internetowy cwaniaczek, który "wie z góry", naprodukowało się tych jasnowidzów ostatnio na pęczki. 
 
Dziękować Kostkowi? Biggrin Nie trzeba wielkiej lotności umysłu, by przejrzeć jego zamiary. To człowiek pozbawiony kultury lub nie mający elementarnej wiedzy odnośnie prowadzenia kulturalnej dyskusji. Nabuchodonozor - powiedziałeś 'a', spróbuj stanąć na wysokości zadania i wyartykułuj kolejne literki alfabetu. Spróbuj posługując się cytatami z mojej wypowiedzi wykazać, iż można z niej było wnosić, iż pisałem o chemtrails. Ja też mogę powiedzieć, że masz kwadratowy tyłek ale udowodnić będzie mi to trudno. Prawda? Piszesz więc na wyrost i od razu widać, że klakierstwo nie jest Ci obce. Mylę się? Jeśli tak - udowodnij swoje zarzuty. 
 
Kostek celowo nie zająknął się, podobnie jak i Ty - w związku z kłamstwami wojskowych, które zostały udowodnione. Dlatego jestem przerażony, gdy widzę idiotyczne zaślepienie niektórych wierzących, że absolutnie niczego niedobrego władza nie może nam szykować. Czy syndrom owcy jest już aż tak powszechny?

Portret użytkownika Nabuchodonozor

Kolegoniczego nie insynuuje

Kolegoniczego nie insynuuje Ci ajedynie przedstawiłem swoje zdanie. 
Dlaczego z góry zakładasz że ktoś jest idiotą? Czy tak się u Ciebie rozmawia w domu? Chyba nie a czy tutaj nie mozna zachować trochę kultury? Można.
Napisałeś tak niezrozumiale iż pomyślałem że te dipole to jakieś chemtrails i tyle a ty się rozwodzisz. Następnym razem wyrażaj swoje myśli w sposób bardziej klarowny a nie będzie nieporozumień.
ps Dziękować Kostkowi można bo nie miałem pojęcia co to dipole nie każdy musi wszystko wiedzieć. Czyż nie. 
Macie Ty czy Kostek i wiele osób tutaj niewyparzone gęby i nikt nie chce odpuścić. bezsensu. No i co ma włądza do chemtrails? Jakoś tego nie mogę pojąć.

Portret użytkownika Ulmus

Kostek napisał:Poplątałeś i

Kostek wrote:
Poplątałeś i pomieszałeś dwie rzeczy.

Wiem, że chcesz jedynie zająć mój czas i namieszać w temacie ile tylko wlezie. Niczego nie poplątałem i nie pomieszałem. Rozumiem jednak Twój pęd do mataczenia, manipulacji, rozsiewania prymitywnych kłamstw i prowokacji. Niczego innego po Tobie spodziewać się nie sposób.
Kostek wrote:
Ogólnie nie masz nawet pojęca o czym się wypowiedziałeś. Twój post trąci zwyczajną głupotą i niewiedzą, a co gorsza jest zwyczajną próbą manipulacji.

Łżesz jak prymitywny cioł. Tylko idiota mający znikomą wiedzę odnośnie prowadzenia rzetelnej dyskusji na argumenty może pod tym co napisałem próbować wciskać, że mój post trąci głupotą lub manipulacją przy jednoczesnym braku wskazania na poruszone kwestie, zamieniające się pod Twoim czerepem w głupotę i manipulację. Taka tendencja dziwić nie może, bo to Twój czerep i zleżałe zwoje pod nim.
 
Żadnego argumentu nie zbiłeś, do niczego się nie odniosłeś i spychasz temat na samoloty pasażerskie odnośnie których niczego w swym poście nie napisałem. Uważasz ewentualnych czytelników za idiotów? Być może Twoje wypociny wzbudzą jakiś poklask wśród Tobie podobnych - rodem z ciemnogrodu, jednak większość tutaj zaglądających widzi od razu jakimi pobudkami się kierujesz i jak próbujesz oddalać się od meritum, na które wskazał adwersaż. 
 
Na temat dokumentu, do którego odnośnik podałem - również się nie odniesiesz, ot zwykła, prymitywna papka w wydaniu spottera Kostka, do której wielu tutaj już zdążyło się przyzwyczaić. I ktoś taki próbuje jeszcze w bezczelny sposób uciekać się do inwektyw. To nie kloaka, pomyliłeś adres chłopcze - ale coż innego po Tobie spodziewac się można? Taki nie odróżnia kibla od społecznej przestrzeni, gdzie prowadzi się kulturalną dyskusję. Rozumiem, że jesteś malusi w obliczu argumentów, a Twoja reakcja jest wynikiem prymitywizmu i moralności karła. Tak zwykle bywa w przypadku typów Tobie podobnych - jeśli nie potrafią znaleźć kontrargumentu uciekają się do wycieczek ad personam.
 
Zachęcam do obejrzenia i dyskusji:
cz1. http://www.youtube.com/watch?v=nXw2DGhTMYg
cz2. http://www.youtube.com/watch?v=9dtGqkviT6k
cz.3 http://www.youtube.com/watch?v=kSbOUlHnk60
cz.4 http://www.youtube.com/watch?v=9jwQuQmPijM
cz.5 http://www.youtube.com/watch?v=mfZTkOYJsLI
cz.6 http://www.youtube.com/watch?v=cZGc9sjyv-o

Strony

Skomentuj